Delta-Pozemok s projektom aj so stavebným povolením 514 m2 Sliač predaj

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

Delta Property ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 514 m2. Nachádza sa len 4 km od mes

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

160,000 € 311 €/m²

DELTA - Na predaj slnečný stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – Mlynica (Medzi Vodami)

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 769 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám ponúka na predaj rovinatý stav

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

129,500 € 168 €/m²

PREDAJ – rodinný dom so stavebným pozemkom 1416 m2 v Tomášove

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,416 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom s celkovou plochou 139 m2

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

269,000 € 190 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - pozemok 1517 m2 v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 1,517 m²

Predaj – stavebný pozemok v Malých Levároch ABERTAL reality exkluzívne ponúka na predaj stavebn

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

195,000 € 129 €/m²

Predaj – veľký stavebný pozemok v Stupave

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 3,352 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj veľký stavebný pozemok priamo v meste Stupava. Poze

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

580,000 € 173 €/m²

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava

Reality Dolné Lovčice

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 5,556 m²

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava Ponúka

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Lovčice

475,000 € 85 €/m²

Atraktívny pozemok o výmere 974 m² v horskej oblasti Magurka

Reality Partizánska Ľupča

Pozemok pre rodinné domy | Magurka | 974 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 974 m² nachádzajúci sa v malebnej horskej oblast

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Partizánska Ľupča

55,000 € 56 €/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Dunajská Lužná – Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 608 m²

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v zastavanej časti obce Dunajská Lužná – Nové Košariská,

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

206,600 € 340 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 742 m²

Atte REALITY ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v Trnave v časti Pekné pole. Ideálny

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK BORINKA PRI BRATISLAVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RD

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Jelšová | 1,340 m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Limbová | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Limbach

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Gen. Pekníka | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Novoveská | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Záhorská | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lipová | 1,340 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DAHLEH – Pozemok s platným stavebným povolením na predaj, Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravanská ulica | 469 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 469 m² v obci Banka pri Piešťanoch

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Banka

139,000 € 296 €/m²

REZERVOVANE!DAHLEH – Predaj stavebného pozemku v Banke pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravanská ulica | 469 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banka

115,000 € 245 €/m²

NA PREDAJ | developerský projekt Šamunove | TREBOSTOVO

Reality Trebostovo

Pozemok pre rodinné domy | Pri kaštieli | 167,200 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok o výmere 16,72 ha (167.200 m²) v atraktívnej lokalite Trebo

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Trebostovo

21 €/m2 21 €/m2

NA PREDAJ | pozemok so stavebným povolením | Zázrivá

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 806 m²

Ponúkame na predaj Lukratívny pozemok so Stavebným povolením Lokalita: Zázrivá Terén: miern

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

99,000 € 123 €/m²

NA PREDAJ | stavebný pozemok | Lazisko

Reality Lazisko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Hľadáte ideálny stavebný pozemok v tichej lokalite blízko Liptovského Mikuláša? Ponúkame rovin

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

Cena dohodou

PREDAJ: STAVEBNÝ POZEMOK 778 M2 PLATNÉ UR ČENČICE MACHALOVCE

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Popradské nábrežie | 778 m²

MLM reality má pre Vás stavebný pozemok pre váš vysnívaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

109,420 € 141 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok Lužianky

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lužianky o výmere 632 m2 v časti Holotka. Lokalita je v územn

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

41,000 € 59 €/m²

člen NARKS

Pozemky pod rodinné domy

Reality Hubová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 26,664 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Hubovej blízko Ružomberka na Liptove. Nachádza sa v zastavanom úze

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hubová

42 € 0 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť s jasným potenciálom – Veľká Lomnica, Vysoké Tatry

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,252 m²

Na predaj ponúkame súbor pozemkov o celkovej výmere 10 252 m² nachádzajúcich sa v intraviláne o

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie