Pozemok pre rodinné domy | 389 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Staškov. Pozemok je rovinatý s celkov
33,000 € 85 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 798 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci KOŠICKÝ KLEČENOV - časť BORDA, za pozemkom vst
72,000 € 90 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,658 m²
Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v
230,000 € 139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 826 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Smoleniciach o rozlohe 82
113,000 € 137 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Smolenická Nová Ves | 1,143 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj pekný ,veľký a rovinatý pozemok v obci S
133,000 € 116 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Smolenice | 509 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok v obci Smolenice o výmere
99,500 € 195 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,134 m²
Ponúkame Vám na predaj poľnohospodárske pozemky Slovenská Nová Ves. Plocha pozemku je 3134m2.
105 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²
Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ivanka pri Dunaji v zastavane
189,000 € 272 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podháj | 591 m²
BYVO realitná kancelária ponúka stavebné pozemky na predaj – Hviezdoslavov, časť Podháj. Dostu
120,245 € 203 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,190 m²
Realitná kancelária Byvo Vám ponúka exkluzívne pozemok na výstavbu 4 rodinných domov v Obci Vys
290,000 € 132 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,409 m²
Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať stavebný pozemok s rozlohou 1409 m² (približne 23 m
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,195 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1195m² (25m x 46m), k
45,500 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 278 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Hovanec, kontakt: 0907 697 612, nehnuteľnosť s I
179,000 € 644 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,066 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: TN-7
62,000 € 58 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,955 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniela Mazúrová, kontakt: 0905 506 465, nehnuteľnosť s
190,000 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,073 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na stavbu rodinného domu v obci Bánov. Na pozemku
40,000 € 50 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,266 m²
Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7
39,990 € 32 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,143 m²
Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: P
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 8,162 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 996 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ivan Jakubec, kontakt: 0907 699 397, nehnuteľnosť s ID: MY-7
53,000 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 10,535 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť
255,000 € 24 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²
25 €/m2 25 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 416 m²
Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:
39,400 € 95 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.