Pozemok pre rodinné domy | Starobystrická | 653 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 653 m², ktorý vyniká ideálnymi rozmermi 25 × 28 m
215 €/m2 215 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné
149,000 € 282 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 564 m²
1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v pokojnej lokalite obce
80,000 € 142 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 1,023 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 1023 m² v obľúbenej lokalite Mariank
312,015 € 305 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 450 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre, lokalita Zobor - Narcisová ul. Parametre ponu
114,000 € 253 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,275 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov bez zbytočných starostí? Ponúkame Vám na predaj veľk
43,000 € 34 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 543 m²
V Exkluzívnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ 7 stavebných pozemkov rôznych výmer na
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 761 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok pre stavbu rodinného domu za výnimočnú cenu. Pozemok sa
35,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Čeľadice. - výmera
71,000 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 710 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 susediace stavebné pozemky v novej ulici v obci Jelenec - výmera každé
64,900 € 91 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²
Ak hľadáte ideálne miesto na výstavbu domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti v tichom prírodnom pr
68,500 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 770 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Stará Turá, situovaný v poko
48,500 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 949 m²
Ponúkam na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávane lokalite – Trnové. Trnové je mestská časť Žil
99,000 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horný Vadičov | 999 m²
Pozemok s víziou. Nie pre každého – ale pre správneho majiteľa. Niektoré pozemky sú jednoduché
50,000 € 50 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Turie | 0 m²
Pripravujeme pre Vás do ponuky stavebný pozemok s rozlohou 1158 m² v obci Turie. Ideálny pre st
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
Na úplnom okraji obce Turie vzniká výnimočná lokalita, kde sa končí civilizácia a začína prírod
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicova | 681 m²
Ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky (k dispozícii aj samostatne) na Slnečnicovej ulici vo Hvi
245 €/m2 245 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 696 m²
Predáme pozemok o výmere 696 m2 v Marianke, obce neďaleko od Bratislavy. Je vydané právoplatné
225 €/m2 225 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nad Potokom | 854 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zohor v lokalite „Nad potokom. Jedná sa o tichú loka
184,466 € 216 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 380 m²
Ponúkame na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok na Športovej ulici v Gajaroch, na ktorom je
81,000 € 213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 635 m²
Ponúkame vám na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok s vybaveným Stavebným povolením a Projek
47,600 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,088 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zohor na okraji pôvodnej zastavanej časti obce v sme
225 €/m2 225 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nad Potokom | 450 m²
103,666 € 230 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nad Potokom | 543 m²
122,266 € 225 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.