Na predaj 2 stavebné pozemky- Horné Obdokovce

Reality Horné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,134 m²

Dostupné reality ponúkajú na predaj 2 stavebné pozemky pre výstavbu rodinných domov v obci Horn

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Horné Obdokovce

Info v RK

Na predaj veľký stavebný pozemok-Dvorníky len 10km od Hlohovca a 11km od Serede

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | 1,064 m²

Dostupné Reality ponúkajú na predaj stavebný pozemok pre výstavbu nového rodinného domu o rozlo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

67,000 € 63 €/m²

Predaj stavebného pozemku (1664 m²) s rekreačnou chatou v krásnom prírodnom prostredí – Modra, časť Harmónia.

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 1,664 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu alebo celoro

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Pozemky na predaj Modra

245,000 € 147 €/m²

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku s územným rozhodnutím pre 4 rodinné domy – Modra

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 3,379 m²

Na predaj ponúkame rozľahlý stavebný pozemok o výmere 3 379 m², nachádzajúci sa v atraktívnej a

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Modra

910,000 € 269 €/m²

Na predaj – atraktívny stavebný pozemok o výmere 705 m² v Modre – Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 705 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 705 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Pozemky na predaj Modra

199,000 € 282 €/m²

Ponúkame na predaj 8,5 á stavebný pozemok s veľkou pivnicou s možnosťou vybudovania rodinného domu v obci Šenkvice.

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 855 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s veľkou pivnicou so sociálnym zázemím. Pivnica je určená n

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Šenkvice

168,000 € 196 €/m²

Ponukáme na predaj stavebný pozemok o výmere 1156m2 blízko centra Pezinka.

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Svätojurská | 1,156 m²

Pozemok o rozlohe 1156 m2 je rovinatý, má šírku cca 8 až 9 m, nachádza sa v lokalite s plánovan

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

86,000 € 74 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu RD o výmere 669 m² s možnosťou zväčšenia až na 3168 m² - obec Dlhá.

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 669 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 669 m² nachádzajúci sa v pokojnej časti o

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Dlhá

104,900 € 157 €/m²

Ponúkame na predaj 66á pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Častá.

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 6,528 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 6528 m2 situovaný za novovybudovanou ulicou s výhľadom na M

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 25.06.2024
Pozemky na predaj Častá

339,500 € 52 €/m²

Ponúkame na predaj 33á stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Častá.

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 3,264 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 3349 m2 na výstavbu rodinných domov. Pozemok je si

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 15.03.2024
Pozemky na predaj Častá

172,500 € 53 €/m²

Ponúkame na predaj 8á stavebný pozemok v obci Budmerice

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 800 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Budmerice. Pozemok o roz

Publikované: 07.10.2022 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

79,000 € 99 €/m²

Predaj exkluzívneho stavebného pozemku s územným rozhodnutím v Modre

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 706 m²

Na predaj ponúkame atraktívny stavebný pozemok o výmere 706,5 m², situovaný v pokojnej a vyhľad

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Modra

198,000 € 280 €/m²

Na predaj – atraktívny stavebný pozemok o výmere 669 m² v Modre – Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 669 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 669 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Modra

197,500 € 295 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Šenkvice pri Pezinku.

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | nezadané | 1,893 m²

Pozemok o rozlohe 1893 m2 je rovinatý, má šírku 13 m, nachádza sa v lokalite s postupnou výstav

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 06.04.2024
Pozemky na predaj Šenkvice

89,800 € 47 €/m²

Predaj stavebného pozemku o výmere 1986 m2 v obci Doľany so širokou možnosťou využitia - bývanie aj podnikanie.

Reality Doľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,986 m²

Ponúkame dva stavebné pozemky umiestnené vedľa seba, ktoré pre svoju polohu a priame napojenie

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Doľany

129,000 € 65 €/m²

Na predaj v meste Štúrove na stanici stavebný pozemok

Reality Štúrovo

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Investícia a bývanie na jednom mieste – výnimočná príležitosť v Štúrove na stanici Na predaj v

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

69,000 € 115 €/m²

Panoramatický pozemok s výhľadom na Baziliku na predaj v Štúrove!

Reality Štúrovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Ponúkam na kúpu približne 1 500 m² (37 x 41 m) pravidelný pozemok s výbornými vlastnosťami. Vŕt

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

135,000 € 90 €/m²

Pozemok pre rodinný dom blízko centra obce, Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 723 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre stavbu rodinného domu blízko centra obce v Jedľových Kostoľanoch

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Jedľové Kostoľany

31,400 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu rodinných domov

Reality Nováky

Pozemok pre rodinné domy | 92,000 m²

Nováky - Dolné Hony Ponúkame na predaj pozemky o celkovej výmere cca 9,2 ha - je však možnosť

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nováky

1 €/m2 1 €/m2

Predaj atraktívneho pozemku s neobmedzeným výhľadom v Rači - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 965 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 pozemky, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu 4 RD so sieťami a komunikáciou v atraktívnej lokalite Rača - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 3,270 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 voľné pozemky, umiestnené vedľa seba, určené na výstavbu samo

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 745 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu rodinných domov - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | 1,920 m²

Pozemok v Lamači na výstavbu rodinných domov – Ideálne miesto pre váš nový domov! Ponúkame na

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

445,000 € 232 €/m²

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 742 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie