Pozemok pre rodinné domy | 1,642 m²
TUreality ponúka na predaj jedinečný pozemok so starým rodinným domom v meste Stará Turá. Exkl
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 570 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša, D
68,000 € 119 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 650 m²
164-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemky v obci Nová Lesná, okr. Poprad. Jedná sa o pozemky o veľ
160 €/m2 160 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,172 m²
Na predaj stavebný pozemok 1 172 m2 v obci Egyházasgerge, so všetkými inžinierskymi sieťami. Po
13,200 € 11 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,021 m²
Hľadáte pekný tichý a slnečný pozemok na rodinný dom v okolí Žiliny? Iba 12 minút od Žiliny po
170 €/m2 170 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,360 m²
NOVINKA - poprosím, stiahnite si link na videovizualizáciu *** youtu.be/0cBLJySx2j8 *** _____
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 939 m²
Predstavujeme Vám pozemok na výstavbu domu v Trenčíne ! 939 m² Hľadáte miesto pre váš budúci
185,000 € 197 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Prírodná | 2,476 m²
Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite novobanských Štálov,
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,492 m²
DAJAreality má v ponuke na predaj rozsiahly stavebný pozemok v katastri obce Šoporňa. - rozloh
60 €/m2 60 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 732 m²
Na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v IBV GARDER – k.ú Blatnica. IS – elektrika
84,000 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,989 m²
Na predaj rekreačný INVESTIČNÝ pozemok 1989m2 v lokalite Kotrčiná Lúčka. Pozemok sa nachádza v
105,000 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 416 m²
Ponúkame na predaj zaujímavý stavebný pozemok v pokojnej a čoraz obľúbenejšej obci Oravská Poru
129 €/m2 129 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Valaliky | 820 m²
Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 820 m² v zastavanom území obce Valaliky,
159,900 € 195 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Podhájska. Plocha: pozemku 1600m2. Rozmery pozem
47,500 € 30 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 460 m²
Realitná kancelária Stylus Vám ponúka na predaj rovinaté slnečné pozemky v novovznikajúcej štvr
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 989 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej obci Orav
139 €/m2 139 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,000 m²
Predám veľký pozemok v obci Rad, okres Trebišov. V blízkosti je obec Svätá Mária a Hrušov, Zat
20,000 € 5 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,996 m²
Ponúkam na predaj rovinatý pozemok s výmerou necelých 2 000 m² v jednej z najvyhľadávanejších o
75,000 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,773 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít na Sloven
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²
Posledná šanca na pozemok v tichej záhradkárskej lokalite na kopci! Ponúkame Vám na predaj
37,990 € 35 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šimonovianska | 1,102 m²
Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1 102 m² v časti Šimonovany, s možnosťou rozdelenia
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko
Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky v Klenovici (Novi Vinodolski) Malý pozemok má 365 m2 a
128,000 € 351 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,475 m²
- rovinatý pozemok 1475 m2 - vhodný na výstavbu - tiché prostredie, krásny výhľad - IS: elektri
120,000 € 81 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Červenej Armády | 1,205 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horná Streda pri Piešťanoch. Pozemok sa nachádza v intrav
70 €/m2 70 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.