CREDA | predaj pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zlatým Brehom | 492 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na ulici Pod Zlatým brehom. Pozemok s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

142,000 € 289 €/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,295 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

V CENTRE obce, všetky IS a vydané stavebné povolenie

Reality Dubová

Pozemok pre rodinné domy | 2,336 m²

Predstavte si, že namiesto zdĺhavého vybavovania povolení a nekonečných návštev úradov môžete r

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dubová

163,000 € 70 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Mlynica

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | - | 578 m²

Moderný maklér ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok o výmere 578 m² v obľúbenej podtatra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

59,999 € 104 €/m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Dedinka

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Dedinka | 956 m²

RK TRINITY Vám prestavuje a ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Dedinka. Pozemok:

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

21,000 € 22 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok pre rodinný dom, Nitra - Kalvária, Wilsonovo nábrežie

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Wilsonovo Nábrežie | 884 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na Kalvárii - Wilsonovom náb

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

206,000 € 233 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok 600 m2, Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Adyho | 600 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa na ulici Adyho

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

111,000 € 185 €/m²

Lukratívny pozemok v obci Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre rodinné domy | 780 m²

Pozemok s výhľadom, ktorý si zamilujete – Veľká Čierna (780 m²) Hľadáte miesto pre svoj nový d

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

59,000 € 76 €/m²

Slnečný pozemok v obci Veľké Čierne

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre rodinné domy | 780 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Veľká Čierna, okres Žilina. Pozemok je vedený

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

59,000 € 76 €/m²

Na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne, časť Zlatovce

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 496 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok s investičným potenciálom v Trenčíne – časť Zlatovce. N

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

95,000 € 192 €/m²

Exkluzívny pozemok s rodinným domom, úplne centrum Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Kováčska | 443 m²

Centrum realít exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 443 m² nachádzajúci sa v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

189,990 € 429 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok 883 m² – Dolný Bar, okres DS

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | 883 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 883 m², určený na výstavbu

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

105,000 € 119 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ slnečný stavebný pozemok 550m2 v obci Rohovce okres Dunajská Streda

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Rohovce | 550 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 550 m², určený na výstavbu

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

175 €/m2 175 €/m2

člen NARKS

Predaj pozemkov v obci Mojš , " Pod Jarkami "nová lokalita pre Váš domov.

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | 520 m²

*** Lokalita vytváraná pre Vás s Vami *** Ponúkame na predaj pozemky pre výstavbu rodinných do

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Mojš

125 €/m2 125 €/m2

Stavebné pozemky - Beňadiková - Liptovský Mikuláš

Reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 20,000 m²

Realitná kancelária GERT ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) pozemky o celkovej výmere cca 20.000 m2

Publikované: 08.06.2021 Aktualizované: 07.09.2021
Pozemky na predaj Beňadiková

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK ŠÚTOVCE SO SIEŤAMI NA POZEMKU

Reality Šútovce

Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 676 m²

Snívate o novom dome podľa vlastných predstáv v dostupnej vzdialenosti od Prievidze v srdci prí

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Šútovce

44,890 € 66 €/m²

POZEMOK S POVOLENÍM NA DOM TUŽINA

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 1,565 m²

Publikované: 30.10.2023 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Tužina

Cena dohodou

IDEÁLNY POZEMOK PRE RODINNÝ DOM NA SAMOTE U LESA

Reality Pažiť

Pozemok pre rodinné domy | Pažiť | 1,170 m²

Snívate o veľkorysom pozemku v lone prírody, kde si môžete splniť sen o novom dome na samote u

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Pažiť

19,990 € 17 €/m²

POZEMOK PRE DEVELOPERA BOJNICE

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Zámok a okolie | 7,000 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu s istým výnosom? Expert na nehnuteľnosti Miron Petráš a PETRAS REA

Publikované: 29.03.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bojnice

990,000 € 141 €/m²

PEKNÝ POZEMOK DLŽÍN

Reality Dlžín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,015 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dlžín

29,890 € 29 €/m²

VEĽKORYSÝ POZEMOK NA RODINNÉ DOMY

Reality Lazany

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 3,721 m²

Hľadáte väčší pozemok určený na stavbu rodinných domov alebo chcete bezpečne investovať? Jozef

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Lazany

328,192 € 88 €/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM

Reality Sebedražie

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 635 m²

Mysleli ste, že kúpiť pripravený pozemok na stavbu rodinného domu je nemožné? Expert na nehnut

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 03.06.2025
Pozemky na predaj Sebedražie

69,890 € 110 €/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM ALEBO CHATU

Reality Krahule

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,280 m²

Snívate o novom rodinnom dome alebo rekreáčnej chate podľa vlastných predstáv v dostupnej vzdia

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Krahule

189,990 € 148 €/m²

NA PREDAJ | POZEMOK | DÚBRAVA | 5108 m²

Reality Horná Súča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,108 m²

Luca & Doren Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok. Predstavte si miesto, kde spomalíte, nadýc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Horná Súča

104,000 € 20 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie