STAVEBNÝ POZEMOK na POLOSAMOTE – 2841 m2 Komárno – Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 2,841 m²

STAVEBNÝ POZEMOK na POLOSAMOTE – 2841 m2 Komárno – Vrbová nad Váhom PREDAJ / ELADÁS / SALE 0948

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

30,000 € 11 €/m²

Na predaj pozemok v perspektívnej lokalite Dolného Kalníka

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,502 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý pozemok v obľúbenej lokalite Dolného Kalníka, schvále

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

155 €/m2 155 €/m2

Len u Nás!Pre INVESTOROV lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7.

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri n

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Holice

70 €/m2 70 €/m2

Len u nás!Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 304 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúkaVám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Dunajská Streda na

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

53,000 € 174 €/m²

Len u nás! Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Dunajskom Klátove

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajský Klátov | 600 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 5 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

57,000 € 95 €/m²

LEN U NÁS!!! 3 minuty od R7 Na predaj stavebný pozemok v obci Jastrabie Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Jastrabie Kračany | 816 m²

DIAMOND HOME s.r.o. , ponúka Vám na predaj súmerný stavebný pozemok.Plocha pozemku 816 m2. Ele

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

102,000 € 125 €/m²

Rezervovaný/Predáme stavebný pozemok v Gabčíkove za korektnú cenu

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 1,243 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove .Pozemok je oplotený zo v

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

86,550 € 70 €/m²

LEN U NÁS! Predáme lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v Mliečanoch

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,902 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

240,000 € 126 €/m²

Pre INVESTOROV lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7.

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holice

70 €/m2 70 €/m2

Rozľahlý pozemok s investičným potenciálom

Reality Nevidzany

Pozemok pre rodinné domy | 2,023 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rodinného sídla, ktoré ponúka spojenie medzi súkromím pod l

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nevidzany

49,000 € 24 €/m²

Stavebný pozemok priamo v obci Drahovce, neďaleko Piešťan

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Drahovce neďaleko Piešťan. Hľadáte ideálne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

47,000 €

NA PREDAJ pozemok 3802 m2 pre rodinný dom alebo chalupu

Reality Jelšovec

Pozemok pre rodinné domy | 3,802 m²

Na predaj pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu. Pozemok 3 802 m2 je celý oplotený. Elektr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jelšovec

60,000 € 16 €/m²

Slnečný stavebný pozemok vhodný na dvojdom v dotyku s prírodou.

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 340 m²

Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

59,000 € 174 €/m²

člen NARKS

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Jablonec!

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonec, okres Pezinok,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Jablonec

119,900 € 214 €/m²

člen NARKS

PREDÁM stavebný pozemok Beniakovce - len 10min cesty od KE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

ADRIÁNA RADZIETA a KOSMOS REALITY Vám ponúkajú na PREDAJ plnohodnotný stavebný pozemok v obci

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

165,000 € 206 €/m²

Stavebný pozemok v Bardejovských kúpeľoch

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 996 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch. Pozemok sa nachádza pri vstupe do

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

115,000 € 115 €/m²

člen NARKS

Slnečný stavebný pozemok - Liptovské Sliače - Nižné

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | Nižnianska | 689 m²

VÝHODNÁ CENA - Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 689m2, parcela C-KN 1341/1

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

49,000 € 71 €/m²

Predaj pozemku 2.692 m²

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,692 m²

Výnimočný rezidenčný pozemok s domom v Ľuboticiach pri Prešove – takmer 3 000 m², vstup z dvoch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

999,999 € 371 €/m²

PÁROVSKÉ HÁJE - NITRA - stavebný pozemok 1000m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Exkluzívne Vám predstavujeme investičný-stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1000 m2. Rozmer po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

87,000 € 87 €/m²

KOŠŤANY nad TURCOM, stavebný pozemok výmera 668 m2, okr. Martin

Reality Košťany nad Turcom

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

Realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok v obci Košťany nad Turcom, okr. Martin Pozemo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košťany nad Turcom

83,000 € 124 €/m²

MARTIN-Záturčie pozemok na developerské a komerčné účely 11 672m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 11,672 m²

Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s.r.o., Vám exkluzívne ponúka : POZEMOK na stavebné úče

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

758,680 € 65 €/m²

MARTIN-Záturčie pozemok na developerské účely o výmere 3653m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 3,653 m²

Predstavujeme Vám exkluzívne pozemok na stavebné či komerčné využitie, v krásnom a slnečnom pro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

310,505 € 85 €/m²

TURANY-Stavebný pozemok 950m2 so sieťami cena v RK

Reality Turany

Pozemok pre rodinné domy | 898.45 m²

Exkluzívne Vám predstavujeme stavebný pozemok vo výmere 950 m2 v meste TURANY, okres Martin. P

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turany

Cena dohodou

MARTIN-Záturčie pozemok na developerské a komerčné účely 2850m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 2,850 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

185,250 € 65 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie