HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 832 m2 Partizánske

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 832 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Lucia Vlčková, kontakt: 0910 982 524, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

82,300 € 99 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Žabokreky nad Nitrou, Tehelná ul. , slnečný, mimo hlavnej cesty - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žabokreky nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žabokreky nad Nitrou

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1061 m2 Veľká Čierna - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre rodinné domy | 1,061 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

66,000 € 62 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2791 m2 Seč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Seč

Pozemok pre rodinné domy | 2,791 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Seč

39 €/m2 39 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 546 m2 Klenovec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Klenovec

Pozemok pre rodinné domy | 546 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Klenovec

9,999 € 18 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 676 m2 Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-69

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

135,000 € 200 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1002 m2 Brunovce

Reality Brunovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,002 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: NM-7

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Brunovce

69,990 € 70 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 269 m2 Trnava, Zátvor, ul. Tatranská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 269 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-72

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

146,000 € 543 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2000 m2 Prešov, Kalvária

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: PO-7

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

175,999 € 88 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2873 m2 Kendice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kendice

Pozemok pre rodinné domy | 2,873 m²

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kendice

109,400 € 38 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2983 m2 Dolné Srnie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dolné Srnie

Pozemok pre rodinné domy | 2,983 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Martin Vozár, kontakt: 0908 996 875, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Srnie

104,405 € 35 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 328 m2 Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Pozemok pre rodinné domy | 328 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sládkovičovo

38,900 € 119 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1657 m2 Pitelová, s krásnym výhľadom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | 1,657 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

75,000 € 45 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 699 m2 Mlynica

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

134,800 € 193 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 610 m2 Jur nad Hronom

Reality Jur nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | 610 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 06.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jur nad Hronom

28,490 € 47 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Hronec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hronec

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

40 €/m2 40 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1011 m2 Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | 1,011 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

94,000 € 93 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na umiestnenie predajného stánku vo frekven

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Malacky

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký pozemok vhodný na osadenie mobilného domu, prípadne inej

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Malacky

12,345 € 12 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu rodinného domu v okrese Spišská Nová

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | 200 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v lokalite Košice-Barca na výstavbu autoumyvárky

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Košice-Barca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v okrese Kežmaro

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Malý Slavkov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov