Predaj 4 izb. rodinného domu, garáže a vedľ. stavby na 23,09 á pozemku, ZĽAVA 40000

Reality Malé Dvorníky

Rodinný dom | - | 198 m²

Pôvodna kúpna cena = 199.000,-€ Zľava 40.000,-€ !!! NOVÁ kúpna cena = 159.000 € + dohoda možná!

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Dvorníky

159,000 € 803 €/m²

Na predaj rodinný dom - bungalov, Košeca

Reality Košeca

Rodinný dom | - | 220 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košeca

390,000 € 1773 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

EXKLUZÍVNE stavebné pozemky, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v meste Spišské Podh

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Malý Biel

Reality Veľký Biel

Garáž | Senec - začiatok Malého Bielu | 12.5 m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Marhuľová ulica, na začiatku Malého Bielu. Veľkosť parkov

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Veľký Biel

7,900 € 576 €/m²

REZERVOVANÉ rodinný dom, ul. Nová - Veľký Kolačín (N. Dubnica), 178 m2, (pozemok 834 m2)

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nová | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s južne orientovaným pozemkom o rozlohe 834 m2 na obľúbenej

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

164,900 € 926 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 121 m²

4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

254,900 € 1893 €/m²

EXKLUZÍVNE stavebný pozemok, Nálepkovo časť Tretí Hámor, okres Gelnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | Tretí Hámor | 1,919 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Nálepkovo časť Tretí Hámor, okres Gelnica

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

17 €/m2 17 €/m2

CHRASTNÉ - pozemok so stavebným povolením Tichá lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 956 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Chrastné

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

130,000 € 136 €/m²

Stavebný pozemok pri centre-Košice-Juh, Slnečná ulica 773m2

Reality Košice-Juh

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 773 m²

video-obhliadka na tomto linku: https://lnk.sk/gjnhlIng. Miroslav Klimek, PhD. zo spoločnosti I

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v intraviláne obce Klenov

Reality Klenov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,736 m²

Ing. Miroslav Klimek, PhD. z realitnej kancelárie INSPIREAL, vám prináša príležitosť vlastniť p

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Klenov

35,900 € 21 €/m²

Stavebný pozemok Košice Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať pozemok v mestskej čas

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1,5 izbový byt Krivá ulica, top lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 34 m²

Bývanie v srdci mesta v blízkosti Aupark Košice, Hlavná ulica, autobusová stanica. Top lokali

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,000 € 5265 €/m²

stavebný pozemok Blažice

Reality Blažice

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

pripravujeme do ponuky stavebný pozemok v obci Blažice v zastavanej časti obce inžinierské s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Blažice

70 €/m2

Bývajte priamo pri Vajnorskom Jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Záhradná chatka | vajnory | 83 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 3133 €/m²

10 lôžková chatka po rekonštrukcii - Chalmová - EXKLUZÍVNE

Reality Bystričany

Chalupa, rekreačný domček | Chalmová | 50 m²

Dobry deň, vitajte na obľúbenom termálnom kúpalisku v Chalmovej, kde by som Vam rád dal do pozo

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystričany

23,000 € 460 €/m²

Stavebný pozemok 3555m2 Malé Hoste EXKLUZÍVNE na predaj

Reality Malé Hoste

Pozemok pre bytovú výstavbu | Malé Hoste | 3,555 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo veľký pozemok na výstavbu jedného, prípadne viacerých rodi

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malé Hoste

78,210 € 22 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 4-izbový byt v Dúbravke na Tranovského ulici v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovskeho | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový byt v Bratislave v Dúbravke ul. Tranovského, s plochou c

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 3423 €/m²

Ponúkame exkluzívne bývanie v Limbachu: Rodinný dom s výhľadom - v blízkosti lesa a vinohradov

Reality Limbach

Rodinný dom | Silvánska | 198 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť na nadčasové bývanie v novej rezidenčnej lokalite Machergut

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Limbach

455,000 € 2538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Rodinný dom, Habura-okr.Medzilaborce

Reality Habura

Rodinný dom | - | 120 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom s prístavbou v obci Habura. Hľadáte

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Habura

52,900 € 441 €/m²

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Trnové

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 674 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

53,450 € 79 €/m²

Rodinný dom v centre Banskej Bystrice na predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Banská Bystrica. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 324m2.Stav

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

460,000 € 1704 €/m²

Gazdovský dom v obci Méra s ústredným kúrením

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

🏡 Na predaj vidiecky dom – Méra (Maďarsko), len 20 km od hranice Milhosť. Ponúkame na predaj g

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Méra

42,000 € 420 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie