STAVEBNÝ POZEMOK PRI LESE S PANORÁMOU TATIER – 1178 m²

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Pod Lesom | 1,178 m²

Mlynica – Tatranské Smaragdy Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 1178 m²,

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

230 €/m2 230 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny stavebný pozemok

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 742 m²

Atte REALITY ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v Trnave v časti Pekné pole. Ideálny

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

PREDAJ: stavebný pozemok, 1743 m2, Šenkvice

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 1,743 m²

EXLUZÍVNE vám ponúkame na predaj stavebný, slenečný pozemok s rozlohou 1743 m2 na Chorvátskej u

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

130,000 € 75 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok, 761 m2, Modranská 7, Šenkvice

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | Modranská | 761 m²

EXLUZÍVNE vám ponúkame na predaj stavebný, slenečný pozemok s rozlohou 761 m2 na Modranskej uli

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

118,900 € 156 €/m²

PREDAJ: Investičné pozemky, 2106 m2, Šenkvice

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | Lúčna | 2,106 m²

Ponúkame vám na predaj investičné pozemky s možnosťou výstavby s rozlohou 1444 m2 a súkromnou p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

282,800 € 134 €/m²

TOP investícia v Beniakovciach – zdvojnásobte hodnotu v blízkosti Košíc

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,840 m²

Skvelá investičná príležitosť. Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 2 840 m² v intraviláne obc

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

90 €/m2 90 €/m2

Pozemok pre nový začiatok

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,100 m²

V obci Dolný Bar ponúkame stavebný pozemok o výmere 11 árov so šírkou približne 33 metrov. Je

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

89 €/m2 89 €/m2

Stavebný pozemok 1 123 m² – Slavnica (okres Ilava)

Reality Slavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,123 m²

Na predaj: Stavebný pozemok 1 123 m² – Slavnica (okres Ilava) Ponúkam na predaj rovinatý staveb

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Slavnica

45,000 € 40 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám stavebný pozemok v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 930 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pozemok vhodný na výstav

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

35,900 € 39 €/m²

Predám pozemok vhodný na výstavbu haly v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,497 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pozemok vo frekventovane

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

225,000 € 150 €/m²

Predám stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,100 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

189,900 € 173 €/m²

Predám pozemok so starým domom v obci Komoča

Reality Komoča

Pozemok pre rodinné domy | Komoča | 2,773 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pozemok so starým domom

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komoča

87,000 € 31 €/m²

Predám stavebný pozemok v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Dvory nad Žitavou | 640 m²

PONUKA: Predám stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti obce Dvory nad Žitavou. Pozemok je rovina

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

49,900 € 78 €/m²

Predám pozemok so starým domom v obci Zemné

Reality Zemné

Pozemok pre rodinné domy | Zemné | 1,241 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok so star

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zemné

45,000 € 36 €/m²

Predám veľký stavebný pozemok v centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,408 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľ

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

314,900 € 224 €/m²

Predám pozemok vhodný na výstavbu obchodného domu v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 3,784 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj veľký pozemok vo frekven

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

567,600 € 150 €/m²

Predám pozemok vhodný na podnikanie v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,413 m²

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

211,950 € 150 €/m²

Pozemok Podhradová Košice

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | 1,055 m²

Bývanie s najkrajším výhľadom na Košice: Pozemok s nekonečným potenciálom na Podhradovej. TUrea

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

272,000 € 258 €/m²

Investičný pozemok obec Svinia_1 - 876m2

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | 876 m²

Spoločnosť Impulz Real s.r.o. a Ing. Miroslav Bartko Vám predstavujú: na predaj investičný poz

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

49 €/m2 49 €/m2

člen NARKS

Investičné pozemky obec Svinia, 876m2, 876m2, 991m2, 977m2

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,720 m²

Spoločnosť Impulz Real s.r.o. a Ing. Miroslav Bartko Vám predstavujú: na predaj 4 pozemky v ob

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

46.5 €/m2 47 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok Prešov - Ruská Nová Ves 933 m2

Reality Ruská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Ruská Nová Ves | 933 m²

Impulz Real, s. r. o. a Mgr. Ľubomír Sabol Vám ponúkajú na predaj jedinečný stavebný pozemok v

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ruská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Rákoš - stavebný pozemok s projektom, možný odpočet DPH

Reality Rákoš

Pozemok pre rodinné domy | 2,225 m²

Mgr. Gabriela Ferenczová a Impulz Real, s.r.o. Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v pokojn

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rákoš

79,900 € 36 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok obec Svinia_3 - 991m2

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 991 m²

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026