Na predaj | Stavebný pozemok | Dolná Breznica | Nádherné výhľady

Reality Dolná Breznica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,100 m²

Luca & Doren Vám ponúka na predaj veľký slnečný stavebný pozemok v obci Dolná Breznica. Pozemo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Dolná Breznica

67 €/m2 67 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky určené na výstavbu rôznych typov RD - Melčice Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 572 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rozvíjajúcej sa lokalite obce

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

Info v RK

Na predaj | Pozemok | Veľký Kolačín | 560m²

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | Slobody | 560 m²

Luca & Doren Vám ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v Novej Dubnici - časti Veľký Kolačín

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

50,000 € 89 €/m²

MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,860 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lastomír. Pozemo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

80,000 € 16 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK BORINKA PRI BRATISLAVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RD

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,340 m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Borinka

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok so starším domom – Tešedíkovo okres Šaľa

Reality Tešedíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,700 m²

Realitná kancelária Herák Reality ponúka na predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Tešedíkovo

53 €/m2 53 €/m2

Budúci stavebný pozemok na Veličianskej rovni vo Veličnej

Reality Veličná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 993 m²

Predaj budúceho stavebného pozemku – Veličná (Veličianska roveň) Pripravujeme na predaj staveb

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Veličná

Cena dohodou

PREDAJ - pozemok 550 m2 v obci Dolné Chlebany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Chlebany | 550 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 550 m² v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Na predaj pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 513 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý, upravený pozemok v pokojnej časti obce Palárikovo. Pozemok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

62,000 € 121 €/m²

Základová doska na 575 m2 pozemku - Čeľadice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 575 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj praktický stavebný pozemok, s už vybudovanou základovou d

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

95,000 € 165 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením - Janíkovce - 729 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 729 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj stavebný pozemok, so stavebným povolením a s projektom ro

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 115 €/m²

POZEMOK URČENÝ NA IBV, 700 m2, HNEVLIVÁ DOLINA, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 700 m²

Pozemok v Prešove, ktorý sa nachádza v krásnej novovznikajúcej lokalite Hnevlivá dolina Vám pon

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

53,000 € 76 €/m²

ZÁHRADA/INVESTIČNÝ POZEMOK 1090 m2, HNEVLIVÁ DOLINA, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 1,090 m²

Záhrada v krásnej lokalite priamo v Prešove alebo investičný pozemok, vďaka ktorému jednoducho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

33,000 € 30 €/m²

Hľadá sa pozemok pre výstavbu rodinných domov

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok v okolí Bratislavy na výstavbu 6 rodinných domov, prípa

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na kúpa Svätý Jur

Cena dohodou

Pozemok- Rajčany

Reality Rajčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,630 m²

Rozľahlý stavebný pozemok v obci Rajčany – 2630 m² so sieťami Ponúkame na predaj slnečný a nadš

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Rajčany

120,000 € 46 €/m²

Na predaj | Investičný pozemok | Belušské Slatiny | 6 058 m²

Reality Beluša

Pozemok pre rodinné domy | Belušské Slatiny | 6,058 m²

Nie každý pozemok je projekt. Tento áno – Belušské Slatiny, 6 058 m² Developerská príležitosť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Beluša

Info v RK

Lukratívny pozemok v obci Záhorská Ves

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | Pri prvej kaplnke | 11,482 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj lukratívny pozemok v Záhorskej Vsi. P

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

295,700 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v lukratívnej lokalite v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka pekný slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľad

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

440 €/m2

Lukratívny stavebný pozemok pri Bratislave v obci Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 722 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok pri Brati

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

309,000 € 428 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Štvrtok

Reality Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu o výmere 700 m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Štvrtok

90,000 € 129 €/m²

Pozemok P9 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 558 m²

P9: 558 m2+107,15 m2 prist. cesta, (16x40), 121 EUR/m2 + 20 450 infraštruktúra a VB = 87 968 €

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

87,968 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok P6 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 681 m²

P6: 681 m2+107,15 m2 prist. cesta, (18x38), 121 EUR/m2 + 24 140 infraštruktúra a VB = 106 541 €

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

106,541 € 156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok P2 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 968 m²

P2: 968 m2+107,15 m2 prist. cesta, (22x41), 110 EUR/m2 + 32 750 infraštruktúra a VB = 139 230 €

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

139,230 € 144 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové Mokrance, Stavebný pozemok, 701 m2, všetky IS, slepá ulica, oplotenie z 2 strán, Košice - okolie

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 701 m²

Ponúkame NÁDHERNÝ slnečný pozemok, v novovybudovanej časti NOVÉ Mokrance, v bočnej slepej ulici

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

124,900 € 178 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie