Investičný stavebný pozemok na výstavbu bytového domu 178-14-MACHOa

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nové Mesto nad Váhom | 770 m²

178-14-MACHOa Ponúkame na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu bytových domov Rozloha poz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

95,000 € 123 €/m²

Pozemok Podhorie, okres Žilina 519m2

Reality Podhorie

Pozemok pre rodinné domy | 519 m²

124-14-PEMOa Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Podhorie, okr. Žilina. Jedná sa o ro

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhorie

65,000 € 125 €/m²

Predaj, investičný pozemok, 6881m2, Čadca (735-14-JAS)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Podzávoz | 6,881 m²

735-14-JAS Ponúkame Vám na predaj slnečný investičný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Podz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

70 €/m2 70 €/m2

Pozemok na výstavbu Považská Bystrica, 720m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

204-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

73,900 €

Predaj, pozemok, 2800m2 v obci Raková okr. Čadca (807-14-JAS)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Raková | 2,800 m²

807-14-JAS Ponúkame na predaj slnečný pozemok s pekným výhľadom v obci Raková. Pozemok je určen

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Raková

26 €/m2 26 €/m2

Predaj: Stavebný pozemok, 610m2,Skalité (259-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 610 m²

(259-124-MACH) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom pro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

53,190 € 87 €/m²

Stavebný pozemok 774 m2, Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 774 m²

036-14-VLPa EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v cent

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Detva

61,000 € 79 €/m²

Stavebný pozemok - 626 m2/700 m2, jazero, Veľké Úľany ID 010-14-EVBA

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | 1. Mája | 626 m²

010-14-EVBA Hľadáte pozemok v tichej lokalite pri jazere? Ponúkame vám na predaj pozemky v krá

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

1 €/m2 1 €/m2

Na predaj stavebný pozemok – Beňadovo, okres Námestovo

Reality Beňadovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,420 m²

105-14-MOV Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v obci Beňadovo, ideálny na výs

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Beňadovo

70,540 € 50 €/m²

026-14-PAMA Pozemok obec Zbehy - 560 m2 PREDANÉ

Reality Zbehy

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej obci Zbehy, vzdialen

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zbehy

47,800 €

Pozemok Klasov stavebné povolenie + projekt 4 izbového Rodinného domu ID 468-14-MIG

Reality Klasov

Pozemok pre rodinné domy | klasov | 476 m²

468-14-MIGa Stavebný pozemok Klasov ( 3 x) - stavebné povolenie + projekt RD ... Na predaj stav

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Klasov

68,000 € 143 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Novoť

Reality Novoť

Pozemok pre rodinné domy | 1,384 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok v obci Novoť s celkovou výmerou 1384 m². Pozemok je veden

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Novoť

114,000 € 82 €/m²

Na predaj pekný pozemok v obci Pucov 114-14-MOV

Reality Pucov

Pozemok pre rodinné domy | 1,355 m²

114-14-MOV Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Puc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pucov

Cena dohodou

Pozemok (969 m2) so stavebným povolením+ projekt Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Kremnická | 969 m²

316-14-MIG Na predaj veľkorysý pozemok s rozlohou 969 m2 a ideálnymi rozmermi (viď foto v galér

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

135,000 € 139 €/m²

REZERVOVANÉ Pozemok Malý Lapáš 1 321 m2 ID 333-14-MIG

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Pohranická | 1,321 m²

REZERVOVANÉ ID 333-14-MIG Na predaj nádherný pozemok s rozlohou 1 321 m2, v okrajovej časti ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

Cena dohodou

Pozemok pre RD Hruboňovo - Suľany všetky IS ID 405-14-MIG

Reality Hruboňovo

Pozemok pre rodinné domy | hruboňovo | 1,907 m²

405-14-MIG Na predaj pozemok s možnosťou výstavby RD v intraviláne obce Hruboňovo, časť Suľany.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hruboňovo

Cena dohodou

pozemok Nitra ZOBOR ID 578-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²

578-14-MIG Nitra Zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 248 €/m²

Pozemok Nitra - Čermáň 9 025 m2 intravilán bývanie ID 499-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 9,025 m²

499-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Čermán, vstup z Hornočermánskej ulice...

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1,095,000 € 121 €/m²

Pozemok Nitra - Čermáň 9 025 m2 intravilán bývanie ID 497-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 9,025 m²

497-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Čermán, vstup z Hornočermánskej ulice...

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1,095,000 € 121 €/m²

Predaj stavebný pozemok v obci Nitrianske Sučany

Reality Nitrianske Sučany

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianske Sučany | 946 m²

(031-14-ZUPIa) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Nitrianske Sučany, v okre

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Sučany

52,500 € 55 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Chrenovec-Brusno (026-14-ZUPIa)

Reality Chrenovec-Brusno

Pozemok pre rodinné domy | 1,732 m²

(026-14-ZUPIa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej časti obce Chrenovec-Brusno, okres P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chrenovec-Brusno

97,700 € 56 €/m²

Predaj stavebný pozemok Malý Lapáš, Nitra (044-14-ERFa)

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | 930 m²

044-14-ERFa Ponúkame Vám exkluzívny stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v zastavanej čast

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

97,900 € 105 €/m²

Predaj pozemok obec Veľký Cetín, Nitra (155-14-ERFa)

Reality Veľký Cetín

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Cetín | 1,276 m²

155-14-ERFa Ponúkame Vám na predaj v tichej lokalite rovinatý stavebný pozemok v centre obce Ve

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Cetín

69,900 € 55 €/m²

Stavebný POZEMOK ...1142 m2...Horné Hámre (170-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,142 m²

ID 170-14-DARE Príjemná a pokojná lokalita na bývanie s priamym kontaktom s prírodou. Ticho...d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie