EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok – Rakovo | 700 m² | Kompletné IS | Krásne prostredie | MT

Reality Rakovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 700 m² v obci Rakov

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rakovo

88,900 € 127 €/m²

TARGETreal | Na predaj exkluzívne stavebné pozemky Blatnica

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Na Bystričku | 598 m²

TARGETreal | Ponúka exkluzívne na predaj www.ibvgader.sk Ponúkame na predaj exkluzívne stavebn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Martin

59,800 € 100 €/m²

EXKLUZÍVNE: 2 Lukratívne stavebné pozemky v mestskej časti Tomčany, Martin

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Tomčianska cesta | 838 m²

TARGETreal EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 slnečné pozemky v mimoriadne žiadanej lokalite Tomčany

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Martin

150,000 € 179 €/m²

TARGETreal | Na predaj, stavebný pozemok pre rodinné domy, Divina

Reality Divina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite v obci Divina.

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Divina

105 €/m2 105 €/m2

PREDAJ POZEMKOV S KOMPLET VYBUDOVANÝMI SIEŤAMI - NOVÁ OPATOVÁ II. ETAPA - LUČENEC

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Na Jazerách | 523 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám s radosťou oznamuje spustenie predaja II. Etapy projektu "Nová Opatov

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Lučenec

Info v RK

Na predaj - stavebný pozemok - Dohňany

Reality Dohňany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 758 m²

TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Dohňany o výme

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Na predaj exkluzívne stavebné pozemky Blatnica

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Blatnica | 598 m²

www.ibvgader.sk Ponúkame na predaj exkluzívne stavebné pozemky s výhľadom na hrad Blatnica. Ak

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Blatnica

59,800 € 100 €/m²

TARGETreal | Stavebný pozemok 1 483 m² v obci Sklené – pokojné prostredie pod horami

Reality Sklené

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,483 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1 483 m² v obci Sklené, vzdialenej len 15

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

60,000 € 40 €/m²

TARGETreal | Na predaj, stavebný pozemok Rosina, Žilina

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | 688 m²

Vo výhradnom zastúpení. DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: https://youtu.be/gjU_0AaFMjM Ponúkame Vám n

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Rosina

175,000 € 254 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Exkluzívne: Slnečný pozemok v centre Oščadnice – ideálny na bývanie aj rekreáciu!

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,193 m²

Hľadáte pokojné miesto na bývanie či rekreáciu v centre diania? Ponúkame na predaj krásny slneč

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

79,900 € 67 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK V OBCI BODOROVÁ

Reality Bodorová

Pozemok pre rodinné domy | Bodorová | 5,691 m²

POZEMOK V OBCI BODOROVÁ PRI TURČIANSKYCH TEPLICIACH Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s rozme

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Bodorová

90,000 € 16 €/m²

TARGETreal | Stavebný pozemok s vyváženým pomerom ceny, polohy a možností využitia v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Rakovce | 1,017 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1 017 m² v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Turčianske

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE (voľné 3 pozemky z 5) Ovčiarsko, Žilina, TARGETreal (vrátane DPH)

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 515 m²

DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: https://youtu.be/CMNCw0SJUgY Ponúkame Vám stavebné pozemky pre rodin

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

185 €/m2 185 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok v tichej lokalite – Terchová, Biely Potok (1177 m²)

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 1,177 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný stavebný pozemok o výmere 1177 m², ideálny

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

95,000 € 81 €/m²

POZEMOK PRE RODINNÝ DOM – HÔRKY, 5 MINÚT OD ŽILINY

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | 518 m²

Hľadáte dokonalé miesto na stavbu svojho rodinného domu? Máme pre vás exkluzívnu ponuku! Ponúk

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Hôrky

132,000 € 255 €/m²

Slnečné stavebné pozemky na predaj – Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | 917 m²

TARGETreal EXKLUZÍVNE ponúka na predaj tri atraktívne stavebné pozemky situované v malebnej obc

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Horný Vadičov

49 €/m2 49 €/m2

TARGETreal | Na predaj, stavebný pozemok vo Vrútkach,

Reality Vrútky

Pozemok pre rodinné domy | Karvaša a Blahovca | 695 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 695 m² v novo budovanej zóne Karvaša a

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Vrútky

130,000 € 187 €/m²

Stavebný pozemok Streženice

Reality Streženice

Pozemok pre rodinné domy | Štepnická | 785 m²

TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Streženice o v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

77,600 € 99 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE: 13112 m2 pozemok na development v tichom prostredí obce Košťany nad Turcom, MT

Reality Košťany nad Turcom

Pozemok pre rodinné domy | Košťany nad Turcom | 13,112 m²

TARGETreal Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný investičný pozemok o celkovej rozlohe 1311

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košťany nad Turcom

84 €/m2 84 €/m2

Stavebný pozemok s IS o rozlohe 1000 m2, Martin - Bystrička, MT

Reality Bystrička

Pozemok pre rodinné domy | Na Bystričku | 1,000 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 1000 m2 pri Martine v prímestskej ob

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bystrička

67,000 € 67 €/m²

Exkluzívne na predaj – stavebný pozemok v Blatnici, časť Sebeslavce

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Blatnica | 1,600 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok v krásnej a pokojnej lokalite Blatnica – čas

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

Cena dohodou

GRAVITAS | Stavebný pozemok v Bernolákove, Višňová ulica

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 700 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v peknom prostredí Bernol

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

GRAVITAS | Pozemok s rozostavanou stavbou pre 12 bytov pri Senici

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,175 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý pozemok s právoplatným stavebným povolením a začatou stavbou bytov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

320,000 € 272 €/m²

GRAVITAS | Pozemok s rozostavanou stavbou pre 12 bytov, Senica

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,175 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

320,000 € 272 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie