Ponúkame na predaj pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 552 m²

NOVÁ ŠTVRŤ. NOVÝ ZAČIATOK. POZEMOK PRIPRAVENÝ NA VÁŠ DOM. Ak hľadáte bývanie v novovzniknutej

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

63,480 € 115 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | 1,034 m²

Rozloha: 1034 m2. Pozemok je rovinatý. Pri pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V obci s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

53,200 € 51 €/m²

31 nových stavebných pozemkov v modernej štvrti – siete, optika, cesta

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

NOVOVZNIKNUTÁ ŠTVRŤ, KDE SA TVORÍ BUDÚCNOSŤ Hľadáte miesto, kde bude mať váš rodinný dom pries

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

138 €/m2 138 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj ideálny pozemok v Galante

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Bývajte v pokojnej štvrti v Galante Ponúkame na predaj stavebný pozemok 660 m 2 v rezidenčnej

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

141,600 € 215 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Rastislavice.

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Rozloha: 676 m2. Pozemok je rovinatý. Pri pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V obci sa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

36,000 € 53 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 582 m² V ŠALI MEDZI NOVOSTAVBAMI

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Váhová | 582 m²

Hľadáte stavebný pozemok v Šali, ktorý je rovinatý, nachádza sa v tichej ulici medzi novostavba

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

Cena dohodou

Na predaj pozemok v obci Palárikovo v novej štvrti

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 697 m²

POZEMOK, KDE MÔŽETE ZAČAŤ STAVAŤ OKAMŽITE. BEZ KOMPROMISOV. Hľadáte pozemok, kde nemusíte rieš

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

80,155 € 115 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | 794 m²

Rozloha: 794 m2. Pozemok je rovinatý. Pri pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V obci sa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

40,900 € 52 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Rastislavice.

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | 747 m²

Rozloha: 747 m2. Pozemok je rovinatý. Pri pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V obci sa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

39,000 € 52 €/m²

Na predaj rozľahlý stavebný pozemok pri Sládkovičove

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | 3,625 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy v obci Veľké Úľany. Pred pozemkom sa nachádza

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

271,875 € 75 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy v obci Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | 3,625 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy v obci Veľké Úľany. Pred pozemkom sa nachádz

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

271,875 € 75 €/m²

Veľkorysý pozemok v Galante na predaj

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 898 m²

Bývajte v pokojnej štvrti v Galante Ponúkame na predaj stavebný pozemok 898 m 2, v rezidenčnej

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

192,580 € 214 €/m²

Veľký stavebný pozemok len 15 km od Nitry v obci Horná Kráľová

Reality Horná Kráľová

Pozemok pre rodinné domy | 2,066 m²

Horná Kráľová – tichá ulica, veľkorysá výmera, všetky siete pred pozemkom Predstavujeme vám po

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horná Kráľová

127,700 € 62 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Cabaj Čápor - Pereš. (580 m2)

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | 580 m²

Túžite si postaviť vysnívaný domov a chýba vám pozemok. Ponúkame vám priestranný pozemok v tic

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

62,000 € 107 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | 1,270 m²

Rozloha: 1270 m2. Pozemok je rovinatý. Pri pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V obci s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

65,400 € 51 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ (1 198 m²) - LIMBACH

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,198 m²

Predám lukratívny stavebný pozemok v obci Limbach, v tichej a vyhľadávanej lokalite. -výmera:

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

359,400 € 300 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Tešedíkove

Reality Tešedíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 752 m²

Stavebný pozemok v Tešedíkove – pokoj dediny, komfort mesta na dosah Hľadáte miesto, kde môžete

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tešedíkovo

107,000 € 142 €/m²

Na predaj pozemok v krásnej novej štvrti v Šali-Veči

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 540 m²

Real Dreams Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s výmerou 540 m² v novovybudovanej r

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

113,400 € 210 €/m²

Stavebný pozemok v novej rezidenčnej štvrti

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

Real Dreams Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s výmerou 450 m² v novovybudovanej r

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

94,500 € 210 €/m²

Rezervované - Stavebný pozemok na predaj - Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obci Tvrdošovce, situovaný v pokojnej a tiche

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

58,000 € 50 €/m²

POZEMOK PREDAJ – NOVÁ CENA 546 m2, Horný Turček, KOMPLETNÉ inžinierske, Kremnica - Horný Turček.

Reality Turček

Pozemok pre rodinné domy | Horný Turček | 546 m²

Ak hľadáte miesto pre svoj dom alebo chatu doslova v lone prírody, a s kompletnými inžinierskym

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 20.09.2025
Pozemky na predaj Turček

29,000 € 53 €/m²

PREDAJ POZEMKU – 604 m2 , širšie centrum DS, možnosť výstavby RD, všetky siete.

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 604 m²

Ak hľadáte vhodné miesto pre výstavbu svojho Rodinného domu, alebo len priestor pre oddych s do

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

119,000 € 197 €/m²

Budúci stavebný pozemok Vajnory, lokalita Nemecká Dolina, 770 m2, šírka 24m

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 770 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Bratislavy, v miestnej časti Vajnory,

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

99,000 € 129 €/m²

Rodinná rezidencia s nekompromisným priestorom | Rohovce

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí odmietajú limity št

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Rohovce

180,000 € 150 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie