Dva stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J.Chalupku | 481 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Ulica J. Chalupku Účel využitia: pozemok určený na výstavbu rodin

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

45,000 € 94 €/m²

Na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mlynica !

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 1,200 m²

Ponúkame na predaj krásny a slnečný pozemok situovaný v tichom a dynamicky sa rozvíjajúcom pros

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

120 €/m2 120 €/m2

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v lokalite Petrovany-Močarmany, v tichom prostredí

Reality Petrovany

Pozemok pre rodinné domy | Močarmany | 2,950 m²

Všeobecne: Lokalita: Petrovany časť Močarmany, okres Prešov ( 5 km od centra mesta Prešov) Úče

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

133,000 € 45 €/m²

NA PREDAJ pozemok (1 256m2) vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

259,000 € 206 €/m²

Stavebné pozemky v blízkosti termálneho kúpaliska Novolandia

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | Rapovce | 524 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Rapovce Účel využitia: pozemky určené na výstavbu rodinného domu / rekreač

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

33,000 € 63 €/m²

Exkluzívne : investičná príležitosť pozemok v mestskej časti Bardejov o výmere 1 293m2 s potenciálom výstavby rodinného domu

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Poštárka | 1,293 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Bardejov • Účel využitia: investičná príležitosť s potenciálom výs

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

Exkluzívne na predaj pozemok priamo na golfovom ihrisku v obci Malý Slavkov, okres Kežmarok

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Malý Slavkov | 702 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj pozemok priamo na golfovom ihrisku v obci Malý Slavkov, okres

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

103,000 € 147 €/m²

Predaj investičného stavebného pozemku o výmere 786 m² – ulica Do Stávku, Žilina – Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Stávku | 786 m²

Investičná príležitosť v rozvojovej satelitnej časti Žiliny. Ponúkame na predaj stavebný pozemo

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

66,810 € 85 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebného pozemku vo Višňovom, 826 m2

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 0 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Višňové, 109 km od Bratislavy Účel využitia: pozemok určený na výstavbu RD

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

54,690 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na Maloveskej ulici

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Malá Ves | 26,500 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec - Malá Ves Účel využitia: Pozemok je vhodný na vybudovanie odstavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

19,990 € 1 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok v meste Vranov nad Topľou!

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Na Hrunku | 1,225 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemkom v intraviláne mesta Vranov nad Topľou! Vyhľadávaná l

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

43,500 € 36 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozsiahly 3ha stavebný pozemok v Lučenci

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Lučenec | 30,078 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Lučenec Pozemok má investičný potenciál a výbornú polohu. POPIS

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

30 €/m2 30 €/m2

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výhľadom na prírodu pokojnej obce Vyšný Kazimír

Reality Vyšný Kazimír

Pozemok pre rodinné domy | Vyšný Kazimír | 1,892 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výhľadom na prírodu pokojnej obce Vyšný Kazimír ZÁKL

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kazimír

23,000 € 12 €/m²

Na predaj veľký pozemok s rodinným domom, 583.292 m2, obec Nemčiňany, okres Zlaté Moravce

Reality Nemčiňany

Pozemok pre rodinné domy | Nemčiňany | 583,292 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: obec Nemčiňany, časť Rohožnica, 15 km zo Zlatých Moraviec, 36 km z Nitry,

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nemčiňany

583,292 € 1 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok blízko mesta Humenné- Brestov

Reality Brestov

Pozemok pre rodinné domy | Brestov | 2,161 m²

Pozemok sa nachádza v obci mimo hlavnej cesty, v kľudnej uličke . Svojou rozlohou je vhodný sa

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brestov

63,000 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky na predaj, Staničná, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Staničná | 579 m²

Ponúkam Vám na predaj stavebné pozemky v intraviláne mesta Veľké Kapušany. Pozemok sa nachádza

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kapušany

39,480 € 68 €/m²

Predaj stavebného pozemku vo Višňovom, 826 m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 826 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

54,690 € 66 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 800 m2, Križovany nad Dudváhom, okres Trnava

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Dolné pole | 800 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Križovany nad Dudváhom, 40 km od Bratislavy a 10 km od Trnavy Účel využit

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

165,000 € 206 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝCH POZEMKOV – MALATÍNY

Reality Malatíny

Pozemok pre rodinné domy | Malatíny | 1,117 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v malebnej obci Malatíny, okres Liptovský Mikuláš. Ideálna

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malatíny

45 €/m2 45 €/m2

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Stupava, ul. Lesná

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 772 m²

Ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu o výmere pozemku 772 m2 v obci Stupa

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

180,000 € 233 €/m²

IBV Slnečná Mlynica - stavebné pozemky pre rodinné domy

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Číslo ponuky: 8466 - Na predaj Vám ponúkame STAVEBNÉ POZEMKY určené na výstavbu rodinných domov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

169 €/m2 169 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1 m²

Ponúkame na predaj pozemky pre výstavbu rodinných domov v pokojnej časti obce Lehnice – Malý

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

169 € 169 €/m²

Pozemky pre výstavbu rodinných domov - Lehnice – Malý Lég – možný odpočet DPH.

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 € 169 €/m²

AXIS REAL | Pozemok (628 m2) so STAVEBNÝM POVOLENÍM, BA III. Rača

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pod zemným vrchom | 628 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK so ST

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

479,000 € 763 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23066)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie