Stavebný pozemok v Haniske pri Prešove

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | LEMEŠIANSKA | 1,242 m²

Ponúkame na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v lokalite prešovskej Hanisky. Na pozemku

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 23.09.2025
Pozemky na predaj Haniska

140 €/m2 140 €/m2

SRG | Tiché miesto kúsok od jazera | Pre: mobilný dom, karavan, záhradu

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Jánošíkova | 1,440 m²

Páčilo by sa vám bývať na tichom a pokojnom mieste kúsok od jazera? A to na úplnom súkromí a p

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Nesvady

28,780 € 20 €/m²

SRG | Nový projekt vo výstavbe na tichom mieste | Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ladislava Miskolcziho | 398 m²

Do práce blízko, po práci kľud aký v meste budete hľadať len ťažko. Víta vás bývanie v rodinno

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

218,990 € 550 €/m²

SRG | Vyše 32á pozemok pri hrádzi s historickým domom

Reality Komoča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,284 m²

Krásne prostredie na okraji obce Komoča, so záhradou končiacou až pri hrádzi. Hľadáte väčší p

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Komoča

84,990 € 26 €/m²

VIV Real predaj stavebného pozemku v tichej lokalite v obci Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Sun Hause | 1,010 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre rodinné domy v obci Ratnovce v novovybudovanej lok

Publikované: 21.03.2016 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

141,400 € 140 €/m²

VIV Real predaj stavebného pozemku v novej lokalite v obci Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,800 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v novej lokalite v obci Ratnovce pre výstavbu rodinných domov kd

Publikované: 13.09.2016 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

120 €/m2 120 €/m2

VIV REAL PREDAJ STAVEBNÝCH POZEMKOV V OBCI BANKA V BLÍZKOSTI KÚPEĽNÉHO OSTROVA

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Bananská | 784.95 m²

Ponúkame vám na predaj dva stavebné pozemky v obci Banka. Rozloha pozemkov: 785m2 a 950 m².Možn

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Banka

205 €/m2 205 €/m2

VIV Real predaj stavebného pozemku v obci Modrovka

Reality Modrovka

Pozemok pre rodinné domy | modrova | 2,137 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinné domy v obci Modrovka.Celková plocha pozem

Publikované: 18.11.2022 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Modrovka

139,000 € 65 €/m²

Stavebný pozemok, predaj, 625 m2, Betliar, okres Rožňava

Reality Betliar

Pozemok pre rodinné domy | Betliar | 625 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Betliar vzdialenej 6 km od Rožňavy. Pozemok s ro

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

64,990 € 104 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Sečovce | 4,240 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o celkovej výmere 4240 m². Je rozdelen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

23 €/m2 23 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok 704 m2, Podkonice, okr. Banská Bystrica

Reality Podkonice

Pozemok pre rodinné domy | Podkonice | 704 m²

Winners Reality Slovakia predáva novo zameraný pozemok o rozlohe 704 m2 ,parcela „C“ k.ú. Podk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podkonice

20,416 € 29 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, 9592 m2, Koreňová ulica, Bratislava - Jarovce Sever

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Koreňová | 9,592 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Jarovce, územný plán lokality Sever Účel využitia: pozemok určený na výst

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

239,800 € 25 €/m²

Predaj stavebný pozemok 1211 m2, Nová ulica, Vysoká pri Morave, okres Malacky

Reality Vysoká pri Morave

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 1,211 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Vysoká pri Morave, 25 km od Bratislavy a 25 km od Malaciek Účel využitia:

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

145,320 € 120 €/m²

Na predaj pozemok v obci Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Moravany nad Váhom | 418 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Moravany nad Váhom Účel využitia: stavebný pozemok Sklon pozemku: rovina

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

67,716 € 162 €/m²

Exkluzívne na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov - Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovská Zábava | 933 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov -

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

105,500 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v Záborskom

Reality Záborské

Pozemok pre rodinné domy | Záborské | 723 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Záborskom STAV: Stavebný pozemok v dobrej lokalite b

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Záborské

125,000 € 173 €/m²

Dva stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J.Chalupku | 481 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Ulica J. Chalupku Účel využitia: pozemok určený na výstavbu rodin

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

45,000 € 94 €/m²

Na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mlynica !

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 1,200 m²

Ponúkame na predaj krásny a slnečný pozemok situovaný v tichom a dynamicky sa rozvíjajúcom pros

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

120 €/m2 120 €/m2

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v lokalite Petrovany-Močarmany, v tichom prostredí

Reality Petrovany

Pozemok pre rodinné domy | Močarmany | 2,950 m²

Všeobecne: Lokalita: Petrovany časť Močarmany, okres Prešov ( 5 km od centra mesta Prešov) Úče

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

133,000 € 45 €/m²

NA PREDAJ pozemok (1 256m2) vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

259,000 € 206 €/m²

Stavebné pozemky v blízkosti termálneho kúpaliska Novolandia

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | Rapovce | 524 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Rapovce Účel využitia: pozemky určené na výstavbu rodinného domu / rekreač

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

33,000 € 63 €/m²

Exkluzívne : investičná príležitosť pozemok v mestskej časti Bardejov o výmere 1 293m2 s potenciálom výstavby rodinného domu

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Poštárka | 1,293 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Bardejov • Účel využitia: investičná príležitosť s potenciálom výs

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

Exkluzívne na predaj pozemok priamo na golfovom ihrisku v obci Malý Slavkov, okres Kežmarok

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Malý Slavkov | 702 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj pozemok priamo na golfovom ihrisku v obci Malý Slavkov, okres

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

103,000 € 147 €/m²

Predaj investičného stavebného pozemku o výmere 786 m² – ulica Do Stávku, Žilina – Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Stávku | 786 m²

Investičná príležitosť v rozvojovej satelitnej časti Žiliny. Ponúkame na predaj stavebný pozemo

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

66,810 € 85 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23062)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie