Na predaj pozemok pre RD Veľký Šariš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | 1,255 m²

EB004P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nádhern

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

135,000 € 108 €/m²

Exkluzívne - Veľký pozemok pre RD - Nižná Šebastová.

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Fintická | 21,698 m²

EB010P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemky

Publikované: 05.10.2022 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Na predaj pozemky 3175m2 určené k výstavbe rodinných domov - Kecerovské Kostoľany

Reality Kecerovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,175 m²

PEV-129-1 Reality Smolko - realitná kancelária Vám v Exkluzívnom zastúpení so súhlasom majit

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Kecerovce

24 €/m2 24 €/m2

Predaj pozemku pre RD, Medzany

Reality Medzany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,122 m²

IA184P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, slnečný poz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Medzany

Info v RK

EXKLUZÍVNE - Na predaj posledné tri voľné pozemky pre RD. Podhorany.

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 5,431 m²

EB007P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 6 pozem

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Podhorany

53,000 € 10 €/m²

Na predaj POZEMOK na výstavbu RD - 3346 m², Kečkovce

Reality Kečkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,346 m²

IA179P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj unikátnu parcelu v

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kečkovce

41,000 € 12 €/m²

Na predaj POZEMOK pre RD, BELOVEŽA

Reality Beloveža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,121 m²

IA182P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, slnečný poz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Beloveža

48,000 € 43 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 1317 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 1,318 m²

IA088P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, rovinatý st

Publikované: 09.08.2023 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bardejov

54,000 € 41 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 894 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 894 m²

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bardejov

43,000 € 48 €/m²

Na predaj POZEMKY NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU - len 15 min od Prešova, DALETICE

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

RS002P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemky v novovznik

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

30,000 € 30000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu RD s vlastným lesom, 15 min od Prešova

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Daletice | 1,217 m²

IA160P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný pozemok s

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Prešov

54,000 € 44 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 1013 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 1,013 m²

IA097P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, rovinatý st

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bardejov

46,000 € 45 €/m²

Predaj stavebný pozemok Gelnica

Reality Gelnica

Pozemok pre rodinné domy | Banícke Námestie | 406 m²

PR019P Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Gelnica

29,000 € 71 €/m²

EXKLUZÍVNE - Pozemok k výstavbe Rodinných Domov - Čeľovce - 99.000 €.

Reality Čelovce

Pozemok pre rodinné domy | 10,652 m²

EB046P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka pozemok určený k

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Čelovce

99,000 € 9 €/m²

EXKLUZÍVNE - pozemok k výstavbe RD - 1222 m² - Vyšná Šebastová - Prešov - 47€/m²

Reality Vyšná Šebastová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,222 m²

EB047P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj viac ne

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Vyšná Šebastová

57,000 € 47 €/m²

EXKLUZÍVNE - Dva pozemky určené k výstavbe RD - Ľubotice - Prešov.

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | 1,593 m²

EB053P Reality Smolko – realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj dva sta

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

155,500 € 98 €/m²

EXKLUZÍVNE - zostávajú dva pozemky k výstavbe RD - Solivar - Prešov.

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 774 m²

EB048P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj posledn

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Prešov

77,000 € 99 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE - 7 Investičných (IBV) pozemkov v Ľuboticiach

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | 686 m²

EB017P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj sedem p

Publikované: 01.04.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Ľubotice

58,000 € 85 €/m²

Pozemok na výstavbu RD, 15 min od Prešova

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 1,348 m²

IA160P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v novovznik

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Prešov

65,000 € 48 €/m²

Predaj pozemku pre RD, Medzany

Reality Medzany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 368 m²

IA183P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, slnečný poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Medzany

30,000 € 82 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok v meste Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov o rozlohe 1600 m2 v katastrálnom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

300 €/m2 300 €/m2

Novinka
Novinka

Investičný pozemok v obci Borinka

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,889 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s výmerou 1 889 m² sa nachádza pod zrúcaninou hradu Pajšt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

298,500 € 158 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj stavebné pozemky Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Jánošíkovská | 601 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky na ulici Jánošíkovská v Kalinkove. Detailné informácie: R

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

285 €/m2 285 €/m2

Ponúkame na predaj stavebné pozemky Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 671 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v krásnej rekreačnej oblasti pri hrádzi v Dunajskej Lužnej.

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

90 €/m2 90 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30397)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie