HALO reality - Predaj, pozemok so starým domom Veľká Mača - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľká Mača

Pozemok pre rodinné domy | 946 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-7

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Mača

140 €/m2 140 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 748 m2 Bíňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bíňa

Pozemok pre rodinné domy | 748 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bíňa

14,990 € 20 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 939 m2 Nové Zámky, nová lokalita pre výstavbu RD - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 939 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

144,500 € 154 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1344 m2 Dolná Mariková - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dolná Mariková

Pozemok pre rodinné domy | 1,344 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Mariková

39,500 € 29 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1266 m2 Kamenín so starším rodinným domom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kamenín

Pozemok pre rodinné domy | 1,266 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kamenín

39,990 € 32 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 496 m2 Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 496 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

69,000 € 139 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1008 m2 Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | 1,008 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

69,900 € 69 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 600 m2 Ľubotice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

46,000 € 77 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1026 m2 Kružno - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kružno

Pozemok pre rodinné domy | 1,026 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kružno

19,169 € 19 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 7430 m2 Oslany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Oslany

Pozemok pre rodinné domy | 7,430 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Oslany

20 €/m2 20 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2143 m2, Veľké Kostoľany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 2,143 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

85 €/m2 85 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 833 m2 Horný Bar, Šuľany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horný Bar

Pozemok pre rodinné domy | 833 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: DS-

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horný Bar

135,000 € 162 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1511 m2 Dlhá

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 1,511 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-71

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

150 €/m2 150 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 447 m2 Dvorníky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | 447 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: HC-68

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

44,700 € 100 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 147513 m2 Zvončín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvončín

Pozemok pre rodinné domy | 147,513 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-64

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

4 €/m2 4 €/m2

HALO reality - Kúpa pozemok Hurbanovo (Komárno)

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Hľadám pozemok Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 659 834 aleb

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Hurbanovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Bánov

Reality Bánov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na stavbu rodinného domu v obci Bánov. Na pozemku

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Bánov

40,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám pozemok pre rodinný dom o rozlohe cca 1000 m2, v Hurbanove

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Hurbanovo

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok pre umiestnenie predajného stánku vo frekve

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu. Veľkosť do 600m2, platba v

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Hrabušice

Reality Hrabušice

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemkom určený na výstavbu rodinného domu cca do 1000 m2

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Hrabušice

80,000 € 80 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

180,000 € 90 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 7854 m2 Hronec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hronec

Pozemok pre rodinné domy | 7,854 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

35 €/m2 35 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 4909 m2 Krupina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 4,909 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

59,000 € 12 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie