Pozemok pod Sandbergom v Devínskej Novej Vsi na predaj

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Na hriadkach | 984 m²

Ponúkame na predaj pozemok v atraktívnej lokalite pod Sandbergom v Devínskej Novej Vsi. Pozemok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

145,000 € 147 €/m²

EXKLUZÍVNE POZEMKY NA VÝSTAVBU – KOŠICE, BANKOV, 660–696 m²

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 696 m²

Hľadáte ticho, súkromie, výbornú dostupnosť do centra a možnosť bývať v prírode, no stále v mes

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

109,990 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTUJTE DO BUDÚCNOSTI: Pozemok na budúcu výstavbu

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 1,909 m²

Hľadáte spôsob, ako rozumne zhodnotiť svoj majetok? Alebo snívate o vlastnom rodinnom dome, no

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

54,990 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok s projektom na 2 bytové jednotky - všetky siete vrátane optiky

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Úžiny | 478 m²

Stavebný pozemok na konci slepej ulice v zastavanej časti Rače patrí dnes medzi vzácne príležit

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,000 € 542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 767 m² v obci Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | 767 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 767 m² v obci Suchá nad Parnou, len 8 km od Trnavy. Tento p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

84,500 € 110 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej časti obce Malá Čausa.

Reality Malá Čausa

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Realitná kancelária DMPD real vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 500 m

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Pozemky na predaj Malá Čausa

75,000 € 50 €/m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Kostolná Ves.

Reality Kostolná Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,691 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám prináša jedinečnú príležitosť – stavebný pozemok s výmerou 46

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Pozemky na predaj Kostolná Ves

88,000 € 19 €/m²

Ponúkane Vám na predaj stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou.

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 631 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte svoj vysnívaný domov? Realitná kancelária DMPD real vám prináš

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Prievidza

110,000 € 174 €/m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Seč

Reality Seč

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 555 m²

Realitná kancelária DMPD real vám ponúka na predaj stavebný pozemok s ideálnou výmerou 555 m²,

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Seč

43,000 € 77 €/m²

DMPD real Vám ponúka na predaj pozemok v obci Bystričany časť Vieska.

Reality Bystričany

Pozemok pre rodinné domy | 29. augusta | 2,597 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať priestranný, slnečný a rovinatý pozemok s celkovou vý

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Bystričany

51 €/m2 51 €/m2

Dohoda možná: Stavebný pozemok so stavebným povolením v obci KRAJNÉ – pripravený na OKAMŽITÚ výstavbu

Reality Krajné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 665 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov v pokojnom prostredí s krásnou prírodou? Ponúkame na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krajné

39,000 € 59 €/m²

St. pozemok (1.226 m2) - Bílkove Humence

Reality Bílkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj st. pozemok v obci Bílkove Humence. Celý pozemok je udržiavaný, o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bílkove Humence

69,000 € 56 €/m²

slnečný stavebný pozemok so všetkými IS

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Krajinská | 865 m²

Tento rovinatý stavebný pozemok určený na výstavbu rod. domu disponuje štedrou výmerou 865 m².

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ! NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 900 m², MALÁ ČAUSA, okr. PRIEVIDZA

Reality Malá Čausa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

REZERVOVANÉ Renata Greschner | Zlatá Brána REAL ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čausa

44,000 € 49 €/m²

Slnečný rovinatý pozemok (605 m2) v obci Dolná Tižina

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 605 m²

Realitná kancelária TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mal

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

89,900 € 149 €/m²

Predaj 1050 m2 pozemku so starým RD v tichej stabilizovanej lokalite v Šúrovciach

Reality Šúrovce

Pozemok pre rodinné domy | Nedárska | 1,050 m²

Na predaj 1.050 m2 stavebného pozemku so starým rodinným domom vhodným na zbúranie v tichej, za

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šúrovce

169,000 € 161 €/m²

Na predaj väčší pozemok vhodný na výstavbu dvoch rodinných domov v obci Dolná Tižina o celkovej výmere 1453m2

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 1,453 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu až dvoch rodinných domov v obci Dolná Tiž

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

179,900 € 124 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK VHODNÝ NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU V OBCI DOLNÁ TIŽINA O CELKOVEJ VÝMERE 605m2

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 605 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Dolná Tižina. Pozem

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

89,900 € 149 €/m²

Pozemok pri lese so stavebným povolením - 805 m2 - Štitáre

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pod Agátmi | 805 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj ideálny stavebný pozemok v krásnom prostredí pri lese,v o

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

113,000 € 140 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na ulici Kostolianska, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Kostolianska cesta | 634 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | KOŠICE – SEVER | KOSTOLIANSKA ULICA. Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu ro

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

199,990 € 315 €/m²

stavebný pozemok 825 m² s exkluzívnou polohou

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Mostná | 825 m²

Priestranný stavebný pozemok pre Váš rodinný dom s exkluzívnou polohou a výmerou 825m2 vo Vrábľ

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

84,500 € 102 €/m²

stavebný pozemok 569m2 pre RD v tichej lokalite s privátnou ulicou

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 569 m²

Posledný voľný stavebný pozemok s výmerou 569m2 pre Váš rodinný dom v pokojnej novej lokalite s

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

69,500 € 122 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Stavebný pozemok, Prašník, 1064 m2

Reality Prašník

Pozemok pre rodinné domy | Prašník | 1,064 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Prašník v zastavanej časti obc

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

50,000 € 47 €/m²

Investujte do budúcna: Slnečný pozemok na výstavbu RD s rozlohou 437 m² pri viniciach v Pezinku

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 437 m²

Hľadáte bezpečné miesto pre svoje úspory alebo plánujete stavbu rodinného domu v horizonte pár

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,000 € 158 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8551)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1309)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Upresniť hľadanie