Veľký byt v tehlovej bytovke, možnosť prerobiť na 3 izbový!

Reality Púchov

2 izbový byt | Športovcov | 72 m²

NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES výhradne ponúka na predaj priestranný 2 izbový

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Púchov

110,000 € 1528 €/m²

Pozemok pre Váš nový DOMOV, v obci Dohňany

Reality Dohňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,609 m²

NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 1609

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

72 €/m2 72 €/m2

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Streženice - Keblie

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Streženice | 2,220 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 2220 m2, vo vyhľadávanej obci Strežen

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

169,000 € 76 €/m²

Stavebný pozemok s projektom RD, Streženice

Reality Streženice

Iný stavebný pozemok | Keblie | 1,195 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj pozemok o výmere 1195 m2, ktor

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

99,000 € 83 €/m²

Chatka s veľkou záhradou o výmere 1556 m2 v Púchove

Reality Púchov

Chalupa, rekreačný domček | Samoty | 40 m²

NA PREDAJ | Záhrada s chatkou v atraktívnej lokalite Púchov – Samoty. Realitná kancelária ZARA

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Púchov

86,000 € 2150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj samostatne stojaca budova - Valaská Belá

Reality Valaská Belá

Polyfunkčný objekt | - | 375 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu, nachádzajú

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Valaská Belá

97,900 € 261 €/m²

Na predaj priemyselný areál-13 516 m²,Trenčín-časť Záblatie

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | - | 858 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál o výmere 13 516 m² v

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,112,900 € 1297 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na IBV , Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 5,600 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemok s rodinným domom na výstavbu rodinných do

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kapušany

39 €/m2 39 €/m2

NA PREDAJ - POZEMOK VALČA 1014 m2

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,014 m²

*****WFM Reality***** Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozem

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Valča

69,900 € 69 €/m²

Koval & partners ponúka na predaj pozemok zo starým domom na Zobori

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 4,075 m²

Koval & partners ponúka na predaj pozemok v dolnej časti katastrálneho územia Zobor o celkovej

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

148 €/m2 148 €/m2

NA PREDAJ - Polyfunkčná budova Farná okr. Levice

Reality Farná

Polyfunkčný objekt | - | 544 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s pozemkom v obci Farná okres

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Farná

320,700 € 590 €/m²

Na predaj stavebné pozemky - Podtureň/Liptovský Mikuláš

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | - | 555 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj exkluzívne stavebné pozemky v novovznikajúcej rez

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

100 € 0 €/m²

Výnimočné bývanie v Slovenskom RAJI

Reality Smižany

2 izbový byt | Slovenský RAJ | 49 m²

Začíname PREDAJ NOVÉHO PROJEKTU – RAJ Centrum Real Vám ponúka na predaj byty vo výnimočnom pro

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Smižany

114,000 € 2327 €/m²

DUCHONKA – pohodová CHATA s terasou

Reality Prašice

Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 70 m²

Pár minút od vodnej nádrže DUCHONKA ponúkame na predaj útulnú chatu, ktorá je situovaná vo veľm

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prašice

72,000 € 1029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT SNINA

Reality Snina

3 izbový byt | 1. Mája | 68 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Centre – ul. 1. Mája. Bytový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Snina

113,000 € 1662 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ -rodinný dom Ladoveň - Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²

*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 1417 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný pozemok pre stavbu RD pri BB

Reality Moštenica

Pozemok pre rodinné domy | Uhliarska | 850 m²

Pripravili sme pre Vás na predaj rovinatý, slnečný pozemok s výmerou 850 m², vhodný na výstavb

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Moštenica

90,000 € 106 €/m²

TOPOĽČANY – 7 – izb. dom / lokalita Pod Kalváriou / IHNEĎ voľný / pozemok 1.156 m2 / predaj

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 500 m²

Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

259,000 € 518 €/m²

PRIPRAVUJEME! 1 izbový byt, 41 m2, Martin - Priekop

Reality Martin

1 izbový byt | Devínska | 41 m²

Pripravujeme na predaj priestranný 1-izbový byt na Devínskej ulici v Martine - Priekope. By

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

103,000 € 2512 €/m²

KŠINNÁ – 2 – izbový starší domček / pozemok 535 m2

Reality Kšinná

Rodinný dom | - | 100 m²

V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kšinná

24,900 € 249 €/m²

GARÁŽ – TOPOĽČANY / sídl. JUH / areál hromadných garáži

Reality Topoľčany

Garáž | Streďanská | 18 m²

Obhliadku dohodne: Boris HANKO, tel. 0915 702 177

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

27,000 € 1500 €/m²

RealityDS - PREDAJ moderná celoročne obyv. chatka so 170 m2 pozemkom, Bodíky AKCIA!

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | - | 56 m²

KÚP DO KONCA APRÍLA - ČAKÁ ŤA ĎALŠIA ZĽAVA!!!!! Nová kúpna cena =74.900,-€ !!! Pôvodna kúpna ce

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

74,900 € 1338 €/m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ 4-izbový byt so záhradkou a parkovaním | Bučuháza – Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 123 m²

Posledná príležitosť bývať v modernom 4-izbovom byte s vlastnou záhradkou v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne novostavba rodinný dom - bungalov, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľná | 124 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v meste Spišské Podhradie

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

261,200 € 2109 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie