PREDAJ, stavebný pozemok so starším domom Horná Mičiná, 644 m2

Reality Horná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

V obci Horná Mičiná ponúkame na predaj pozemok s výmerou 644 m2, ktorý v sebe spája pokoj vidie

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mičiná

95,000 € 148 €/m²

Predaj pozemok 1400 m2 Banská Bystrica, širšie centrum

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 1.400 m

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

448,000 € 320 €/m²

PREDAJ, stavebný pozemok Krupina - Kltipoch, 869 m2

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 869 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 869 m2, ktorý sa nachádza v Krupine, časť Kltipoch

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

79 €/m2 79 €/m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

95,000 € 148 €/m²

Predaj stavebný pozemok 480 m2 Hrochoť, okr. Banská Bystrica

Reality Hrochoť

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Ponúkame na predaj pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 480 m2, Hrochoť, o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hrochoť

Cena dohodou

NEO - KAMENNY MLYN - TRNAVA - 2003m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 2,003 m²

Popis nehnuteľnosti 2003 m2 - rozloha, ktorú ponúka KAMENNÝ MLYN len zriedka POZEMOK PRE KLI

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

320 €/m2 320 €/m2

NEO - HORNÁ KRUPÁ- stavebný pozemok na predaj

Reality Horná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 930 m²

Stavebný pozemok na predaj – Horná Krupá Hľadáte rovinatý pozemok na stavbu rodinného domu v p

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

78,000 € 84 €/m²

NEO | Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 706 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť , ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov. Ide o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - VEĽKÉ KOSTOLANY

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Pod Vysielačom | 880 m²

Hľadáte veľký stavebný pozemok neďaleko Trnavy? Tento priestranný pozemok v modernej lokalite

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

139,000 € 158 €/m²

NEO| Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 664 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť Hrádok, ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný stavebný pozemok na Bratislavskej ulici - 470m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 470 m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK na Bratislavskej ulici v Piešťanoch o výmere 470m2. Túto jedinečnú p

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

145,000 € 309 €/m²

Stavebný rovinatý -pozemok-NA PREDAJ-Košice- Obec- Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 547 m²

Ak hľadáte pozemok, ktorý spája pripravenosť, polohu a stabilnú hodnotu v čase – ste na správne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

104,990 € 192 €/m²

Stavebný rovinatý pozemok-NA PREDAJ-Košice-Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 415 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

94,990 € 229 €/m²

Stavebný pozemok-NA PREDAJ-Košice-Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 1,460 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

174,990 € 120 €/m²

Pozemok na predaj Jazernica, vhodný pre rodinné domy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 25,000 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Jazernica, okres Turčianske Teplice, pozemok je rovinatý,

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Pozemok na predaj, plocha 51 000 m2

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 51,000 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj okres Turčianske Teplice, lokalita Turiec. Plocha pozemku je cc

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

11 €/m2 11 €/m2

Pozemok na predaj Lipovec vhodný pre rodinný dom

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Lipovec vhodný pre rodinný dom. Plocha pozemku cca 800 m2,

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok na predaj Turčianske Kľačany

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Turčianske Kľačany | 9,735 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Turčianske Kľačany na poľnohospodársku výrobu, alebo ako

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

69,990 € 7 €/m²

Pozemok na predaj Budiš vhodný pre rodinný dom

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Budiš cca 30 km od Martin vhodný pre výstavbu rodinného d

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

55 €/m2 55 €/m2

Pozemok na predaj Budiš vhodný pre rodinný dom

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Budiš vhodný pre výstavbu rodinného domu. Pozemok má ploc

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

55 €/m2 55 €/m2

Pozemok na predaj okres Martin obec Ďanová, elektrika a voda na pozemk

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 829 m²

Ponúkam Vám ponúka pozemok na predaj v okrese Martin, obec Ďanová. Pozemok je rovinatý, tvar je

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

57,000 € 69 €/m²

Pozemok na predaj v Lubine: Slnečný svah s výhľadom, ideálny pre váš nový domov

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 493 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v malebnej obci Lubina, ktorá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

101 €/m2 101 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Dolný Ohaj.

Reality Dolný Ohaj

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Ohaj

Cena dohodou

Na predaj stavebné pozemky Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

59,000 € 102 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie