Pozemok v rekreačnej oblasti. Kučišdorfská dolina

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | Kučišdorfská dolina | 18,600 m²

Ponúkame Vám zaujímavý pozemok pri priehrade v rekreačnej oblasti Kučišdorfská dolina, 10min. a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

12 €/m2 12 €/m2

Novinka
Novinka

Moderné kancelárske priestory na prenájom v novostavbe v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne, moderné kancelárske a obchodné priestory v administratívny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Ponúkame pôdu 2.000m2 - 20.000m2 v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Reality Trnava

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky rôznych výmer, v rôznych lokalitách. Ide prevažne ornú pôdu a le

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

3 €/m2 3 €/m2

Novinka
Novinka

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

120,000 € 4800 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpime nový alebo zrekonštruovaný 1iz. - 2-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

150,000 € 3000 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáte les a lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemky majú prístup z bočnej asfaltov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

2.5 €/m2 3 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Hľadáte pôdu, les alebo lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 2,100 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemok v katast. území Dubová, veden

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

7,500 € 4 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Pre nášho VIP klienta hľadáme garsónku, 1-iz. byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 30 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme garsónku alebo 1-izbový byt o rozlohe 25-35m2. Preferované lokal

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2i - 3i. byt v Bratislave II..

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 55 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2-3-izbový byt o rozlohe min.50m2 -70m2. Byt by mal mať balkón.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 62 m²

Realitná kancelária Inori ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

178,000 € 2871 €/m²

Novinka
Novinka

**Samostatná murovaná garáž, RAJECKÁ ul. BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Rajecká | 18 m²

Ponúkame na predaj samostatnú murovanú garáž v garážovom dome na Rajeckej ulici v Bratislave –

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

35,000 € 1944 €/m²

Novinka
Novinka

BEDES | Prenájom - moderný 3 izbový byt, Sever, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nad terasami | 63 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje trojizbový byt na prenájom na sídlisku Sever, ulica N

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BEDES | Predaj pozemku na Tenisovej ul., 675 m2, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Tenisová | 0 m²

BEDES Real Estate vám ponúka na predaj výnimočný pozemok v osobnom vlastníctve určený na výstav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

165,000 €

BEDES | Prenájom 2-izbový byt, Svätoplukova ul., Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje moderný 2- izbový byt na prenájom s príjemnou atmosfé

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BEDES | Prenájom 2-izbový byt, ul. B. Bjőrnsona, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Björnstjerna Björnsona | 65 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje útulný 2- izbový byt na prenájom s príjemnou atmosfér

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BEDES | Prenájom 3-izbového bytu, Zápotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | P.J. Šafárika | 70 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť na prenájom na sídlisku Zapotôčky, ulica

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom: Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 70m² – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 70m² (plus pivnica

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BEDES | Prenájom - zaujímavý nebytový priestor, 500 m²

Reality Prievidza

Skladový objekt | Vápenická | 500 m²

BEDES Real Estate Vám predstavuje priestory na prenájom, ktoré sa nachádza na strategickej adre

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

1,850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Menší rodinný dom na okraji malej obce na južnom Slovensku - Širákov

Reality Širákov

Rodinný dom | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj menší, 3 - izbový, rodinný dom postavený v roku 1968 z pálenej tehly. Na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Širákov

39,900 € 532 €/m²

Novinka
Novinka

BEDES | Moderný 2 izbový byt s terasou v novostavbe, parking

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nedožerská cesta | 71 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje 2 izbový byt s terasou v novostavbe v oplotenom areál

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 3 izbového veľkometrážneho bytu na Hviezdoslavovom námestí Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 108 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný priestor, ktorý je vhodný na bývanie a aj na kancelárske

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj,2-garsónku,na Stavbárskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²

Na predaj: 2-garsónka po čiastočnej rekonštrukcii – Stavbárska ulica, Bratislava Ponúkame na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

104,900 € 2623 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23106)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (735)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Upresniť hľadanie