Rodinný dom | Cintorínska | 250 m²
Realitná kancelária Heriban reality zastúpená licencovanými maklérmi Ing. Klaudiou Heribanovou,
108,000 € 432 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²
Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i
220,000 € 2200 €/m²
Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci
199,900 € 952 €/m²
4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 4 i
242,000 € 2988 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,138 m²
🌿 Pozemok na výstavbu rodinného domu – Veľká Lúka Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponú
45 €/m2 45 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | - | 920 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok n
134,000 € 146 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hronsek | 1,440 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1440 m², nac
164,900 € 115 €/m²
Obchodné priestory | 1.mája | 320 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj: -Nebytov
255,000 € 797 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | K lesu | 5,759 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 575
1 € 0 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 194.42 m²
Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne
36,000 € 185 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 3 izbovú
220,000 € 2200 €/m²
Orná pôda | - | 2,767 m²
Na predaj investičné pozemky – Brzotín, okres Rožňava Kancelária Realitné Očko Vám exkluzív
3.9 €/m2 4 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 60 m²
Ponúkame na predaj drevenú chatu nachádzajúcu sa v krásnom a pokojnom prostredí pri obci Kys
47,000 € 783 €/m²
2 izbový byt | Polárna | 39 m²
Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazer
165,000 € 4231 €/m²
1 izbový byt | Branisková | 41 m²
Využite príležitosť a kúpte si ideálny štartovací byt na Kuzmányho sídlisku alebo byt vhodný na
174,000 € 4244 €/m²
Rodinný dom | - | 107 m²
Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte
214,900 € 2008 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 247 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne prináša na predaj Budovu pošty, ktorá je samostatne sto
69,900 € 283 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 3,617 m²
🏨 Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj jedinečný hotel v kúpeľnej oblasti mesta Rožňava I
399,900 € 111 €/m²
Rodinný dom | - | 98 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma
59,900 € 611 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo
44,900 € 78 €/m²
Skladový objekt | - | 4,000 m²
550 000,-EUR bez DPH Investičná príležitosť v Novom Meste nad Váhom Na predaj: Výrobný S
550,000 € 133 €/m²
Objekt pre obchod | - | 530 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj budovu a rozsiahlym pozemkom v obci Tešedíkovo -
96,900 € 183 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 2,289 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj administratívnu budovu v priemyselnej časti Zvole
670,900 € 293 €/m²
Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²
Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.