VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V BA, KTORÝ DÁVA ZMYSEL

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

🔥 4 IZBY, 79 m² A PRIESTOR PRE CELÚ RODINU – BYT, KTORÝ MÁ ZMYSEL 📍 Bratislava 🏡 78,93 m² + lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

229,990 € 2914 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

PREDAJ RODINNÝ DOM SEDLIACKA DUBOVÁ

Reality Sedliacka Dubová

Rodinný dom | Sedliacka Dubová | 180 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sedliacka Dubová s pozemkom o výmere 922 m2. Starš

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sedliacka Dubová

144,000 € 800 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

PREDAJ CHATY S VEĽKÝM POZEMKOM BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | Zlieň | 180 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti pri Terchovej Belá - Zlieň

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

199,900 € 1111 €/m²

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Reality Košické Oľšany

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košickýc

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

84,999 € 142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Rekreačný pozemok | Belá - Zlieň | 0 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 725 m2 + 27,5 m2 podiel

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Belá

92 €/m2

Predám pozemok v Bratislave - časť Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Orná pôda | Rusovce | 1,679 m²

Predám pozemok v Bratislave - časť Rusovce. Pozemok sa skladá z dvoch parciel v osobnom vlastní

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

28,000 € 17 €/m²

BYTOČ RK - Pekný 3-izb byt 89m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Portogruaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Bibione (resp. Caorle) v Taliansku, ponúkame v tichej štvrti obce

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

126,000 € 1416 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb byt 88m2 s vlastnou záhradkou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Precenicco

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej, rezidenčn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1455 €/m²

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Trnové

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 674 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

53,450 € 79 €/m²

Predaj | Rekreačný pozemok v Strážove

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Strážov | 2,310 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v k.ú. Strážov, Žilina ideálny na výstavbu malej ch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

48,900 € 21 €/m²

Predaj | investičný pozemok v Snežnici

Reality Snežnica

Orná pôda | Snežnica | 850 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v obci Snežnica s rozlohou 850 m². Tento

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

31,900 € 38 €/m²

PREDAJ MULTIFUNKUČNÉHO OBJEKTU DRIETOMA

Reality Drietoma

Polyfunkčný objekt | Drietoma | 325 m²

Tento rozsiahly objekt v obci Drietoma (6 km od Trenčína) predstavuje jedinečnú investičnú príl

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Drietoma

435,000 € 1338 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3,5izb.rodinný dom, Maďarsko12ár.pozemok, Tornyosnémeti,

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 3,5 izbov

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

84,000 € 764 €/m²

NA PREDAJ - APARTMÁN V BEŠEŇOVEJ | 52 m²

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Mymara 19 | 51.74 m²

🔥 EXKLUZÍVNE – APARTMÁN NA PREDAJ | 52 m² | Bešeňová Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

142,000 € 2744 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Salka

Reality Salka

Rodinný dom | Salka | 160 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou. Nachádza sa v obci

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Salka

70,000 € 438 €/m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín

Reality Kamenín

Rodinný dom | - | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín. Rodinný dom j

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kamenín

79,900 € 320 €/m²

Na predaj: 12,5 ár.pozemok na výstavbu RD, Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 1,246 m²

Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Lorinčík, okres

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

185,000 € 148 €/m²

4-izb.chalupa/RD v srdci Tokaja, 25ár.pozemok–Černochov

Reality Černochov

Rodinný dom | Cintorínska | 250 m²

Realitná kancelária Heriban reality zastúpená licencovanými maklérmi Ing. Klaudiou Heribanovou,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Černochov

108,000 € 432 €/m²

3-izb.chata,7,6ár.pozemok, rekonštr, Baška–Maša

Reality Baška

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

Na predaj 2-generačný rodinný dom v obci Bystrička-Martin

Reality Bystrička

Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrička

199,900 € 952 €/m²

4zb.byt s logiou, 81m2, Sokolovská ul, Západ-Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 4 i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

242,000 € 2988 €/m²

Na predaj pozemok na výstavbu RD - Veľká Lúka

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,138 m²

🌿 Pozemok na výstavbu rodinného domu – Veľká Lúka Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponú

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

45 €/m2 45 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie