Na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky Hrádok | 656 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v meste Š

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

155 €/m2 155 €/m2

Na predaj stavebný pozemok Cabaj Čápor

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

Cena dohodou

Na predaj pozemok 1647 m2 v obci Pozba

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Pozba neďaleko od Te

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

18,000 € 11 €/m²

Na predaj pozemok 1647 m2 Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

18,000 € 11 €/m²

Na predaj stavebný pozemok neďaleko Šurian

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

Cena dohodou

POZEMOK PRI LESE V TICHEJ REZIDENČNEJ ZÓNE, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0408

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Brižitská | 872 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj pozemok situovaný v obľúbenej časti br

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

569,000 € 653 €/m²

člen NARKS

STAVEBNÝ POZEMOK NA HAYDNOVEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0451

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Haydnova | 916 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

LUKRATÍVNY POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0295

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,077 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj exkluzívny pozemok s vydaným právoplatným stave

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

Predaj 9,2á stavebný pozemok, Jelenec, krásne prostredie pri lese, elektrina

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Nový Gýmeš | 921 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ POZEMOK!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

99,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledné pozemky - Rezidencia pri Kačabare II. etapa

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Pod Kačabarom | 550 m²

Vítame vás v REZIDENCII KAČABAR II.etapa – exkluzívnej lokalite s nezameniteľnou atmosférou, na

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Stavebný pozemok, Moravany nad Váhom

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 583 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Moravany nad Váho

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Piešťany

115,900 € 199 €/m²

Posledné 2 pozemky na predaj Trnava - Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Bronzová | 584 m²

Priamo od developera, posledné dva voľne pozemky určené na stavbu rodinných domov. Lokalita: B

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Pozemok na predaj s projektom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 538 m²

S výhradným zastúpením majiteľov ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí staroturanskýc

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Stará Turá

36,060 € 67 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 2412m2, Považany

Reality Považany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,412 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ponúkame vám možnosť stať sa majiteľom pozemku v obci

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 24.12.2025
Pozemky na predaj Považany

99,900 € 41 €/m²

Pozemok Zelená voda - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Zelena voda | 851 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Zelená Voda v k

Publikované: 18.08.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

34,900 € 41 €/m²

Lukratívne pozemky v novej obytnej zóne - Dolné Srnie

Reality Dolné Srnie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 522 m²

Ak hľadáte vhodný pozemok pre stavbu svojho rodinného domu a ruch mesta nie je pre vás

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Dolné Srnie

130 €/m2 130 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Poriadie – ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu alebo chaty!

Reality Poriadie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,147 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 2147 m² v tichej a pokojnej lokalite obce Poriadi

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 18.08.2025
Pozemky na predaj Poriadie

Cena dohodou

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 539 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 539m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

48,510 € 90 €/m²

Stavebný pozemok, Trenčianske Bohuslavice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 795 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 795m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

71,550 € 90 €/m²

Nová Bošáca | Stavebný pozemok 2 700 m2 / Polosamota - Biele Karpaty

Reality Nová Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,700 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok s pridruženými parcelami o celkovej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Nová Bošáca

69,900 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 539 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

48,510 € 90 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 795 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

71,550 € 90 €/m²

Stavebný pozemok v krásnej prírode v obci Horša

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 1,145 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horša. Pozemok je rozdelený na dve parcely. C

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Levice

73,900 € 65 €/m²

PREDAJ POZEMKOV, PROJEKT KÚRIA II. – ŠAĽA-VEČA

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 593 m²

Kúriia II -→ je nový projekt, ktorý ponúka kvalitné a moderné bývanie v okrajovej časti mesta s

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie