Predaj: Slnečný stavebný pozemok Liptovská Štiavnica ID:P001JS

Reality Liptovská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,518 m²

Predaj pozemku v Liptovskej Štiavnici – ideálne pre váš nový domov! Ponúkame na predaj krásny s

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Liptovská Štiavnica

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok - Krupina P052ZL

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | J. Vacholda | 840 m²

OVERENÉ REALITY – realitná kancelária ponúka na predaj stavebné pozemky v novej, lukratívnej lo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Krupina

79 € 0 €/m²

Veľký pozemok na stavbu RD 15km od Dolného Kubína. ID P003BD

Reality Malatiná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,762 m²

Na predaj veľký, slnečný pozemok v UPO určený na IBV, s výhľadom na okolité hory s výmerou 3762

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Malatiná

41 €/m2 41 €/m2

Pozemok vhodný na výstavbu - 23 árov - 10,52/m2

Reality Radzovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,281 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame veľký pozemok v intraviláne obce Radzovce. Plocha poz

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Radzovce

24,000 € 11 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 552 m2, v obci Vlková, okres Kežmarok

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Vlková, ktorý vďaka svojej polohe ponúka krá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Vlková

88,000 € 159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom Veľká Lomnica, Golfová ulica. Plocha: pozemku 950m2. Cena 199 900 €

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 950 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký, rovinatý a slnečný pozemokpriamo na Golfovej

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

199,900 € 210 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok (948m2) v Starej Lesnej na Tatranskej ulici

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 948 m²

Ponúkam Vám na predaj predaj veľký, rovinatý a slnečný pozemok na Tatranskej ulici v Starej Le

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Pozemky na predaj Stará Lesná

103,000 € 109 €/m²

Na predaj stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov s výmerou od 650 m² do 1 177 m², Veľký Slavkov

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Fraňa Kráľa | 650 m²

Na predaj stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov s výmerou od 650 m² do 1 177 m²,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 800m2, ulica J. Gejdoša Štrba

Reality Štrba

Pozemok pre rodinné domy | J. GEJDOŠA | 800 m²

Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 800 m2 na ulici J. Gejdoša v Štrbe. Pozemok: - rozloha 80

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Štrba

135,000 € 169 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 510 m2, v obci Vlková, okres Kežmarok

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 510 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Vlková

64,000 € 125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ stavebný pozemok 786 m² v novej lokalite – Spišské Podhradie, Sv. Martin.

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 786 m²

REZERVOVANÉ rozľahlý (786 m²), slnečný a rovinatý pozemok s krásnym výhľadom na okolie a Spišsk

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Info v RK

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 650 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám pekný pozemok, Zákopčie pri Čadci

Reality Zákopčie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 550 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj viac pekných pozemkov vedľa sebe pri prístupov

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Zákopčie

31,000 € 56 €/m²

Odporúčané - Predám stavebný pozemok v meste Čadca

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

Predám exkluzívne stavebný pozemok v mestskej časti Milošová - Čadca. Plocha pozemku: 400 m2,

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

40,800 € 102 €/m²

POZEMOK POD RD S PEKNÝMI VÝHĽADMI - MILOCHOV

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 989 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská Bystrica, mestská časť

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

76,000 € 77 €/m²

člen NARKS

POZEMOK PRE RD - kombinácia súkromia a dostupnosti - PÚCHOV

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Hoštiná | 422 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ pozemok v meste Púchov, v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

43,000 € 102 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Pozemok - 700m2 určený na výstavbu RD - BELUŠA

Reality Beluša

Pozemok pre rodinné domy | Hloža-Podhorie | 700 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok v obci Beluša, ča

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

89,000 € 127 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: INVESTIČNÝ POZEMOK POVAŽSKÁ BYSTRICA: 4842 m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jelšové | 4,842 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK v tichej lokalite neďaleko me

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

88 €/m2 88 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: POZEMOK S PEKNOU PANORÁMOU - HORNÝ MILOCHOV, PB

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horný Milochov | 939 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

76,000 € 81 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Širiny - mestečko v lese pozemok 604 m2 + stavebné povolenie a projekt na dom

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Stráž | 604 m²

Širiny - Mestečko v lese Vám ponúka na predaj stavebnú parcelu č.9 s výmerou 604 m2 s vydaným s

Publikované: 23.09.2023 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Zvolen

140,000 € 232 €/m²

Rozľahlý stavebný pozemok Zvolen - Sarvaška

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,923 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 1923 m2 v lukratívnej časti Zvolena – Sarvaška

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Pozemky na predaj Zvolen

317,000 € 165 €/m²

Predám stavebné pozemky - Lehnice

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Masníkovo | 500 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 stavebné pozemky po 500 m2, vhodné v UPI na výstavbu rod.domov.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

66,000 € 132 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok.

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Pod Wilec hôrkou | 604 m²

Na predaj slnečný pozemok 604 m² pod Wilec hôrkou – hotová kaskáda ​Popis: Ponúkame na predaj a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Na predaj Pozemok pre rodinne domy

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 549 m²

TU reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 549m2 plus podiel na prístupovej c

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

52,000 € 95 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie