Predaj 4 izb byt pred kolaudáciou BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

489,900 € 5468 €/m²

Predaj polyfunkčný objekt – BA - Rača

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Hubeného | 635 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt na Hubeného ulici v Bratislave – Rača - Krasňany Dvojpodl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2189 €/m²

REZERVOVANÉ – Na predaj rodinný dom s garážou na Slovinkách

Reality Slovinky

Rodinný dom | Ulica Štreka 419/86 | 210 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovinky

150,000 € 714 €/m²

Predám novostavbu rodinného domu Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Lužianky | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v tichej lokalite v obci Lužianky neďaleko od

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba bungalova Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2280 €/m²

Predaj rodinného domu s garážou a altánkom v meste Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | Robotnícka ulica 805/17 | 223 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj útulný rodinný dom s boh

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krompachy

180,000 € 807 €/m²

Predám investičné pozemky vo výbornej lokalite 4095m2, Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šurany | 4,095 m²

Ponúkame Vám na predaj investičné pozemky vo výbornej lokalite v centre v obci Palárikovo neďal

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

100 € 0 €/m²

Na predaj pozemky v priemyselnom areály v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 20,000 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

90 €/m2 90 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnom areály

Reality Nové Zámky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 4,700 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

99 €/m2 99 €/m2

NA PREDAJ: LUXUSNÉ 3IZBOVÉ APARTMÁNY V CHORVÁTSKU

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj trojizbové apartmány v prestížnom

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Na predaj 4izb. starší rodinný dom na 8 árovom pozemku v obci Lehnice -Sása.

Reality Lehnice

Rodinný dom | Sása | 125 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti Lehníc - Sása.

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

130,000 € 1040 €/m²

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Trnava

1 izbový byt | Terézie Vansovej | 37 m²

Na predaj ponúkame väčší a moderne zariadený 1.izbový byt s balkónom, pivnicou a vlastným parko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,000 € 4514 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Mlynica

Iný stavebný pozemok | - | 10,426 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mly

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

23 €/m2 23 €/m2

Jeden z najkrajších pozemkov v Limbachu - Na Vyhliadke

Reality Limbach

Pozemok pre bytovú výstavbu | Silvánska | 1,624 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v obci Limbach, lokalita Na Vyhliadke (Silvánska

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

395 €/m2 395 €/m2

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Veselé

Rodinný dom | - | 70 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veselé pri Piešťanoch. Dom sa na

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veselé

145,000 € 2071 €/m²

Na predaj 4 izbová moderná novostavba 15 km od Komárna obec VIRT

Reality Virt

Rodinný dom | Virt | 105 m²

KOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA !!!! Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú modernú novostavbu tipu BUNGALOV

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Virt

225,000 € 2143 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s vlastným lesíkom v Dunakiliti.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, kompletne zrekonštruobaný 4-izbový rodinný dom na pozemku o

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

329,000 € 1828 €/m²

Ihneď voľný, rodinný dom len 10 minút od kúpeľného mesta Dudince.

Reality Hrkovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii (rok 2006), nachádzajúci sa v ob

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrkovce

130,000 € 1083 €/m²

Predám stavebný pozemok 1178 m2 v novej ulici HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 1,178 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v meste Hurbanovo v novej štv

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

74,180 € 63 €/m²

Developerský pozemok Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Nová príležitosť pri Dunajskej Strede!!! Pozemky na výstavbu rodinných alebo bytových domov sú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Dvojgeneračný rodinný dom Vojtechovce, pozemok 1813 m2

Reality Nový Život

Rodinný dom | - | 280 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 9 izbový tehlový rodinný dom v obci Nový Život - časť Vojtechov

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nový Život

359,000 € 1282 €/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

AHHA Reality | Luxusné bývanie pri golfe – moderný dom v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 126 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke AHHA reality s.r.o. Predstavujeme vám moderný a úsporný dom v Penati Gol

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

*REZERVOVANÉ* 2 izbový byt Vysoké Tatry Tatranská Lomnica na predaj

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Lomnica | 42.3 m²

*EXKLUZÍVNE* TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt vo Vysokých Tatrá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 4704 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie