Na predaj stavebný pozemok pri golfovom ihrisku bez architektonických obmedzení - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 1,182 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA.sk vám vo výhradno

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Pozemky na predaj Malý Slavkov

Info v RK

Na predaj stavebné pozemky za najnižšiu cenu na m2, len pár minút od Popradu a s výhľadom na Tatry

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

V priamom zastúpení developera, ako realitná kancelária RealVEA.sk, predstavujeme jedinečnú prí

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Poprad

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj stavebné pozemky s výhľadom na Vysoké Tatry - jedinečná príležitosť bývania pod Tatrami

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

80 €/m2 80 €/m2

Na predaj stavebné pozemky s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry - nová IBV s inžinierskymi sieťami

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

V priamom zastúpení developera ako realitná kancelária RealVEA.sk predstavujeme jedinečnú príle

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Vlková

59,040 € 98 €/m²

Predaj výstavby domov, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,400 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v širšom centre obce Farná, okres Levice,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Farná

17,000 € 12 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 2798 m2 - Potočná v Brezne - Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 2,798 m²

CENA 42,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný veľký pozemok s rozlohou 279

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

117,500 € 42 €/m²

RD + lukratívny stavebný pozemok 1327 m2 - Potočná v Brezne, Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,327 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj pôvodný RD s lukratívnym slnečným stave

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

83,600 € 63 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 826 m2 - Potočná v Brezne - Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 826 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný pozemok s rozlohou 8

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

52,100 € 63 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 1286 m2 s hosp. budovou v Brezne, Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,286 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný pozemok s rozlohou 1

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

81,000 € 63 €/m²

Pozemok s IS na stavbu RD v Brezne-Vrchdolinka s výhľadom na N. Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,591 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v Brezne, časť Vrchdo

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Brezno

120,000 € 75 €/m²

Exkluzívne: Stavebný pozemok v Trnove - rezervované

Reality Trnovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,090 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Trnove. Pozemok má výmeru 1090 m2. Všetky poplatky za

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trnovo

Info v RK

Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok - 3225m² Varhaňovce

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 3,225 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Obci Varhaňovce, okres Prešov. Využite potenciál pozemku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

59,990 € 19 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Stavebný pozemok v srdci prírody – Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Rovné | 5,203 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom obklopený prírodou, pokojom a čistým vzduchom? Alebo zaují

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ stavebný pozemok na Tenerife, 550 m2, Costa Adeje

Reality Španielsko

Pozemok pre rodinné domy | Španielsko

Váš sen o vile nad oceánom začína práve TU! 🌊🏝️🇪🇸 Už vás nebaví len snívať o živote v teple? Chc

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj

649,990 € 1182 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 1460 m² v obci Mošovce

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | Dolný dvor | 1,460 m²

Na predaj je stavebný pozemok o výmere cca. 1460 m², situovaný v pokojnej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

90,500 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok od 462 m2, Tužina, PD

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | . | 500 m²

Vaša nová adresa, kde sa rodí komunita: Projekt „Nová Tužina“ 🌳🏘️ Hľadáte miesto, kde vaše deti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tužina

95 €/m2 95 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Záhrada s možnosťou stavať RD, pozemok, IS, Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,386 m²

VIANEMA ponúka na predaj! Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. V ponuke záhradka na pesto

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chorváty

36,999 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Krásny pozemok na výstavbu Banská Štiavnica 738m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | . | 738 m²

Na predaj krásny a jedinečný pozemok priamo nad Belianskym Jazerom, v Banskej Štiavnici. Iba 5

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

152,600 € 207 €/m²

NA PREDAJ! Priestranný pozemok s vlastným jazerom – Maďarsko

Reality Göncruszka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Göncruszka | .

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok s vlastným jazerom. Pozemok sa nachádza v pokojnej obci G

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Göncruszka

83,999 € 16 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok Čadca-Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 1,456 m²

🌳 Hľadáte miesto, kde sa splnia Vaše sny o bývaní? Práve ste ho našli! 🏡 Aj Vy túžite po domov

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

99,999 € 69 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, stavebný pozemok Senica časť Kunov

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Kunov | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Senici, časť Kunov, ktorý v súčasnosti slúži ako sad

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Senica

98,500 € 129 €/m²

KÚPA – stavebný pozemok v obci Jablonica

Reality Jablonica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme stavebný pozemok v obci Jablonica, vhodný na výstavbu rodinného

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na kúpa Jablonica

Cena dohodou

Predaj, pozemok sad Senica časť Kunov

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Kunov | 676 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok – záhradu v meste Senica, v obľúbenej časti Kunov. Pozemok je v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Senica

35,000 € 52 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie