Predaj stavebného pozemku 970 m2 v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Trnková | 970 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v Jarovciach s rozlohou 970 m2 na Trnkovej ul. Pozem

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

450,000 € 464 €/m²

Stavebný pozemok na predaj | 1 331 m² | Hosťovce

Reality Hosťovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,331 m²

Stavebný pozemok na predaj - Hosťovce Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť na výstavbu rodinného

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hosťovce

58,750 € 44 €/m²

ROVINATÝ POZEMOK – LIČARTOVCE

Reality Košice

Pozemok pre rodinné domy | 2,072 m²

Hľadáte veľký rovinatý pozemok pre svoj vysnívaný dom v tichej lokalite, no s rýchlou dostupnos

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Košice

99,900 € 48 €/m²

Ivanka pri Dunaji - Obytná zóna Dombale I / Dubová alej – pozemky na predaj

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 1 m²

Ponúkame z poverenia vlastníkov viaceré pozemky v obytnej zóne Dombale I. Ceny 315/m2 až 350/m2

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Info v RK

Tri stavebné pozemky vedľa seba – investičná príležitosť – výmera spolu 2455m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 2,455 m²

Tri stavebné pozemky vedľa seba v obytnej zóne Dombale I. Výmera spolu 2455m2. V obytnej zóne

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

343 €/m2 343 €/m2

Stavebný pozemok – obytná zóna Dombale I – výmera 879 m2, šírka 27,4 m

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 879 m²

Na predaj stavebný pozemok - výmera 879 m2 a šírka 27,4 m. V obytnej zóne Dombale I sú vybudov

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

350 €/m2 350 €/m2

Využite príležitosť - dva krásne stavebné pozemky vedľa seba - výmera spolu 1358 m2 a šírka spolu 49,2 m

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 1,358 m²

Na predaj dva stavebné pozemky vedľa seba. Každý z nich má výmeru 679m2 a šírku 24,6m. Pozemky

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

350 €/m2 350 €/m2

Na predaj stavebné pozemky

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Sovietskej armády | 1,125 m²

Ponúkame Vám na predaj tri stavebné pozemky v obci Selice okres Šaľa v zastavanej časti obci.

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Selice

10,000 € 9 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Záhumnie | 705 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice . Obec leží v severozápadnej časti Nit

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

42,999 € 61 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,595 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný stavebný pozemok v obci Čechy okres Nové Zámky. Obec Čechy sa

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Čechy

38,000 € 24 €/m²

!!! Zvýhodnená cena !!! NA PREDAJ stavebný pozemok 900m2 v obci Bojničky, okres Hlohovec

Reality Bojničky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 896 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v zastavanej časti obce Bojničky s rozlohou 900 m2, m

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bojničky

65,000 € 73 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | Alexandra Severa | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Semerovo vzdialená od okresného mesta Nové Zámky

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Semerovo

27,000 € 23 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v dobrej lokalite

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 1,309 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Selice na ulici Poľná. Celková výmera pozemk

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Selice

29,000 € 22 €/m²

Predávame pozemok 513 m2 na výstavbu RD v Borovciach (neďaleko Piešťan a Trnavy).

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 513 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Borovce, neďaleko od Piešťan

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Borovce

59,900 € 117 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dubník

Reality Dubník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 886 m²

Pripravujeme na predaj stavebný pozemok v obci Dubník okres Nové Zámky. Šírka pozemku je 47 me

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Dubník

9,999 € 11 €/m²

Na predaj stavebný pozemok

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Sovietskej armády | 426 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti obce Selice v intraviláne . Celková

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Selice

Cena dohodou

ZLAVA !!! Na predaj stavebný pozemok v obci Vlčnany

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Vlčany | 1,090 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemk na výstavbu rodinného domu v tichéj kľudnej ulici v obci Vlčany o

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Vlčany

57,000 € 52 €/m²

Na predaj investičný pozemok na výstavbu rodinných domov, Beckov

Reality Beckov

Pozemok pre rodinné domy | 10,230 m²

Na predaj investičný pozemok v obci Beckov s potenciálom realizácie rezidenčného developerského

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

650,000 € 64 €/m²

Na predaj pozemok 6.343 m2 na výstavbu rodin. domov, inžinierske siete pri pozemku, Sokolovce, okr. Piešťany

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | 6,343 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 6.343 m2. Pozemok je podľa schváleného a platného územ

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 03.02.2025
Pozemky na predaj Sokolovce

41 €/m2 41 €/m2

Na predaj stavebný pozemok , záhradná chatka, garáž, altánok, 587 m2, Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 587 m²

Predávame stavebný pozemok o celkovej rozlohe 587 m2 v Trenčianskych Tepliciach. Na pozemku sa

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

Info v RK

Na predaj pozemok 1.097 m2 určený podľa UPI na výstavbu rodinného domu, Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,097 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1.097 m2 v obci Ratnovce pri

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 10.01.2024
Pozemky na predaj Ratnovce

53 €/m2 53 €/m2

Na predaj pozemok 1.093 m2 určený podľa UPI na výstavbu rodinného domu, Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,093 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1.093 m2 v obci Ratnovce pri

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 21.07.2025
Pozemky na predaj Ratnovce

53 €/m2 53 €/m2

Pre developera pozemok 6.343 m2alebo 12.000 m2 na výstavbu rod. domov, inž. siete pri pozemku, Sokolovce, okr. Piešťany