INORI| PREDAJ stavebné pozemky o rozlohe 437 m², 415 m², 312 m², 269 m², spolu rozloha 1.433 m². Centrum Poprad - Matejovce, určené pre výstavbu RD

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Allendeho | 415 m²

Inori Reality pre vás pripravilo do ponuky mimoriadnu investičnú príležitosť – kompletne pripra

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Poprad

250.5 €/m2 251 €/m2

INORI | PREDAJ stavebné pozemky o rozlohe 437 m², 415 m², 312 m², 269 m², spolu rozloha 1.433 m². Centrum Poprad - Matejovce, určené pre výstavbu RD

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Allendeho | 404 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Poprad

250.5 €/m2 251 €/m2

Stavebný pozemok v Milhostove pri Trebišove | 19 × 65 m | všetky IS | studňa | ideálna orientácia

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,545 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi príjemný stavebný pozemok nach

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

67,999 € 44 €/m²

Predaj stavebného pozemku Prešov s krásnym výhľadom

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Slávičia | 1,219 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Prešove s blízkou dostupnosťou do centra mesta. Pozemok v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Prešov

55,000 € 45 €/m²

Investičné pozemky na predaj, obec Soľ

Reality Soľ

Pozemok pre rodinné domy | 1,867 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dva investičné pozemky s p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Soľ

28,000 € 15 €/m²

AZ. Predaj stavebných pozemkov v novovybudovanej časti obce Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

AZ. Predstavte si miesto, kde ráno počujete vtáky namiesto ruchu mesta, no do Bratislavy ste au

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

300 €/m2 300 €/m2

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

300 €/m2 300 €/m2

"Investičná príležitosť" NA PREDAJ pozemok o rozlohe 18.156 m2

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 18,156 m²

Realitná kancelária Olins ponúka na predaj rozsiahli rovinatý pozemok v oplotenom súkromnom are

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Polomka

900,000 € 50 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /842m2/ na výstavbu RD - obec Kráľova Lehota

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | 842 m²

NOVINKA *** youtu.be/7KTCDEtre4s *** EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam na predaj POZEMOK s p

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Predaj stavebného pozemku v obci Byster Košice

Reality Sady nad Torysou

Pozemok pre rodinné domy | 932 m²

Flegra Comfort Reality ponúka na predaj stavebný pozemok iba 4 km od Košíc Ponúkame na predaj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

139 €/m2 139 €/m2

Slnečný pozemok - 17 árov, Nižná Kamenica

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,691 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavb

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

105,000 € 62 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Stefanikova | 1,521 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na hlavnom ťahu v obci Palárikovo. POZE

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

44,900 € 30 €/m²

PINK reality Na predaj stavebný pozemok, Šaľa (Slivková ulica)

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 600 m²

PINK reality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v meste Šaľa, v lokalite Slivková uli

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Šaľa

175 €/m2 175 €/m2

NA PREDAJ, Investičný pozemok v Obci - Turie

Reality Turie

Pozemok pre rodinné domy | 1,164 m²

Na predaj investičný pozemok v obci Turie. Pozemok je relatívne rovinatý, s rozlohou 1164 m². N

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Turie

87,300 € 75 €/m²

Stavebný pozemok | Gánovce

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok s rozlohou 2000m², situovaný v pokojnej a tiche

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

85,000 € 43 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 1002m2 v Brunovciach

Reality Brunovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,002 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Brunovce. Pozemok má výmeru 1002 m² a je vho

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brunovce

70,140 € 70 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | 1 666m² | BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Svetlá pusta | 1,666 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok s veľkým

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

369,990 € 222 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Stožok

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | žiadna | 2,177 m²

PONUKA NA PREDAJ: VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V OBCI STOŽOK Predstavuj

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stožok

30 € 0 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok 915 m2 s platným stavebným povolením, Modra – Harmónia, časť Badogy

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 915 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok 915 m2 s platným s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Modra

215,000 € 235 €/m²

Predám pozemok v obci Dubník okr. Nové Zámky

Reality Dubník

Pozemok pre rodinné domy | Dubník | 655 m²

Predáme pozemok v obci Dubník, okres Nové Zámky. Nachádza sa v tichej ulici, rozloha pozemku j

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Dubník

13,000 € 20 €/m²

PREDAJ, investičný pozemok so starším RD, VEĽKÝ POTENCIÁL pri THERMAL NESVADY

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Horná | 964 m²

DAJAreality ponúka na predaj rodinný dom určený na zbúranie, nachádzajúci sa v atraktívnej loka

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Nesvady

79,900 € 83 €/m²

PREDAJ, Pozemok 2691 m2 na výstavbu RD, ŠOPORŇA, vstup z hlavnej cesty

Reality Šoporňa

Pozemok pre rodinné domy | Sereďská | 2,691 m²

DAJA reality ponúka na predaj rozsiahly pozemok v obci Šoporňa, ul. Sereďská. Plocha pozemku

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Šoporňa

32 €/m2 32 €/m2

2 x stavebný pozemok v obci Bádice pri Nitre – pokoj, príroda a výborná dostupnosť

Reality Bádice

Pozemok pre rodinné domy | Bádice | 754 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Bádice, len pár minút od Nitry, v pokojne

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

39,000 € 52 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok na výstavbu RD Bystričany FM2398

Reality Bystričany

Pozemok pre rodinné domy | 1,060 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na výsta

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bystričany

59,900 € 57 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Upresniť hľadanie