NA PREDAJ pozemok /5 559 m2/ v Komárne časť Malá Iža

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,559 m²

Ildikó Zauko- realitná maklérka HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ slnečný rovinatý pozemo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

333,500 € 60 €/m²

NOVÁ CENA!!! NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA BREHU DUNAJA, MOČA

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | Svätojánska promenáda | 1,124 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Hľadáte pozemok na výstavbu rodinného domu, alebo domu na víkendový rela

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moča

58,500 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ : Stavebné pozemky pri termálnom kúpalisku Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | 490 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie vám ponúkam jedinečnú príležitosť na

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

65,170 € 133 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV PRI MŔTVOM RAMENE

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Mŕtve rameno | 4,580 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj stavebný pozemok v INTR

Publikované: 06.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

60 €/m2 60 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI MARTOVCE, OKRES KOMÁRNO

Reality Martovce

Pozemok pre rodinné domy | Martovce | 1,705 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Martovce

29,900 € 18 €/m²

Na predaj pozemok s investičným potenciálom v Malých Dvoranoch

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | 1,957 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v lokalite Malé Dvorany. Nachádza sa na ňom starší rodi

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

45,900 € 23 €/m²

Iba u Nás -Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Maňa

Reality Maňa

Pozemok pre rodinné domy | Maňa | 2,384 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Malá Maňa. Nachádza

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Maňa

63,000 € 26 €/m²

DAHLEH – Predaj stavebného pozemku v Banke pri Piešťanoch Banka, Piešťany Predaj

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravanská ulica | 789 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 789 m² v obci Banka pri Piešťanoch

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Banka

195,000 € 247 €/m²

Pozemok - Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | 2,792 m²

TUreality ponúka na predaj Hľadáte priestor, kde Vaše sny nebudú mať limity? V Turčianskej Šti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

Cena dohodou

Stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením – Gánovce (pri Poprade)

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | 616 m²

REALITY KAMZÍK ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

140,000 € 227 €/m²

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V MALINOVE – NOVÁ REZIDENČNÁ LOKALITA

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Zelená | 841 m²

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V MALINOVE – NOVÁ REZIDENČNÁ LOKALITA Ponúkame na predaj 4 stavebné

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Malinovo

394 €/m2 394 €/m2

KRÁSNY VELKÝ POZEMOK , DUNASZIGET, MAĎARSKO

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

BHS Reality ponúka na predaj 2980 m2 stavebný pozemok v obci Dunasziget v Maďarsku. Z pozemku j

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj

325,000 € 109 €/m²

Na PREDAJ!!! Slnečný, stavebný pozemok ,oplotený v obľúbenej časti Trnavy na Kozáckej ulici.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kozácka | 730 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rod.domu v Trnave na Kozáckej ulici s výmerou 729 m2. N

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

285,000 € 390 €/m²

Stavebný pozemok s projektom a s platným stavebným povolením v centre obce Šoporňa

Reality Šoporňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v centre obce Šoporňa.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Šoporňa

Info v RK

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Pozemok číslo. 22

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Šalgočka

74,200 € 102 €/m²

Stavebný pozemok

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v katastrálnom ú

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Pozemky na predaj Žehňa

57,000 € 57 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Pozemok číslo. 23

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 726 m²

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Šalgočka

74,100 € 102 €/m²

Rozsiahly pozemok v centre obce Trnovec nad Váhom vhodný na výstavbu rodinných domov alebo poľnohospodárske účely

Reality Trnovec nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 5,588 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pri hlavnej ceste v centre ob

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Trnovec nad Váhom

36 €/m2 36 €/m2

Ideálne miesto pre Váš vysnívaný domov ! Dva 6-árové pozemky v pokojnej ulici v Šali-Veči

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 633 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia si dovoľuje upriamiť Vašu pozornosť na túto jedinečnú ponuku !! V

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Šaľa

195 €/m2 195 €/m2

Stavebný pozemok v centre Šale na predaj

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Smetanova | 794 m²

NEPREHLIADNITE TÚTO SKVELÚ PONUKU !! Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Šaľa

125,000 € 157 €/m²

NA PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK 600M2 V NOVEJ DEDINKE

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v blízkosti Bratislavy v Novej dedinke. Pozemok je o r

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

220 € 0 €/m²

Stavebný pozemok Selice

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Perjéš | 5,424 m²

Váš dom snov začína tu. Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Selice, ideálny p

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 20.08.2025
Pozemky na predaj Selice

52,500 € 10 €/m²

Stavebný pozemok 900m2 v Diakovciach na predaj

Reality Diakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 906 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 906m2 na začiatku ob

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Diakovce

65,000 € 72 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Pozemok číslo. 21

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Šalgočka

74,200 € 102 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie