Pozemok pre rodinné domy | Miloslavov | 5,251 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Miloslavov, časť Miloslava, okr. Senec, cca 1 km od
299 €/m2 299 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | plave vozokany | 1,324 m²
Predám investičný pozemok v obci Plavé Vozokany 25km vzdialenej od Levíc. Pozemok je n
8,800 € 7 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jefremovská | 429 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné 2 slnečné pozemky v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoli
70,000 € 163 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pác | 485 m²
RK CASMAR, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 485m2 a
108,500 € 224 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 539 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Otrhánky. Výmera pozemku je 539 m2. Rozmery poze
25,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 1,549 m²
Na predaj: Veľký slnečný pozemok s gazdovským domom – Gyňov, Košice okolie Flegra Comfort Rea
190 €/m2 190 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 782 m²
KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj krásne stavebné pozemky v obci Gruzovce vzdia
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 911 m²
Realitná kancelária Inori ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Liptovská Teplička,okres Po
69,000 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čakanková | 958 m²
Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v lokalite Párovské Háje v Nitre. Základné informácie
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
Stavebný pozemok o rozlohe 1000 m² v novej atraktívnej lokalite, vzdialenej len 3 minúty autom
123 €/m2 123 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok so záhradnou murovanou chatou v obci Šurianky – časť Perkov
117,990 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,594 m²
V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame veľký krásny pozemok s výhľa
95,000 € 26 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 603 m²
Ponúkame na predaj zaujímavý stavebný pozemok v obytnej zóne Dombale I., Ivanka pri Dunaji s pr
350 €/m2 350 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 674 m²
Realitná kancelária VIDA REAL ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Nové Koš
128,000 € 190 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horný Slavkov | 534 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Veľký Slavkov, Horný Slavkov. Plocha: pozem
95,000 € 178 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,344 m²
SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V DOLNEJ MARIKOVEJ - VHODNÝ AJ AKO INVESTÍCIA Pokoj, súkromie a príro
39,500 € 29 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | krátka | 784 m²
Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám - EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj pozemky v nádhernom pr
96,000 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 561 m²
Na predaj ponúkame pozemok s výmerou 561 m² priamo pri hlavnej ceste v Lozorne. Najväčšou výhod
159,500 € 284 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 640 m²
Pozemok s potenciálom v Jablonovom – 640 m² Predstavujeme vám pozemok, ktorý spája praktickosť
80,000 € 125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 12,000 m²
Ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok určený územným plánom na výstavbu rodinných domo
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Veličná | 618 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, rovinatý pozemok vo vyhľadávanej obci Veličná. Pozemok je umiest
159 €/m2 159 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 968 m²
Ponúkame na predaj pozemok v malebnej a tichej lokalite Kotrčiná Lúčka, ideálny pre výstavbu ro
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 8,904 m²
Na predaj pozemok 8 904 m2 s úžasným výhľadom na Nízke Tatry, v Dolnej Lehote, okres Brezno za
160,204 € 18 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,005 m²
Na predaj pozemok v obci Povina s krásnymi panoramatickými výhľadmi. Pozemok sa nachádza na pol
49,900 € 50 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.