Na predaj stavebný pozemok Čaňa - Košice okolie

Reality Čaňa

Pozemok pre rodinné domy | Košická | 638 m²

Spoločnosť Flegra Comfort Reality ponúka na predaj krásny slnečný pozemok v obci Čaňa. Pozemok

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

155,000 € 243 €/m²

Pozemok pre rodinný dom so starším domom

Reality Horné Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Predáme pozemok pre stavbu rodinného domu so starším domom vhodným na zbúranie. Pozemok sa nach

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Pozemky na predaj Horné Štitáre

Cena dohodou

Na predaj pozemky na výstavbu RD v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre rekreačné domy s celoročným užívaním. Hľadáte ideálne miesto pre

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

199,900 € 250 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRI LESE – 4 051 m² PRE AŽ 5 RODINNÝCH DOMOV LEN 30 MINÚT OD BRATISLAVY!

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 4,051 m²

Ponúkam Vám na predaj rozsiahly investičný stavebný pozemok o výmere 4 051 m² v pokojnej a vyhľ

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jakubov

125,000 € 31 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pekný pozemok 1629m2 na stavbu RD Veľký Kýr

Reality Veľký Kýr

Pozemok pre rodinné domy | 1,629 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok na stavbu RD v obci Veľký Kýr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Kýr

59,900 € 37 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok na stavbu RD v Lehote pri Nitre

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 800 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok určený na výstavbu rodinného domu

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Lehota

68,000 € 85 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemku 808m2 v Nitre na Chrenovej

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 808 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného d

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

125,500 € 155 €/m²

MACH Reality na predaj pekný pozemok na stavbu RD v lehote pri Nitre

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v Lehote pri

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Lehota

52,000 € 87 €/m²

✨ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ / BÝVANIE POD LESOM – Slovenská Volová

Reality Slovenská Volová

Pozemok pre rodinné domy | 1,896 m²

Hľadáte miesto, kde sa ranná káva spája s vôňou lesa, no zároveň chcete mať perfektnú dostupnos

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Slovenská Volová

49,900 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOKONALÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LIPT. MIKULÁŠI PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU !

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 653 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE KONEČNE STAVEBNÝ POZEMOK BEZ PROBLÉMOV A NEDOSTATKOV ! ► Pozemok sa na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

190 €/m2 190 €/m2

Predám pekný pozemok v obci Oščadnica

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Rovné | 523 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v obci Oščadnica, Rovne, smer na

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

29,500 € 56 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1068 m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 1,068 m²

STAVEBNÝ POZEMOK Modra Harmónia 1068 m2 Cena: 139.000,- Eur. ( 130 Eur / m2 ) Záujemc

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Modra

139,000 € 130 €/m²

FINREA│Pozemok o rozlohe 277 m² na predaj v obci Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Pozemok pre rodinné domy | Horná Štubňa | 277 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 277 m², ktorý sa nachádza v zastavanej a

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

12,000 € 43 €/m²

FINREA│Atraktívny pozemok 1356 m² v Malom Záluží

Reality Malé Zálužie

Pozemok pre rodinné domy | 1,356 m²

Hľadáte ideálne miesto na výstavbu rodinného domu v pokojnej lokalite? Tento priestranný, rovin

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malé Zálužie

82,500 € 61 €/m²

FINREA│slnečný stavebný pozemok 1500 m2 v Revišnom

Reality Veličná

Pozemok pre rodinné domy | Revišné | 1,501 m²

Túžite si postaviť rodinný dom v blízkosti mesta ? Máme pre Vás riešenie. Slnečný stavebný poze

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veličná

85 €/m2 85 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA │ Pozemok 1625m2 vhodný na stavbu rodinného domu v obci Sučany, okr. Martin, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Sučany

Pozemok pre rodinné domy | 1,625 m²

Novinkou v našej ponuke je stavebný pozemok v Sučanoch, časť Hrabiny. Pozemok sa nachádza v ob

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sučany

154,400 € 95 €/m²

FINREA│ Stavebný pozemok Kláštor pod znievom čast Táliky

Reality Kláštor pod Znievom

Pozemok pre rodinné domy | Táliky | 850 m²

Pozemok, kde môže začať váš nový príbeh. Kláštor Pod Znievom časť Táliky. 15min od MT 890 m² p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kláštor pod Znievom

72,250 € 85 €/m²

FINREA│EXKLUZÍVNE Jedinečný pozemok na Malom Bysterci

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáte miesto pre svoj domov, kde budete mať slnko po celý deň a mesto ako na dlani? Ponúkame

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena na vyžiadanie

FINREA │ Lukratívny pozemok 632 m² v Turanoch pri Martine, s prístupovou cestou v osobnom vlastníctve

Reality Turany

Pozemok pre rodinné domy | 632 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 632 m², nachádzajúci

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Turany

66,000 € 104 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│Pozemky s najkrajším výhľadom v Kubíne – Nad Brehmi

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nad Brehmi | 900 m²

Predstavte si bývanie na mieste, kde sa každý deň začína výhľadom na celé mesto Dolný Kubín. Na

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

FINREA│ Pozemok 1000m2 Vrútky

Reality Vrútky

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať vlastníctvo pozemku vo výnimočnej lokalite vo Vrútkac

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vrútky

60,000 € 60 €/m²

Odporúčané - Predám pekný rovinatý stavebný pozemok Čadca, intravilán, všetky IS

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | MIlošová | 692 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok pri ceste v m

Publikované: 06.06.2022 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

74,000 € 107 €/m²

PREDAJ - Hviezdoslavov, pozemky s právoplatným územným rozhodnutím

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Podhájska ulica | 11,839 m²

PREDAJ - pozemky s právoplatným územným rozhodnutím - obec HVIEZDOSLAVOV Ponúkame na predaj v

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

INORI | Ponúka PREDAJ stavebné pozemky spolu rozloha 1.433 m² Poprad Matejovce, určené pre výstavbu troch RD s tromi bytový bytovými jednotkami

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Allendeho | 312 m²

Inori Reality pre vás pripravilo do ponuky mimoriadnu investičnú príležitosť – kompletne pripra

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Poprad

250.5 €/m2 251 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie