PREDAJ, priestranný 4-izbový byt, Kúty

Reality Kúty

4 izbový byt | 110 m²

Priestranný 4-izbový byt s balkónom v bytovom dome s dvoma bytovými jednotkami Ponúkame na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kúty

110,000 € 1000 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom Šalgovce - Topoľčany

Reality Šalgovce

Rodinný dom | Šalgovce 54 | 150 m²

Dom s veľkým pozemkom a nekonečnými možnosťami. ARCHEUS realitná kancelária Vám ponúka na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šalgovce

63,000 € 420 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

TOP!!! PREDAJ 2PODLAŽNÉHO ROD. DOMU SO ZÁHRADOU V IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 240 m²

Váš nový príbeh začína tu Predstavte si ráno s kávou na vlastnom dvore, pokojné víkendy v záhr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu v Poprade na Západe

Reality Poprad

2 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný menší 2-izbový byt v Poprade na sídlisku Západ.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Poprad

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt s terasou v novostavbe, Kazanská ul.,

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 66 m²

Realitná kancelária Miracle Real Vám ponúka na prenájom príjemný, moderne zariadený a klimatizo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

470 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, chata Levoča, Levočská Dolina, Fedorkin jarok - Žabia cesta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Levoča

Chalupa, rekreačný domček | Fedorkin jarok | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levoča

169,990 €

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V REKONŠTRUKCII, PRI ZIMNOM ŠTADIÓNE

Reality Ružomberok

Rodinný dom | K. Sidora | 170 m²

Ak Vás ponuka zaujme, neváhajte a kontaktujte 0905/115500 alebo henoch@nehnuteľnosti-predaj.sk

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Ružomberok

205,000 € 1206 €/m²

REZERVOVANÉ: 1-IZBOVÝ BYT S 2 LOGGIAMI PRI ÚVN

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Poľná | 37 m²

A-Byt COnsult má super ponuku 1-izbového investičného bytu v zateplenom, renovovanom dome blízk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

Rezervované: VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE, BALKÓN, ŠPAJZA

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 61 m²

Rezervované! **********************************************************************************

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

133,000 € 2180 €/m²

OKAMŽITÉ BÝVANIE * 2- IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Do Baničného | 46 m²

Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

88,000 € 1913 €/m²

Rozhanovce | Novostavba: 5-izbový BUNGALOV, 3 kúpelne, TERASA, v nadštandarde s kuchyňou aj klímou

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Matúša Čáka Trenčianskeho | 154 m²

Hľadáte dom, kde jedinou vašou starosťou bude vybrať si farbu sedačky a kúpiť kávovar? Väčšina

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Rozhanovce

470,000 € 3052 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izbový byt na najvyššom poschodí pri zastávke električky

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveská 5 | 76.36 m²

Táto ponuka je rezervovaná. 3-izbový byt na najvyššom poschodí v blízkosti električkovej z

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

234,900 € 3076 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 2-izbový byt s kvalitným zariadením a balkónom – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 40 m²

Na predaj 2-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Dúbravka, ktorý zaujme kvalitným vstavaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 5500 €/m²

Novinka
Novinka

ÚTULNÁ GARSÓNKA V SRDCI DÚBRAVKY – IDEÁLNE BÝVANIE AJ INVESTÍCIA!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 28.6 m²

Carla Real Solutions ponúka na predaj príjemnú garsónku s výmerou 28,6 m², nachádzajúcu sa na 2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5420 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 3 izbový mezonet s výhľadom do korún stromov

Reality Prešov

3 izbový byt | Janouškova | 89 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája výbornú polohu v širšom centre mesta s pokojom a zeleňou? Realitná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

269,000 € 3022 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný trojizbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 70 m²

Trojizbový byt na 8/8 poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom a domovým vrátnikom. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRENÁJOM nadštandartného 2 izb. bytu v tehlovej novostavbe

Reality Veľké Úľany

2 izbový byt | Hlavná | 58 m²

Realitná kancelária Spirit Reality vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné 2-izbové býv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Veľké Úľany

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2-izbového bytu v projekte Púpavy Paulínska v centre Trnavy, len 2 min. od SC City Arena

Reality Trnava

2 izbový byt | Paulínska | 47 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Púpavy Paulínska v c

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Slnečná zariadená garsónka s lodžiou a krásnym výhľadom v Petržalke - oproti Draždiaku

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Znievska | 29 m²

Ponúkame na prenájom útulnú a kompletne zariadenú garsónku v obľúbenej časti Bratislava – Petrž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Chata vo vyhľadávanej lokalite v Bojniciach

Reality Bojnice

Rodinný dom | Rekreačná | 320 m²

Ponúkame na predaj chatu s veľkým potenciálom v rekreačnej oblasti Bojníc. Chata OLIVA je vh

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bojnice

330,000 € 1031 €/m²

Rodinný dom v tichej časti | Trenčín – Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hlavná | 112 m²

Niektoré domy majú jednoducho atmosféru, ktorú na fotografiách necítiť. Tento rodinný dom v mes

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán v krásnom prostredí Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 117 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj krásny 3 izbový apartmán s balkónom n

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SEDLICKY. | Na predaj rodinný dom po rekonštrukcii – Ráztočno

Reality Ráztočno

Rodinný dom | Jalovská | 70 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ráztočno s prístupom z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

110,000 € 1571 €/m²

Novinka
Novinka

Dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii neďaleko centra mesta, Ševčenkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 73 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 2 izbový byt, ktorý vznikol kvalitnou prestavbou z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 3835 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23106)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (735)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Upresniť hľadanie