Pozemky Urmince 1

Reality Urmince

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 500 m²

Ponúkam na predaj pozemok / dva pozemky- pre rodinné domy v obci Urmince, tichá ulica. Na pozem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Urmince

41,000 € 82 €/m²

Pozemok, Novozámocká ul., Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 1,500 m²

Na predaj pozemok v obci Ivanka pri Nitre, Novozámocká ulica - pri hlavnej ceste, výmera 1500 m

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

Cena dohodou

Rovinatý pozemok 17.000 m2 V. Kosihy (Komárno)

Reality Veľké Kosihy

Pozemok pre rodinné domy | 17,000 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, ktorý sa nachádza v katastri obce Veľké Kosihy, okres

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kosihy

Cena dohodou

Stavebný pozemok Zlatníky

Reality Zlatníky

Pozemok pre rodinné domy | 1,131 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, v obci Zlatníky , v tiche

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zlatníky

45,000 € 40 €/m²

Stavebný pozemok Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Kuzmice, hlavna. Plocha: pozemku 600m2. Rovin

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

48,000 € 80 €/m²

13,5a pozemok, Čeladice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Predám krásny slnečný pozemok o výmere 1350 m² v tichej časti obce Čeľadice. Pozemok je na zači

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

70,000 € 52 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS :Tento projekt kombinuje moderné bývanie s nerušeným pokojom vidieka. Ponú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

85,000 € 122 €/m²

Pozemok Nitrianska Streda 2

Reality Nitrianska Streda

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 587 m²

Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitrianska Streda, tichá. Plocha: pozemku 587m2. R

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Streda

47,000 € 80 €/m²

Kúpa - Čeladince - pozemok - starý dom

Reality Čeľadince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Hľadám pre klienta na kúpu pozemok, alebo pozemok so starým domom v obci Čeladince, okr. Topoľč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Čeľadince

20 €/m2 20 €/m2

3 Stavebné pozemky Topoľčany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 709 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok jeden dom priamo v meste Topoľčany na ulici Komens

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

160 €/m2 160 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Veľké Bedzany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bedzany | 583 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 583 m². Pozemok sa nachádza v intravilá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

51,000 € 87 €/m²

Pekný stavebný pozemok Klížske Hradište

Reality Veľký Klíž

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 2,334 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok určený pre rodinný dom v lokalite Veľký Klíž katastrálne

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Klíž

33 €/m2 33 €/m2

Stavebný pozemok Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 1,566 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice okres Topoľčany . Jedná sa o pozemok vho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný stavebný pozemok v ILAVE

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 905 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok o rozlohe 905m2 v tichej lokalite, ktorý je zárov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

171,950 € 190 €/m²

Stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore. Pozemok má rozlohu 600m2 a je mierne

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,500 € 249 €/m²

Slnečný pozemok 1125 m2 v Nových Sadoch-so stavebným povolením

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | 1,125 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok v tichej časti obce Nové Sady. Cena 109 000

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

109,000 € 97 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1052 m² – Horná Ves, časť Pacov

Reality Horná Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,052 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 1052 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadáv

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

39,000 € 37 €/m²

Stavebné pozemky na myjavských kopaniciach

Reality Bukovec

Pozemok pre rodinné domy | 2,927 m²

Ak si chcete postaviť rodinný alebo rekreačný dom na vidieku v krásnej prírode, mám pre vás pon

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bukovec

33 €/m2 33 €/m2

Stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Kalinčiakovo | 696 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Leviciach, časť Kalinčiakovo. Pozemok sa nachádza v blízk

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Levice

55,000 €/m2 55000 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v riches lokalite obklopený prírodou

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Horša | 963 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 963 m² v obci Horša, len niekoľko minút od Levíc.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Levice

59,000 € 61 €/m²

Stavebný pozemok v Leviciach s projektom pre rodinný dom

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Ul. horný Urban | 1,700 m²

Ponúkame na predaj oplotený, slnečný pozemok s výmerou 17 árov (rozmery 22 x 80 m) v pokojnej l

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Pozemky na predaj Levice

149,900 € 88 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pri jazierku v Hornej Seči

Reality Horná Seč

Pozemok pre rodinné domy | 392 m²

Na predaj stavebný pozemok s výmerou 392 m² v obci Horná Seč, len pár minút od okresného mesta

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Horná Seč

32,000 € 82 €/m²

Na predaj jedinečný stavebný pozemok v žiadanej lokalite – Levice

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Moyzesova ul. | 1,279 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne atraktívny stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Levice

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Levice

235,000 € 184 €/m²

Stavebný pozemok s projektom a základovou doskou

Reality Krškany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 818 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Krškany, v tesnej blízkos

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Krškany

140,000 € 171 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30422)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23095)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie