Na predaj: pozemok 2932 m², obec Veľká Paka, časť Čukárska Paka

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | 2,932 m²

Realitná kancelária REALITY FREE ponúka exkluzívne na predaj pozemok so staršým rodiiným domom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

179,000 € 61 €/m²

Stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Trenčianskych Teplíc

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 1,291 m²

LG Reality, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1.291 m2 v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

130 €/m2 130 €/m2

Investičný pozemok v obci Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanova | 4,269 m²

R7 reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Horná Potôň.

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Horná Potôň

75 €/m2 75 €/m2

Ponuka stavebných pozemkov pre rodinné bývanie – Lehnice

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

Moderné bývanie v pokojnej lokalite pri Dunajskej Strede s rýchlou dostupnosťou do Bratislavy –

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 €/m2 169 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu rodinných domov - ŠELPICE

Reality Šelpice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,893 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Šelpice. Projekt: P

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Šelpice

721,000 € 122 €/m²

V blízkosti centra Piešťan, malý domček, garáž, pozemok pre bývanie!

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Považská | 758 m²

V kúpeľnom meste, v starej časti Piešťan, v blízkosti centra, ponúkame na predaj výnimočný stav

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

525,000 € 693 €/m²

Na predaj pekný stavebný pozemok pri Piešťanoch!

Reality Nižná

Pozemok pre rodinné domy | Nižná | 800 m²

Uprostred lánov polí, v pokojnej dedinke Nižná, s výbornou dostupnosťou do Piešťan a Trnavy, po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nižná

70,000 € 88 €/m²

Rezervované! Na predaj stavebný pozemok v obci Sokolovce 667m2

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Letná | 677 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Sokolovce pri Piešťanoch. Pozemok sa nachádza v novo

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

47,390 € 70 €/m²

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA !!! PREDAJ POZEMKOV V DECHTICIACH!

Reality Dechtice

Pozemok pre rodinné domy | 35,523 m²

Ponúkame na predaj pozemky v katastrálnom území obce Dechtice o výmere 35 523 m2. Pozemky sa na

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dechtice

1 €/m2 1 €/m2

Na predaj väščí, atraktívny stavebný pozemok Trnava, Kamenáč!

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 860 m²

Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok v Trnave, časť Kamenáč na ulici Johna Dopye-ru. Tento

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

344,000 € 400 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pre 2 domy v obci Šurovce!

Reality Šúrovce

Pozemok pre rodinné domy | Nedárska | 1,982 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Šúrovce na ulici Nedárska. Pozemok je o výmere 1982

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šúrovce

151,000 € 76 €/m²

Predaj stavebný pozemok Zemianske Sady!

Reality Zemianske Sady

Pozemok pre rodinné domy | 1,405 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Zemianske sady. Pozemok má ideálnu šírku 18m a d

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zemianske Sady

89,000 € 63 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok v Devínskej Novej Vsi, Záveterná ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Záveterná | 703 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Devínskej Novej V

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

376,600 € 536 €/m²

Pozemok na predaj, obec Čeľadice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 722 m²

ByDoS Reality ponúkajú nehnuteľnosť na predaj: • Pozemok na predaj • Lokalita: Čeľadice • Rozme

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

56,500 € 78 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v Majcichove

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | 458 m²

Realitná kancelária Casmar Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v o

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

93,990 € 205 €/m²

Stavebné pozemky, Abramová - Laclavá - PRIPRAVUJEME

Reality Abramová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Pripravujeme pre Vás predaj stavebných pozemkov v novej obytnej zóne v obci Abramová, časť Lacl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Abramová

Info v RK

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok v zastavanom území obce Dobrá, 998 m²

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 998 m²

Na predaj pozemok s výmerou 998 m² nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Dobr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj pozemok v obci Kechnec, Košice - okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Kechnec | 393 m²

Ponúkam na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Kechnec, v okrese Košice – okolie. Ide o vyhľa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

56,000 € 142 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Margecany, 2540 m²

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Margecany | 2,540 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 2540 m² v obci Margecany. Pozemok sa nachád

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

75,000 € 30 €/m²

Stavebný pozemok, Žilina - Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 421 m²

Ponúkame Vám atraktívny stavebný pozemok situovaný len pár minút od Žiliny, v malebnej obci Viš

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

109,900 € 261 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI PATINCE, OKRES KOMÁRNO

Reality Patince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Patince

29,990 € 37 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK SO SÚKROMNOU PRÍSTUPOVOU CESTOU – KOMÁRNO

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 369 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj: Pozemok v Komárne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

29,500 € 80 €/m²

NA PREDAJ pozemok na výstavbu rodinného domu v obci IŽA

Reality Iža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,993 m²

Ildikó Zauko- realitná maklérka HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ pozemok na výstavbu rod

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Iža

59,000 € 30 €/m²

NOVÁ CENA!!! NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA BREHU DUNAJA, MOČA

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | Svätojánska promenáda | 1,124 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Hľadáte pozemok na výstavbu rodinného domu, alebo domu na víkendový rela

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moča

58,500 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie