Vila v pokojnom prostredí nad zálivom Raška

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Rakalj, okolie: Na predaj je krásna vila postavená v tradičnom štýle vysokej

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

500,000 € 2874 €/m²

Byt 57,78m2 v novostavbe v Krile Jesenice, neďaleko Splitu

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

KRILO JESENICE – NOVOSTAVBANa predaj je byt S103 na prvom poschodí no

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

350,000 € 6057 €/m²

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 3591 €/m²

Na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová Hora | 1,176 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora. Pozemok s výmerou 1176m2 j

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

89,900 € 76 €/m²

Stavebný pozemok 507m2 v Stupave na predaj

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Stupave. Výmera 507m2, šírka 15m, rovinatý, všet

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

114,000 € 225 €/m²

11 200 m2 Pozemok - lúka (trvalý trávny porast ) na predaj

Reality Chocholná-Velčice

Lúka, pasienok | Nezadaná | 11,200 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s veľkým potenciálom o výmere 11 200 m2 v k.ú. obce Chocho

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chocholná-Velčice

8.3 €/m2 8 €/m2

Komerčný objekt – reštaurácia s možnosťou bývania, okolie Nového Mesta nad Váhom TOP

Reality Nové Mesto nad Váhom

Reštauračné priestory | Nezadaná | 298 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý v minulosti slúži

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

385,000 € 1292 €/m²

Pozemok na predaj, Považska Bystrica - Jelšové

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99,900 € 98 €/m²

Na predaj nadštandardné administratívno-skladové priestory vo Svätom Jure vrátane pozemku 2086 m2

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Krajinská cesta | 750 m²

Stav: Novostavba v top stave Plocha: 750 m2 Sklad: 500 m2 (strop 5,5 m) Kancelária: Áno – 2NP,

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

1,500,000 € 2000 €/m²

Na predaj 17-ročná rekreačná chata situovaná v obľúbenej oblasti Krčace v Bratislave IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 17-ročnú rekreačnú chatu situovanú v obľúbenej oblasti Krčace v Bratisla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Dúbravka

370,000 € 3700 €/m²

Predaj 3-izbového bytu – Prešovská ulica, Bratislava (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

435,000 € 4728 €/m²

Na predaj krásna rekreačna záhradu o výmere 2169m², Pezinok

Reality Pezinok

Záhrada | Kučišdorfská dolina | 2,169 m²

Ponúkame na predaj krásnu rekreačnú záhradu o výmere 2169m² v tesnej blízkosti obľúbenej lokali

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

115,000 € 53 €/m²

Na predaj atraktívne stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov, Bratislava IV

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,500 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obľúben

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

250 €/m2 250 €/m2

Byt na predaj - ul. Rudroffova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava - Rínok Rača, s ná

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

Pozemok na predaj - Zohor

Reality Zohor

Iný stavebný pozemok | Lábska | 5,379 m²

Ponúkame na predaj pozemok v priemyselnej zóne obce Zohor s celkovou výmerou 5 379 m². Pozemok

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Zohor

85 €/m2 85 €/m2

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zaujímavý byt na ul. Wolkrova, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3966 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj murovaná garáž v lukratívnej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Hanulova | 18 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú, suchú murovanú garáž situovanú v radovej zástavbe na Hanulovej

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

46,000 € 2556 €/m²

Na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2, situovaný na prízemí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

216,000 € 3724 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol

Reality Ružindol

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,043 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol Pozemok o celkovej výmere 1043 m2 sa nachádza v intr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

Priestranný 4+1 byt (110 m²) s dvoma balkónmi a 3-metrovými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 4545 €/m²

Chata v Stupave, Ovocinár TOP

Reality Stupava

Chata, drevenica, zrub | Ovocinár | 50 m²

Ponúkame na predaj chatu v Stupave, záhradkárska osada Ovocinár. Chata stojí na pozemku s nád

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

62,000 € 1240 €/m²

Garáž, ul.Varšavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 19.84 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste. Rozloha garáže je 6,30m x 3,15

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

30,000 € 1512 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23095)
Reality v Martine (737)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie