Chorvátsky Grob, Investičný pozemok 884 m² za 109.000€ (123€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 884 m²

Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda Ulica Triblavinská Ponúkame na predaj parcely č. 2700 a 2

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

109,000 € 123 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsky Grob 653m2, 81.360€ (124€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 653 m²

Stavebný pozemok Chorvátsky Grob – Čierna Voda (Suché miesto II) 653 m², 114 €/m² Na predaj i

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

74,999 € 115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dubová okr.PK, 869m2, 144.000€, 165€/m2

Reality Dubová

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 869 m²

Na predaj pozemok Dubová, ul. Hlavná Ponúkame na predaj pozemok v obci Dubová (okres Pezinok),

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Dubová

144,000 € 166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dubová okr.PK 682m2, 72.200€, 106€/m2

Reality Dubová

Pozemok pre rodinné domy | Novosadská | 682 m²

Na predaj investičný pozemok – Dubová (okres Pezinok) Ponúkame na predaj zaujímavý investičný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Dubová

72,200 € 106 €/m²

2891m2 Makov - stavebný pozemok

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | XXX | 2,891 m²

Stavebný pozemok na predaj – Makov (2891 m²) Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmer

Publikované: 09.12.2021 Aktualizované: 21.08.2025
Pozemky na predaj Makov

26 €/m2 26 €/m2

Chorvatsky Grob 653m2 za 83.000€

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 653 m²

Stavebný pozemok na predaj – Chorvátsky Grob (časť Čierna Voda) Ponúkame na predaj investičný

Publikované: 29.06.2024 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

83,000 € 127 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvatsky Grob 816m2, 115€/m2, 93.760€

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 816 m²

Chorvatsky Grob 816m2, 115€/m2, 93.760€ Ponuka – stavebný pozemok na RD, Čierna voda, Chorvát

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

93,760 € 115 €/m²

Chorvátsky Grob 510m2, 66.300€ (130€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 510 m²

Chorvátsky Grob 510m2, 66.300€ (130€/m2) Na predaj – investičný pozemok, Čierna Voda – Chorvát

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

66,300 € 130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsky Grob 817m2m2 101.040€ (124€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 817 m²

Na predaj pozemok – Chorvátsky Grob, Čierna Voda (Suché miesto II) Výmera: 817 m² Cena: 101 04

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

101,040 € 124 €/m²

Jablonové 400m2, 195€/m2, 78.000€

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

Jablonové 400m2, 195€/m2, 78.000€ Ponuka – Stavebný pozemok Jablonové (okr. Malacky) Lokalita

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

78,000 € 195 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dubová 604m2, 51.320€, 85€/m2

Reality Dubová

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 604 m²

NA PREDAJ – INVESTIČNÝ POZEMOK v DUBOVÁ (okr. Pezinok) Parcela č. 1215/123, Dubová, okres Pez

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dubová

51,320 € 85 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

817m2 Chorvatsky Grob 114.000 €

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 817 m²

Stavebný pozemok na predaj – Chorvátsky Grob, časť Čierna Voda (ulica Triblavinská) Ponúkame n

Publikované: 25.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

114,000 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2163m2 Makov stavebý pozemok

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | XXX | 2,163 m²

Stavebný pozemok na predaj – Makov (2163 m²) Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 216

Publikované: 09.12.2021 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Makov

26 €/m2 26 €/m2

Jarovce, 330€/m2, cca1172m2 (upresni GP)

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Chotárna | 1,172 m²

Stavebný pozemok na predaj – Bratislava, mestská časť Jarovce Lokalita: križovatka ulíc Cho

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

330 €/m2 330 €/m2

Vajnory 842m2, 113.460€ (135€/m2)

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 842 m²

Na predaj – investičný pozemok, Vajnory (Nemecká dolina) Lokalita: Bratislava – Vajnory, Neme

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 29.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

113,460 € 135 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvatsky Grob 1132m2, 139.480€, 123€/m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 1,043 m²

Chorvatsky Grob 1132m2, 139.480€, 123€/m2 Stavebný pozemok na predaj – Chorvátsky Grob, Čierna

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

139,480 € 134 €/m²

Chorvátsky Grob 1633m2 198.960€ (122€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 1,633 m²

Na predaj pozemok – Chorvátsky Grob, Čierna Voda (Suché miesto II) Výmera: 1 633 m² Cena: 198

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

198,960 € 122 €/m²

Chorvátsky Grob 817m2 101.040€ (124€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 817 m²

Na predaj pozemok – Chorvátsky Grob, Čierna Voda (Suché miesto II) Výmera: 817 m² Cena: 101 040

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

101,040 € 124 €/m²

Budmerice, 874m2,56.440€,(64€/m2)

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Biely vŕšok | 874 m²

Budmerice – stavebný pozemok 874 m², 56.440 € (64 €/m²) Základné údaje: Lokalita: Budmerice (36

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

56,440 € 65 €/m²

CHOTÁRNA - Jarovce, 742 m2 + 742 m2, dva stavebné pozemky na výstavbu 2 dvojdomov, VÝBORNÁ CENA, 5 min. do Rakúska

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Chotárna | 742 m²

Túžite po pokoji vidieka, no potrebujete mať pulz hlavného mesta a Rakúsko doslova na dosah ruk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

420 €/m2 420 €/m2

Pozemok pri centre mesta

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Michala Bonu | 651 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok v Michalovciach – Michala Bónu. Pozemok sa na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Michalovce

161,448 € 248 €/m²

Stavebný pozemok v Trenčianskom Jastrabí 918m2 - vybavíme stavebné povolenie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 918 m²

Čoskoro sa opäť začne sezóna a s ňou aj ideálny čas na riešenie nového bývania formou stavby. M

Publikované: 19.12.2023 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

79,900 € 87 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Mitice 1100 m2

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,012 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Trenčianske Mitice. Ideálny tvar 31 x 38 m, p

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

105 €/m2 105 €/m2

Pozemok pre RD Bošáca - Zabudišová, ZĽAVA

Reality Nová Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Zabudišová | 0 m²

Ponúkame na predaj veľký, slnečný, prekrásny pozemok v Novej Bošáci - časť Zabudišová. Pozemok

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Nová Bošáca

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie