Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 977 m²
Spoločnosť Impulz Real s.r.o. a Ing. Miroslav Bartko Vám predstavujú: na predaj investičný poz
49 €/m2 49 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 2,053 m²
Impulz Real, s.r.o., vo výhradnom zastúpení Ing. Peter Plačintár, +421903806237 Vám ponúka na p
55,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,608 m²
Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Marcelová. Nachádza na ulic
29,000 € 18 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,375 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Valča o celkovej výmere 2 375 m², vrátane podielu na
70 €/m2 70 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Na cintorín | 3,003 m²
Pokojná lokalita v blízkosti Žiliny – ideálne pre pokojné bývanie alebo investíciu Výmery poz
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk
69,000 € 86 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²
V ponuke GAMA Real & Finance na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie s rozlohou
59,800 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Staré Levice | 2,151 m²
Ponúkame na predaj krásny a lukratívny pozemok s celkovou výmerou 2151m² a so šírkou pozemku 2
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 520 m²
Predstavujeme Vám možnosť kúpy kvalitného stavebného pozemku nachádzajúceho sa v pokojnej časti
41,000 € 79 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,088 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu, situovaný v pokojn
59,000 € 54 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 782 m²
Ponúkame na predaj krásny pozemok v tichej uličke v obci Urmince o výmere cca 780m2. Má pravid
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pri Prvej Kaplnke | 1,770 m²
Pripravený k okamžitej výstavbe ! Na predaj stavebný pozemok v obci Záhorská Ves v okrese Mal
143,000 € 81 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 827 m²
Na predaj pozemok v zastavanej časti obce Šenkvice. Všetky inžinierske siete pri pozemku. Stava
207,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Domkárska | 1,553 m²
Predáme pozemok o výmere 1 553 m² v atraktívnej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Ruž
130,000 € 84 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 6,047 m²
Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok 6047 m2 s kamenitou prístupovou cestou vhodný n
61,000 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Makov s výmerou 864 m², ktorý predstavuje ideálnu ko
41,400 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Göncruszka |
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok s krásnou ovocnou záhradou o rozlohe 1 586 m
17,490 € 11 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Göncruszka |
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok pre Vaše nové bývanie, o rozlohe 800 m2. V z
13,000 € 16 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 842 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 842 m², nachádzajúci sa priamo v zastavanej časti
119,000 € 141 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Wienerova alej | 785 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Miloslavov - Alžbetin dvor na výstavbu rodi
202,000 € 257 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záleská cesta | 761 m²
STP v zastavanej časi obci Malinovo, Záleská cesta Výmera 761 m2, š. cca 17 m Pozemok je prístu
220,000 € 289 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malý Lég | 1 m²
Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj slnečné stavebné parcely v k.ú. Malý
126 €/m2 126 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Solivarská | 590 m²
Ponúkame na predaj pozemok v zastavanej časti, medzi domami, v Prešov - Solivar, ulica Čipkársk
147,000 € 249 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 462 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 462 m² v atraktívnej lokalite Strečno kú
56,900 € 123 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.