Predaj: Stavebný pozemok 1257 m2, Badín - Banská ul.

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,257 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

St. pozemky Vysoké Tatry - Veľ. Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

AstonReal ponúka veľmi lukratívne pozemky vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica. Pozemky sa nachá

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

200 €/m2 200 €/m2

člen NARKS

Investičný pozemok - 7500 m2 Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Slavkov | 7,500 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - kataster Veľký Slavkov, investičný pozemok s r

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

84 €/m2 84 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: pozemok na IBV - 1176m2 - Liptovská Štiavnica

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Štiavnica | 1,176 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmere 1.176m2 určený na vý

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

99,000 € 84 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT ! hľadáme stavebný POZEMOK, VYSOKÉ TATRY, cca 600 m2

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta STAVEBNÝ POZEMOK v lokalite VYSOKÉ TATRY. Cena

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Vysoké Tatry

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Žakovce | 675 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 5.517m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 5,517 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: Stavebný pozemok 646m2, Ružomberok - Do Dielca

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 646 m²

- Znížená cena!!! + DOHODA!!! - Vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

POZEMOK vhodný na výstavbu, 5.904 m2, k.ú. Hájniky (Sliač)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,600 € 25 €/m²

člen NARKS

POSLEDNÝ v ponuke - stavebný pozemok o rozlohe 1265m2- Zbora

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Zbora | 1,265 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj lukratívny STAVEBNÝ pozemok v nádher

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

38,500 € 30 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok pre individuálnu rekreáciu- Čertov 91.147m2

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Čertov | 91,147 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci PUCOV, Dolný Kubín, 1085 m2

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,085 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej obci Pucov s celkovou výmerou 108

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

70 €/m2 70 €/m2

člen NARKS

Predaj! stavebný pozemok 429 m2, s IS v Litptovskom Mikuláši časť Háje

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 186 €/m²

člen NARKS

Predaj! stavebný pozemok 376 m2 Liptovské Kľačany - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 376 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj ! pozemok 720m2 (41mx17m) Pavčina Lehota-Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ-St.pozemok - Vys.Tatry - Štrba - 976 m2

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Štrba | 976 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Stavebný pozemok v obci Štrba. Pozemok je

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

164,000 € 168 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.245m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,245 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok o výmere 1.039m2, Ludrová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²

- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ pozemok o výmere 1 000 m2 - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

49,000 € 49 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok 1 248 m2, Spišská Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz