Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 876 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj pekný priestranný pozemok, so zá
93,000 € 106 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,061 m²
Licencovaná realitná kancelárie Orin real Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu rodinných domo
60,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nová | 793 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Vini
182,000 € 230 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 802 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej ča
223,758 € 279 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 2,197 m²
Ponúkame na predaj pozemok v Šenkviciach o výmere 2197 m2,podla územného plánu určený pre návrh
73 €/m2 73 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 927 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj budúci stavebný rožný pozemok v
213,500 € 230 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 1,044 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj skvelý stavebný pozemok v starej
249,000 € 239 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 1,024 m²
Predaj pekného rovinatého stavebného pozemku o výmere 1.024 m2 ( cca 22 x 46,5 m ) , parcela re
205 €/m2 205 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 818 m²
Predaj pekných slnečných stavebných pozemkov o výmerách od 818 do 1.024 m2 ( možnosť zlúčenia p
205 €/m2 205 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Malá Ida | 600 m²
Pokiaľ hľadáte hotový stavebný pozemok a rovno aj s stavebným povolením na výstavbu domu, príď
199,990 € 333 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,854 m²
PONÚKAME NA PREDAJ KRÁSNY VEĽKÝ POZEMOK S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA VÝSTAVBU 3 RODINN
129,910 € 70 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rosinská | 400 m²
Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok/pozemky priamo na zjazdovke SKI Makov, v obci Makov.
45,540 € 114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 584 m²
PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V IBV 6 PARCIEL S UŽ VYDANÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA PRÍSTUP
59,800 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kríková | 544 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný pozemok s výhľadom na okolité hory v prírodo
59,900 € 110 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Gerberová | 688 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom na mesto a
299,000 € 435 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Topoľčianky | 3,057 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj rozľahlý slnečný pozemok vo vinohradníckej oblasti m
33 €/m2 33 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Kríková | 716 m²
77,900 € 109 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,405 m²
99,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | SNP | 955 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný pozemok v pokojnej časti obce vhodný na výst
179,000 € 187 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Radvaň | 553 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v Banskej Bystrici, časť Radvaň. Má 546,5 m2 spolu s pr
93,457 € 169 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 952 m²
Na predaj – stavebný pozemok 952 m², Kordíky (okr. Banská Bystrica) Ponúkame na predaj mierne
125,000 € 131 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vinné | 30,000 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov/ bytových domov, príp. radovej vý
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Bzovská Lehôtka | 1,200 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečné pozemky v obci Bzovská Lehôtka. Vzdialenosť od Zvolena je cca
44 €/m2 44 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Kalinčiakovo | 2,190 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Levice, katastrálne územie:
44,900 € 21 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.