REZIDENCIA MOYZESOVA | 2 IZBOVÝ BYT MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE + BALKÓN | 76m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT A

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

228,888 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 2-izbový byt na 3. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5504 €/m²

BYTOČ RK - Predaj VILA BA-Ostravská ul., Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Ostravská | 555 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú vilu na Ostravskej ul. Bratislava-Horský park s bazénom a záhr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 2341 €/m²

Predám priemyselný areál . Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Priemyselná zóna | Lieskovská cesta | 5,172 m²

V priemyselnej zóne na Lieskovskej ceste ponúkam na predaj areál s pozemkom o výmere 5.172 m2 .

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

750,000 € 145 €/m²

Predaj pôdy v tesnej blízkosti intravilánu obce Zvolen

Reality Zvolen

Iný poľnohosp. pozemok | Okolie Zvolena | 0 m²

V rôznych častiach extravilánu Zvolena, avšak v tesnej blízkosti zastavanej časti mesta ponúkam

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

5 €/m2

Predaj orná pôda Súľov-Hradná 7898m2

Reality Súľov-Hradná

Orná pôda | - | 16,000 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere cca 7898m2 . Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Súľov-Hradná

6 €/m2 6 €/m2

Stavebný pozemok krásny výhľad Trenčianske Mitice NA PREDAJ

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Trenčianske Mitice | 709 m²

Do predaja práve pribudla táto zaujímavá nehnuteľnosť v blízkom dosahu krajského mesta Trenčín.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

85,000 € 120 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 4 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²

Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5398 €/m²

Ponúkam na Predaj modernú poschodovú novostavbu v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú 4 izbovú novostavbu v obci Dvory nad Žitavou. Plocha: úžitková 1

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

119,000 € 1083 €/m²

Na predaj Komerčná budova, Sabinov

Reality Sabinov

Objekt pre obchod | Holého | 422 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj modernú komerčnú budovu s výbornou dostupnosťou a

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Sabinov

633,000 € 1500 €/m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU s garážou Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 137 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

138,900 € 949 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok so stavebným povolením a IS; 900 m2;Gánovce; 205.000 €

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 900 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Gánovce (okres Poprad) s

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

205,000 € 228 €/m²

Slnečná záhrada v záhradkárskej osade –Nová Dubnica | 207 m²

Reality Nová Dubnica

Záhrada | - | 207 m²

🌿 Záhrada v záhradkárskej osade – Nová Dubnica | 207 m² | Slnečný pozemok + možnosť výstavby ch

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

11,990 € 58 €/m²

Pozemok 28377m2 na logistiku, ľahkú výrobu

Reality Zvolen

Komerčná zóna | - | 28,376 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Zvolen. Plocha: pozemku 28376m2. Cena 36 €/m2. N

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

36 €/m2 36 €/m2

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 1i byt s balkónom; 41,02 m2; POPRAD; 124.200€

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

124,200 € 2728 €/m²

Znížená CENA !!§Ponúkam Vám na predaj zrekonštruovanú Chatu na celoročné bývanie

Reality Chľaba

Chalupa, rekreačný domček | Kováčov | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadenú a zrekonštruovanú chatu neďaleko obci Chľaba chatová

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

114,900 € 1209 €/m²

POSLEDNÝ DOM !Predaj rodinného domu v radovej zástavbe NZ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Slovenská | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v radovej zástavbev meste Nové Zámky pri uliuci Slovenská. P

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 1347 €/m²

Predaj pozemok o rozlohe 585m2 s drevenicou v obci Lutiše

Reality Lutiše

Rekreačný pozemok | - | 585 m²

RA Reality vám ponúkajú na predaj pozemok o rozlohe 585 m2 v obci Lutiše. Na pozemku stojí drev

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lutiše

47,500 € 81 €/m²

Priestranný RD s veľkorysým 12-ár pozemkom v obci Ďurďošík

Reality Ďurďošík

Rodinný dom | 260 m²

Volám sa Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL a ponúkam Vám príležitosť kúpiť si tento nadštandar

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ďurďošík

470,000 € 1808 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok v centre Bánoviec

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre bytovú výstavbu | A.Kmeťa | 1,042 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj stavebný pozemok v rámci centra mesta Bánovce nad Bebravou

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

182,500 € 175 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23117)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie