PREDAJ, budova so stolárskou dielňou, pozemok 2123 m², centrum mesta

Reality Šamorín

Výrobný objekt | Bratislavská | 977 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pozemok s budovami, ktorý sa nachádza na rozhraní priemy

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

500,000 € 512 €/m²

Novinka
Novinka

Atraktívna ponuka 3 izbového bytu v centre Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Partizánska | 67 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Turčianske Teplice, len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

155,000 € 2313 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj priestranného 3 izbového bytu v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

3 izbový byt | L.Novomestkého | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometské

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3033 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LIMBACHU - PLATNÉ ÚZEMNÉ ROZHODNUTIE

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | 2,086 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obľúbenej vinohradníckej obci Limbach, ktorá j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

208 €/m2 208 €/m2

člen NARKS
Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, PREŠOV, ul. POD KAMENNOU BAŇOU

Reality Prešov

Rodinný dom | Pod Kamennou baňou | 180 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový rodinný dom v Prešove - ul. Pod Kamennou baňou. Dom na pozemku 4

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Prešov

1,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ POZEMOK V MODRE – 2938 m² A V SRDCI MALÝCH KARPÁT

Reality Modra

Orná pôda | Dolná | 2,938 m²

INVESTIČNÝ POZEMOK V MODRE – 2 938 m² A V SRDCI MALÝCH KARPÁT Exkluzívne ponúkame na predaj po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Modra

55,000 € 19 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v Haniske pri Košiciach – ideálne miesto pre nový dom aj investíciu

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Haniska | 552 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 552 m² v obci Haniska. Pozemok má ideálny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

99,000 € 179 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok - 2 693 m² - v obci Bunetice

Reality Bunetice

Pozemok pre rodinné domy | Bunetice | 2,693 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočne priestranný pozemok v malebnej obci Bunetice (okre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bunetice

135,000 € 50 €/m²

Novinka
Novinka

Zimná záhrada, 4 izby, kozub a Malá Fatra: veľký rodinný dom na prenájom, Krasňany pri Žiline, Cena: 1300€/mes s energ

Reality Krasňany

Rodinný dom | Krasňany | 185 m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM! PREČO PRÁVE TENTO DOM? 185 m² úžitkovej plochy + 376 m² pozemok. Garáž + p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Krasňany

1,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom priestoru - starostlivosť o telo

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Moyzesova | 12 m²

Diana Reality ponúka na prenájom nebytový priestor s výmerou 12 m2, priestor je súčasťou aktívn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

250 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Atraktívny priestor - salón na prenájom

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Moyzesova | 60 m²

Diana Reality ponúka na prenájom priestor vhodný na kadernícke služby, s výmerou 60 m2, v príze

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbový byt, Vienna Gate, Kopčianska ulica, Bratislava V. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt v novostavbe polyfunkčného bytového komplex

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľký 3- izbový byt s balkónom a parkovacím miestom!

Reality Trnava

3 izbový byt | Koniarekova | 75 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kompletne prerobený, nezariadený 3-izbový byt o výmere 75m2 v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

820 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v rekreačnej oblasti. Kučišdorfská dolina

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | Kučišdorfská dolina | 18,600 m²

Ponúkame Vám zaujímavý pozemok pri priehrade v rekreačnej oblasti Kučišdorfská dolina, 10min. a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

12 €/m2 12 €/m2

Novinka
Novinka

Moderné kancelárske priestory na prenájom v novostavbe v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné kancelárske a obchodné priestory v administratívny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Ponúkame pôdu 2.000m2 - 20.000m2 v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Reality Trnava

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky rôznych výmer, v rôznych lokalitách. Ide prevažne ornú pôdu a le

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

3 €/m2 3 €/m2

Novinka
Novinka

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

120,000 € 4800 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpime nový alebo zrekonštruovaný 1iz. - 2-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

150,000 € 3000 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáte les a lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemky majú prístup z bočnej asfaltov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

2.5 €/m2 3 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Hľadáte pôdu, les alebo lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 2,100 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemok v katast. území Dubová, veden

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

7,500 € 4 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Pre nášho VIP klienta hľadáme garsónku, 1-iz. byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 30 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme garsónku alebo 1-izbový byt o rozlohe 25-35m2. Preferované lokal

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2i - 3i. byt v Bratislave II..

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 55 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2-3-izbový byt o rozlohe min.50m2 -70m2. Byt by mal mať balkón.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 62 m²

Realitná kancelária Inori ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

178,000 € 2871 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie