Pozemok s veľkým potenciálom pri frekventovanej ceste v Seredi.

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Čepeňská | 373 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka zaujímavú nehnuteľnosť v Seredi.

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 19.02.2025
Pozemky na predaj Sereď

83,900 € 225 €/m²

Stavebný pozemok 12 árov na Dlhoveskej ulici v Šali - Veči

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Dlhoveská | 0 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj 12ár stavebný pozemok na Dlhoveskej ulici v Ša

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 26.07.2023
Pozemky na predaj Šaľa

123,000 €

Slnečný pozemok v tichej lokalite len 14km od Šale

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | _ | 1,861 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka pekný slnečný pozemok v tichej loka

Publikované: 17.01.2023 Aktualizované: 13.07.2023
Pozemky na predaj Žihárec

48,000 € 26 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Diakovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 682 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám ponúka pekný rovinatý pozemok v obci Diakovce. Na pozemk

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 21.09.2023
Pozemky na predaj Diakovce

37,500 € 55 €/m²

Predaj stavebného pozemku na Čepenskej ulici

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Čepeňská | 950 m²

Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia vám v exkluzívnom zastúpení ponúka stavebný pozemok v Sere

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Pozemky na predaj Sereď

Cena dohodou

Znížená cena ! Stavebný pozemok 1400m2 vhodný aj pre 2 rodinné domy

Reality Diakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,419 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Diakovce.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Diakovce

115,000 € 81 €/m²

Pozemok pre investičnú výstavbu v Badíne

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Pod Vŕškom | 16,488 m²

AB estate ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 16.488m2 spolu so s podielom na prístupo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Badín

25 €/m2 25 €/m2

Bývanie pri lese a potôčiku: Slnečný pozemok, kanalizácia, obecná voda Bačkovík, Košice - okolie

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | Bačkovik | 680 m²

Vymeňte mestský hluk za žblkot potoka a vôňu lesa v Bačkovíku Predstavte si ráno, kde vás namie

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

65,000 € 96 €/m²

člen NARKS

Na predaj investičný pozemok v peknom prostredí mestskej časti Košice - Poľov

Reality Košice-Poľov

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 1,321 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj investičné pozemky v peknom prostredí v mestskej časti

Publikované: 18.05.2021 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Poľov

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj investičný pozemok v obci Čakanovce, Košice - okolie

Reality Čakanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,952 m²

NA PREDAJ POZEMOK – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V OBCI ČAKANOVCE (okres Košice-okolie) Ponúkame Vám

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Čakanovce

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÝ! Na predaj atraktívny, slnečný stavebný pozemok Krásna Na hore, košice

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Tokajská | 603 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, slnečný stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite IBV Krásna N

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

179,000 € 297 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý pozemok pod rodinný dom alebo radovú zástavbu na Graniari s krásnym výhľadom

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,838 m²

AB estate ponúka na predaj pozemok pod rodinný dom a veľkorysej výmere 2.838 m2. Pozemok je mož

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Pekný stavebný pozemok - obec Kuraľany, okres Levice

Reality Kuraľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,318 m²

Ponúkame Z poverenia vlastníkom, ponúkame na predaj nehnuteľnosť - stavebný pozemok pre rodinný

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Kuraľany

32,000 € 14 €/m²

Makov 1940m2, 56.260€ (29€/m2)

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,940 m²

Stavebný pozemok na predaj – Makov (1940 m²) Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 19

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Pozemky na predaj Makov

29 €/m2 29 €/m2

Stavebný pozemok 542m2 Bratislava DNV 124.000€

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 542 m²

Stavebný pozemok na predaj – Devínska Nová Ves, Bratislava Hľadáte stavebný pozemok v Bratisla

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

124,000 € 229 €/m²

REZERVOVANE ,Vajnory 790m2, 122.500€, 155€/m2

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Kratiny | 790 m²

Na predaj – investičný pozemok vo Vajnoroch, lokalita Nemecká dolina (BA) Lokalita: Bratislav

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

122,500 € 155 €/m²

Dubová okr.PK 755m2, 54.000€, 71€/m2

Reality Dubová

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 755 m²

DUBOVÁ – stavebný pozemok 755 m², 54.000 € (71 €/m²) výborná investičná príležitosť Základné ú

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Dubová

54,000 € 72 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dubová okr.PK 629m2, 74.000€, 117€/m2

Reality Dubová

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 629 m²

Dubová okr.PK 629m2, 74.000€, 117€/m2 Na predaj pozemok Dubová, ul. Záhradná Ponúkame na preda

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Dubová

74,000 € 118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

544m2 Chorvatsky Grob investičný pozemok

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 544 m²

Chorvátsky Grob 544m2, 68.000€, 125€/m2 Investičný stavebný pozemok na predaj – Chorvátsky Gro

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- stavebný pozemok 547m2, Bratislava-Vajnory, ul. Príjazdná ulica

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Príjazdná | 547 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj stavebný pozemok 547m2, ktorý sa nachádza na Príjazdnej

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 27.09.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

198,000 € 362 €/m²

Stavebný pozemok 1584m2 Jablonove okres Malacky

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²

Investičný pozemok na predaj – Jablonové, okres Malacky (1584 m²) Ponúkame na predaj investičn

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Jablonové

82,000 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvatsky Grob 2258m2, 281 798 € (125 €/m²)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 2,257 m²

Chorvatsky Grob 2258m2, 281 798 € (125 €/m²) Na predaj – veľký stavebný/investičný pozemok, Či

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

281,674 € 125 €/m²

Jablonové 1028m2, 137.640€, 134€/m2

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,028 m²

Na predaj stavebný pozemok na rodinný dom – Jablonové, okres Malacky GPS súradnice pozemku 48.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Jablonové

137,640 € 134 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Makov 781m2, 22.649€ (29€/m2)

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 781 m²

Stavebný pozemok na predaj – Makov (781 m²) Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 781

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Pozemky na predaj Makov

29 €/m2 29 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie