Stavebný POZEMOK ...1142 m2...Horné Hámre (170-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,142 m²

ID 170-14-DARE Príjemná a pokojná lokalita na bývanie s priamym kontaktom s prírodou. Ticho...d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

Predaj stavebný pozemok Nitrianske Hrnčiarovce (211-14-JUF)

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianske Hrnčiarovce | 993 m²

211-14-JUF Ponúkame Vám na predaj v tichej lokalite pekný stavebný pozemok v obci Nitrianske H

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

254,000 € 256 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 4726 m², Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

006-14-SASO Predaj stavebný pozemok v meste Hriňová ROZLOHA: • rozloha – 4726 m² • šírka poze

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

732,530 €

Na predaj stavebný pozemok 1476 m², Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

005-14-SASO Na predaj stavebný pozemok v meste Hriňová ROZLOHA: • rozloha - 1476 m² • šírka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

243,540 €

Stavebný pozemok 12á, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri Mlyne | 1,206 m²

063-14-DABA Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v Nitre, v luk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,000 € 120 €/m²

Stavebný developerský pozemok 10000 m2 - Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Gergeľova | 10,000 m²

045-14-DABA Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinných domov - Ivanka pri Nitre, ib

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

55 €/m2 55 €/m2

Pozemok 607m2 s hotovými sieťami: Hneď pri Topoľčanoch. 016-14-RAKOa

Reality Chrabrany

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš vysnívaný domov, kde sa spája vidiecky pokoj s výbornou mestskou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

55,237 €

Pozemok v Budatíne, okr. Žilina, 1556m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Azúrová | 0 m²

199-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Budatíne, mestskej časti Žiliny. Jedn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

326,700 €

Predaj stavebného pozemku Sučany, okr. Martin, 1012m2

Reality Sučany

Pozemok pre rodinné domy | Hrabinská | 0 m²

210-14-PEMO Ponúkame Vám na predaj pozemok v meste Sučany, okr. Martin. Jedná sa o rovinatý, s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sučany

149,350 €

Predaj, stavebný pozemok, 871m2, Svrčinovec, okr: Čadca (784-14-JAS)

Reality Svrčinovec

Pozemok pre rodinné domy | Svrčinovec | 871 m²

784-14-JAS Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Svrčinovec o celkovej výmere 871 m2,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Svrčinovec

59,800 € 69 €/m²

pozemok na výstavbu Považská Bystrica, 833m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

203-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

84,800 €

Predaj, pozemok - Zlaté Moravce (1185-14-AFI)

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | 3,059 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok s výmerou 3 059 m², nachádzajúci sa v pokojnej a prí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

46 €/m2 46 €/m2

Predaj: stavebný pozemok,1000m2, obec Predmier(183-14-MACHa)

Reality Predmier

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

(183-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Predmier. Pozemok je situovaný v zastavano

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Predmier

81,500 € 82 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok, 679m2, Skalité (258-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 679 m²

(258-14-MACH) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom pros

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

58,641 € 86 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok, 625m2, Skalité ( 257-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 625 m²

( 257-14-MACH) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom pro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

60,625 € 97 €/m²

Exkluzívny slnečný pozemok v Ovčiarsku

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Žilina | 1,235 m²

003-14-MIKU **Na predaj: Exkluzívny slnečný pozemok v Ovčiarsku!. Ponúkame na predaj atraktívn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 170 €/m²

Investičný pozemok Beckov

Reality Beckov

Pozemok pre rodinné domy | Beckov | 1,947 m²

001-14-JORENa Na predaj atraktívny investičný pozemok v obci Beckov s nádherným výhľadom na

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

87,000 € 45 €/m²

Lukratívny pozemok pre IBV, Bánovce nad Bebravou, 7297m2. 013-14-RAKOa

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý a lukratívny stavebný pozemok s celkovou rozlohou 7 297 m², nachádz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

50 €/m2

Pozemok 600m2 s hotovými sieťami: Hneď pri Topoľčanoch. 017-14-RAKOa

Reality Chrabrany

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

67,800 €

Predaj, pozemok - Bory (004-14-SIHA)

Reality Bory

Pozemok pre rodinné domy | 1,569 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a udržiavaný stavebný pozemok v tichej a príjemnej obci Bory, len 1

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bory

16,900 € 11 €/m²

Pozemok na predaj, obec Pavlovce, časť Podlipníky, okres Vranov nad Topľou

Reality Pavlovce

Pozemok pre rodinné domy | 3,522 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný a pri

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pavlovce

79,000 € 22 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

RK4 - PREDAJ - stavebný pozemok - Dedinka okr. Nové Zámky

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | 956 m²

Na predaj krásny slnečný pozemok v malebnej obci DEDINKA , okres Nové Zámky. Pozemok je miern

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

23,000 € 24 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok obec Ždaňa, okres Košice

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | - | 588 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Ždaňa, okres Košice-okoli

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

99,900 € 170 €/m²

Novinka
Novinka

KRÁĽOVIČOVE KRAČANY - VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1200m2 SO STARŠÍM DOMOM

Reality Kráľovičove Kračany

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový starší rodinný dom v intraviláne obce Kráľovičove Kračany, vzdia

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovičove Kračany

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1397)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie