Pozemok pre rodinné domy | 945 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 704 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj pozemok s výnimočnou polohou, v pokojnom prostredí a s krá
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 799 m²
PATRIOT Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Leviciach – mestská časť Kalinčiakovo. Poz
74,000 € 93 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku gaštanu | 2,039 m²
V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento pozemok, ktorý sa nachádz
530,140 € 260 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 597 m²
Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 597m2. Pozemok je určený na výsta
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 773 m²
Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 654m2. Pozemok je určený na výsta
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 968 m²
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 927 m²
Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 927m2. Pozemok je určený na výsta
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 654 m²
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 904 m²
Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Súľov - Hradná. Je určený na výstav
85,000 € 94 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 846 m²
Ponúkame na predaj pozemok v Považskej Bystrici v blízkosti centra mesta. Celková výmera pozemk
86,970 € 103 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj 3 stavebné pozemky v o
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 587 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit
185,000 € 315 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca
145,080 € 130 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,547 m²
Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr
149,000 € 96 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6
113,000 € 181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²
Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz
59,900 € 79 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,452 m²
Ponúkame Vám exkluzívne krásny veľký pozemok priamo na Golfovej ulici, neďaľeko známeho golfové
190 €/m2 190 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²
Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo
139,000 € 93 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²
NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny
149,000 € 470 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 726 m²
DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa ponúka na predaj pozemok v Hranovnici
69,000 € 95 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 689 m²
DETLA PROPERTY - Exkluzívny stavebný pozemok so stavebným povolením na dvojdom – Stará Lesná,
195,000 € 283 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod lesom | 836 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám prináša jedinečnú príležitosť
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 769 m²
Realitná kancelária DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám ponúka na predaj rovinatý stav
129,500 € 168 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.