STAVEBNÝ POZEMOK - TOVARNÍKY

Reality Tovarníky

Pozemok pre rodinné domy | Pod kaštieľom | 1,720 m²

Lukratívny stavebný pozemok v lokalite – Továrniky, ul. Pod kaštieľom Ponúkame na predaj výnimo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Tovarníky

289,000 € 168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok - Pieštany - obec Ostrov

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | 977 m²

Stavebný pozemok 977 m², Ostrov – Malé Orvište (okr. Piešťany) Ponúkame na predaj stavebný poz

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Ostrov

78,160 € 80 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na KE kotlinu, Myšľa

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Ukrajinská | 450 m²

Postavíme Vám na tomto pozemku dom podľa dohody. Pozemok je na kraji dediny v kľudnom prostredí

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

Cena dohodou

Na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Gútska | 286 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Nesvady. Nachádza sa na h

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

42,000 € 147 €/m²

Stavebný pozemok v Michalovciach - pod HRÁDKOM - 733 m2

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | 733 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka stavebný pozemok pod Hrádkom: Stavebný pozemok priamo v Michalovciach

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

148,000 € 202 €/m²

Stavebný pozemok v centre obce Lúka n.Váhom

Reality Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Okolo školy | 430 m²

Na predaj stavebný pozemok priamo v centre obce Lúka s výmerou 430 m2 s murovanou garážou, Ob

Publikované: 08.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lúka

59,000 € 137 €/m²

Predaj pozemok + murovaná záhradná chatka s terasou, možnosť výstavby RD, v tesnej blízkosti Piešťan, Banka

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 871 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s murovanou záhradnou chatkou a terasou, s možnosťou výstavby ro

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Banka

168,000 € 193 €/m²

Pozemok pre rodinné domy, Rakoľuby-Kočovce

Reality Kočovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,800 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok pre rodinné domy, Rakoľuby-Kočovce, výmer

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kočovce

115 €/m2 115 €/m2

POZEMOK so STAVEBNÝM POVOLENÍM – DUNAJSKÁ STREDA/KÚTNIKY

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²

Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

139,000 € 93 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU RD - BOHDANOVCE

Reality Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 715 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame stavebný pozemok s chatkou, 715 m², Bohdanovce – ideálny na výs

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce

105,000 € 147 €/m²

POSLEDNÁ! 526 m2 stavebná parcela s inžinierskymi sieťami 30 minút od BA s možnosťou odpočtu DPH

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Dolný Bar | 526 m²

POSLEDNÁ STAVEBNÁ PARCELA NA PREDAJ !!! Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na pred

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

63,000 € 120 €/m²

ZNÍŽENÁ EXKLUZÍVNA CENA - Predám slnečný pozemok v Žarnovici v tichej časti mesta

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | 1,774 m²

ZNÍŽENÁ CENA - IMG real ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok na okraji mesta Žarnovica, ide

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

15 €/m2 15 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - OKRES TRNAVA,DOLNÉ DUBOVÉ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Hlavná | 975 m²

Na predaj stavebný pozemok s výmerou 975m2 v obci Dolné Dubové, prichystaný na výstavbu rodinné

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

84,900 € 87 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 534m2, všetky IS, Záhumenská ul. Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenská | 534 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 534m2 v obci Veľké Kostoľany. Nachádza sa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

50,000 € 94 €/m²

FOIT - DOMOV AJ INVESTÍCIA

Reality Vinohrady nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Základné informácie: * Lokalita: Vinohrady nad Váhom * Výmera pozemku: cca 900 m² * Rozmery:

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

99,000 € 110 €/m²

FOIT - PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY MOMENTÁLNE AKCIA 145,-EUR ZA 1M2 V PONUKE UŽ LEN 14 POZEMKOV

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | 452 m²

RK FOIT Vám ponúka na predaj rovinaté stavebné pozemky v obci Abrahám. Pozemky sa nachádzaj

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

82,100 € 182 €/m²

Stavebný pozemok, Turčianske Jaseno

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 1,095 m²

Na pozemku vodovod, elektrika. Ponúkame na predaj stavebný pozemok v novo zastavanej časti obc

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Pozemky na predaj Martin

105 €/m2 105 €/m2

Stavebný pozemok, Rožňava

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | Alej Jána Pavla II. | 1,976 m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok v Rožňave o výmere 1976 m2, pozemok je možné rozdeliť na dv

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

80 €/m2 80 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok, Gelnická ul., Košice – Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Gelnická | 894 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Gelnickej ulici v mestskej časti Košice – Pereš. Poz

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

175,000 € 196 €/m²

Predám pozemok v obci Terchová, iba u nás

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | Terchová | 729 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj krásny pozemok pri obecnej asfaltovej prístupo

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Terchová

99,000 € 136 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA | STAVEBNÝ POZEMOK | STARÁ ĽUBOVŇA - ŠIBENIČNÁ HORA

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 605 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov v Starej Ľubovni, kde nebudete musieť riešiť žiadne t

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

49,990 € 83 €/m²

Stavebný pozemok, Turčianska Štiavnička

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 2,792 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v novo zastavanej časti obce Turčianska Štiavnička. Výmera

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Martin

49 €/m2 49 €/m2

Stavebný pozemok Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Chotárna | 576 m²

V ponuke na predaj krásny stavebný pozemok v Žiline - mestská časť Trnové. Pozemok s výmerou 6

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

145,000 € 252 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 668 m² – Bertotovce | TOP lokalita pri Prešove, siete na pozemku

Reality Bertotovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 668 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš rodinný dom, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou me

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bertotovce

55,900 € 84 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Upresniť hľadanie