THE HOME I PRENÁJOM Priestranný 3 izbový byt na Kramároch s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt s terasou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY - 82M2 S VLASTNÝM PARKOVANÍM, J. HRONCA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Administratívny objekt | Jura Hronca | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na prenájom kancelárske priestory na ulici J. Hronca, v Bra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AZ. Krásny s citom zariadený 2-izb.byt na prenájom na Kapitulskej ulici s garážovým parkovaním

Reality Trnava

2 izbový byt | 53 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na prenájom krásny s citom zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 € 12 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj Chalupárska oáza v Drnave- 2stavby,slnečný pozemok

Reality Drnava

Vidiecky dom | Drnava | 175 m²

CBF – Reality ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v srdci obce Drnava, ktorá je ako stvoren

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Drnava

42,000 € 240 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

ALTO REAL ESTATE - FLORIAN RESIDENCE - Prémiové bývanie v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 56.03 m²

www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,240 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AXIS REAL | Slnečná záhrada 901 m² s chatkou, Dúbravka – Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Pod brehmi | 901 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

110,000 € 122 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj krásny 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

5 a viac izbový byt | Dvory | 300 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj krásny 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Dvory nad Ži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

215,000 € 717 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v obci Novajidrány, Maďarsko- 44000,-Eur

Reality Novajidrány

Rodinný dom | Maďarsko | Novajidrány

ID236-12-DERU: Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný aj na chatu , ale i na trvalé bývanie. Nac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Novajidrány

44,000 €

Novinka
Novinka

Predaj prevádzkový objekt v Zlatých Moravciach s dvojizbovým bytom

Reality Zlaté Moravce

Prevádzkový areál | 200 m²

Ponúkame na predaj objekt v ktorom sa nachádza dlhodobo fungujúcu reštauráciu so stabilnou klie

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Moravce

349,000 € 1745 €/m²

Novinka
Novinka

Arvin & Benet | Štýlový svetlý dom v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pračanská | 296.04 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj útulný, vkusne zariadený a slnečný 4-izbový rodinný dom, situova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

459,000 € 1550 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v obci POĽNÝ KESOV

Reality Poľný Kesov

Orná pôda | Nezadaná | 17,365 m²

Ponúkame na predaj pozemok (orná pôda) v obci Poľný Kesov. - výmera 17 365m² - šírka 40m x 443

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

2.5 €/m2 3 €/m2

Novinka
Novinka

3-izb. byt, L. Novomeského, Pezinok, lodžia, 8.p./9

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. L. Novomeského, Pezinok. Výmera 60 m2 + lodžia 3 m2 + piv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbový byt – Sasová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 49 m²

025-212-IRBI Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt v mestskej časti Sasová, B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj poľnohospodárskych parciel Veľké Šenkvice

Reality Šenkvice

Orná pôda | 0.25 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (vinica)

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

1.4 €/m2 1 €/m2

Novinka
Novinka

POKOJ, PRÍRODA A STAROSTLIVO UPRAVENÁ ZÁHRADA | MARCELOVÁ | OKRES KOMÁRNO

Reality Marcelová

Záhrada | Agátová | 1,500 m²

Na predaj ponúkame v tichej a pokojnej časti Marcelovej skutočne výnimočný, s láskou udržiavaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

64,500 € 43 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaj poľnohospodárskych parciel Rastislavice

Reality Rastislavice

Orná pôda | 23,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

1.1 €/m2 1 €/m2

Novinka
Novinka

ŠTÝLOVÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Staromestská | 52.43 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka štýlový 2-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7610 €/m²

MODERNÝ 5-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V PROJEKTE CHØTÁRNA. JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

5 a viac izbový byt | Chotárna | 113 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový byt, ktorý

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

HANISKA - krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok s IS

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | LEMEŠIANSKA | 1,839 m²

Ponúkame vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok určený na výstavbu RD v novovznikajú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Haniska

115,000 € 63 €/m²

obec Bystré – pekný, rovinatý pozemok s hospodárskou budovou, 872m2

Reality Bystré

Pozemok pre rodinné domy | Topolová | 872 m²

Ponúkame vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok určený na budúcu výstavbu rodinného domu v pok

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bystré

55,000 € 63 €/m²

NA PREDAJ OBCHODNÝ PRIESTOR NITRA - PEŠIA ZÓNA

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova trieda | 182 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj obchodný priestor na pešej zóne v Nitre.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Nitra

290,000 € 1593 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj poľnohospodárskych parciel Telince

Reality Telince

Orná pôda | 30,000 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Telince

1.3 €/m2 1 €/m2

Novinka
Novinka

Rekonštruovaný, kompletne zariadený penzión

Reality Mýto pod Ďumbierom

Hotel, penzión, ubytovňa | Mýto pod Ďumbierom 174 | 1,490 m²

Predstavujeme Vám kompletne zariadený a zrekonštruovaný penzión v obľúbenej turistickej oblasti

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Mýto pod Ďumbierom

749,000 € 503 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30376)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (737)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie