Predaj pozemok so starším 2 iz. RD v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 1,464 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok so starším 2 iz. RD v pôvodnej časti obce Bernolákovo - Trn

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

285,000 € 195 €/m²

SLNEČNÝ stavebný pozemok, 1399m2, VT, Čierne n/T

Reality Čierne nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,399 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1399 m2 v obci Čierne n/T. Parametre

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Čierne nad Topľou

53,000 € 38 €/m²

Stavebný pozemok, 804m2, Fintice, PO

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 804 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 804 m² v pokojnej a obľúbenej časti obce F

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Fintice

91,999 € 114 €/m²

SLNEČNÝ stavebný pozemok, 940m2, PO, Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 940 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 940 m², v tichej a príjemnej časti obce Zá

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Záhradné

Info v RK

SLNEČNÝ stavebný pozemok, 789m2, PO, Teriakovce

Reality Teriakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 789 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 789m2 v obci Teriakovce. Obec Teriakovce

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Teriakovce

Info v RK

TURANY-Stavebný pozemok 950m2 so sieťami cena v RK

Reality Turany

Pozemok pre rodinné domy | 898.45 m²

Exkluzívne Vám predstavujeme stavebný pozemok vo výmere 950 m2 v meste TURANY, okres Martin. P

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Turany

Cena dohodou

MARTIN-Záturčie pozemok 2884m2 na stavebné účely

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 2,884 m²

Exkluzívne Vám predstavujeme pozemok na stavebné či komerčné účely, na okraji mesta Martin -Zát

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Martin

187,460 € 65 €/m²

ŠÚTOVO, pozemok 6047m2,okr. MARTIN

Reality Šútovo

Pozemok pre rodinné domy | 6,047 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok 6047 m2 s kamenitou prístupovou cestou vhodný n

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šútovo

61,000 € 10 €/m²

KOŠŤANY nad TURCOM, stavebný pozemok výmera 668 m2, okr. Martin

Reality Košťany nad Turcom

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

Realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok v obci Košťany nad Turcom, okr. Martin Pozemo

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košťany nad Turcom

83,000 € 124 €/m²

PÁROVSKÉ HÁJE - NITRA - stavebný pozemok 1000m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Exkluzívne Vám predstavujeme investičný-stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1000 m2. Rozmer po

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

87,000 € 87 €/m²

TURANY-Stavebný pozemok 950m2 so sieťami cena v RK

Reality Turany

Pozemok pre rodinné domy | 898.45 m²

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Turany

Cena na vyžiadanie

BYTČICA - pozemok 1903 m2,okr. Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,903 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území Žilina, časť Bytčica. ▪️ Rozloha 1903 m2 ▪️

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

102,000 € 54 €/m²

RATKOVO - pozemok 5260 m2,okr. Martin

Reality Ratkovo

Pozemok pre rodinné domy | 5,260 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s výmerou 5.260m2 v obci RATKOVO, okr. Martin. Je vhod

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ratkovo

Cena dohodou

HORNÁ ŠTUBŇA - stavebný pozemok /1003 m2/

Reality Horná Štubňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,003 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s výmerou 1003 m2 s asfaltovou prístupovou cestou na ok

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

27,000 € 27 €/m²

MARTIN-Záturčie pozemok na developerské a komerčné účely 11 672m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 11,672 m²

Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s.r.o., Vám exkluzívne ponúka : POZEMOK na stavebné úče

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Martin

758,680 € 65 €/m²

MARTIN-Slnečné Lány pozemok na developerské a komerčné účely 11 129m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 11,129 m²

Predstavujeme Vám pozemok na stavebné účely a komerčné využitie v krásnom slnečnom prostredí n

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Martin

723,385 € 65 €/m²

MARTIN-Záturčie pozemok na developerské účely o výmere 3653m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 3,653 m²

Predstavujeme Vám exkluzívne pozemok na stavebné či komerčné využitie, v krásnom a slnečnom pro

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Martin

310,505 € 85 €/m²

ŠÚTOVO, pozemok 6047m2,okr. MARTIN

Reality Šútovo

Pozemok pre rodinné domy | 6,047 m²

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šútovo

61,000 € 10 €/m²

MARTIN-Záturčie pozemok na developerské a komerčné účely 2850m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 2,850 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Martin

185,250 € 65 €/m²

Vaša nová adresa pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mišíkova | 1,002 m²

Exkluzívna lokalita pre váš nový domov vo vilovej štvrti. Na Mišíkovej ulici pod Slavínom ponúk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

GODDESS PROPERTY - PREDAJ - pozemok 749 m2 - s projektom na výstavbu rodinného domu 222 m2 - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 749 m²

GODDESS PROPERTY predstavuje exkluzívnu príležitosť na PREDAJ – stavebný pozemok s projektom v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 374 €/m²

Ideálne stavebné pozemky v obci Prellenkirchen

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame Vám na predaj posledný voľný pozemok v malebnej obce Prellenkirchen, ktorá sa nachádza

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj

115,000 € 230 €/m²

Predaj stavebného pozemku 970 m2 v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Trnková | 970 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v Jarovciach s rozlohou 970 m2 na Trnkovej ul. Pozem

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

450,000 € 464 €/m²

Stavebný pozemok na predaj | 1 331 m² | Hosťovce

Reality Hosťovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,331 m²

Stavebný pozemok na predaj - Hosťovce Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť na výstavbu rodinného

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hosťovce

58,750 € 44 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie