JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

2 izbový byt | Zochová chata | 65.2 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

NOVÝ 2 IZB. BYT S TERASOU, BALKÓNOM, PIVNCIOU, GARÁŽOU A PARKOVACÍM STOJISKOM NA KOLIBE, POD VACHMAJSTROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 75 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt (stropné chladenie) so slnečnou terasou, veľkým balkónom,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ, ÚTULNÝ 2 IZB. BYT V STAROM MESTE, ULICA ŠOLTESOVEJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šoltésovej | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt v Starom Meste na adrese Šoltesovej. Byt

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

VEĽKÝ 1 IZB. BYT S PIVNICOU NA ROHU ULÍC MILETIČOVÁ A TRENČIANSKA ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 1 izbový byt s pivnicou orientovaný do tichého vnútrobloku na ro

Publikované: 06.07.2021 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 40 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

Na prenájom 4i byt vo vyhľadávanej lokalite J. Slottu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Juraja Slottu | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 4-izb. byt na ulici J. Slottu v top lokalite mesta Trnava. Nehn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj I 3 izbový byt po rekonštrukcii v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | Ferdiša Kostku | 80 m²

Predaj 3 izbového bytu v Malackách na ulici Ferdiša Kostku v centre Malaciek. Byt ponúka dispoz

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

Stavebný pozemok pri diaľnici D2 smer Brno

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 4,050 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 40 á, ktorý je určený na výstavbu polyfunkčného za

Publikované: 08.11.2021 Aktualizované: 05.06.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Predaj I Rodinný dom v Kostolišti pri Malackách

Reality Kostolište

Rodinný dom | Agátová ulica | 250 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v malebnej obci pri Malackách, v Kostolišti. Dom j

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Kostolište

Cena dohodou

Prenájom I nový kompletne zrekonštruovaný 3 iz byt na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 75 m²

Prenajmeme štýlový a komfortný byt pri Bratislavskom hrade a Starom Meste Práve zrekonštruovan

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj I Samostatne stojaci polyfunkčný objekt

Reality Bratislava-Petržalka

Polyfunkčný objekt | 455 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný objekt s úžitkovou plochou 455 m2 a vlastným

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Predaj I Pozemok so stavebným povolením I Bratislava Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Semenárska | 10,000 m²

Predaj pozemku so stavebným povolením na výstavbu obchodných priestorov v Bratislave Jarovciach

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

Predaj I stavebný pozemok v Bratislave - Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Zmiešaná zóna | Kopčianska | 5,000 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave - Petržalke. Pozemok má výmeru ca 5 tis. m2, v

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.05.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

NA PRENÁJOM – PRIESTORY v rôznych výmerách – ul. Hlavná

Reality Svit

Obchodné priestory | Hlavná | 16 m²

EXKLUZÍVNE – SAVONA realitná kancelária – ponúkame NA PRENÁJOM – PRIESTORY vo Svite, ul. Hlavná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Svit

Info v RK

Novinka
Novinka

NA PREDAJ – 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Reality Komárno

2 izbový byt | 57.92 m²

NA PREDAJ – 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt Ponúkame na predaj moderný, kompletne zrekon

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Novinka
Novinka

VIDEO, ZNÍŽENÁ CENA 10-izbový rodinný dom, ÚP 340m2, pozemok 638m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 340 m²

Ak hľadáte projekt, do ktorého vložíte svoje srdce, energiu a víziu, tento dom vám ponúka zákla

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

315,000 € 926 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │3-izbový byt s terasou a parkovaním, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 90 m²

METROPOLITAN │3-izbový byt s terasou a parkovaním, Koliba Byt má výmeru 97 m² a dispozične poz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TOP Living: RODINNÝ DOM UHLISKO, BB

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 9. mája | 190 m²

Rodinný dom v Banskej Bystrici, mestskej časti Uhlisko v blízkosti centra mesta. Tento dom Vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

239,000 € 1258 €/m²

Novinka
Novinka

5-izbový RD, 4x parkovacie miesto, nízke náklady, ihneď voľný

Reality Malinovo

Rodinný dom | Hviezdna | 132 m²

Ponúkame na predaj moderný a dispozične vynikajúco riešený 5-izbový rodinný dom (polovica dvojd

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malinovo

349,900 € 2651 €/m²

Na prenájom zariadený 3-izbový byt s loggiou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Dúbravčická | 58 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom zariadený a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt na predaj s balkónom,49m2,GREEN VILLAGE,Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Orechová | 49 m²

GREEN VILLAGE | Orechová ulica | 2-izbový byt | balkón | investičná príležitosť REB.sk ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

209,000 € 4265 €/m²

Novinka
Novinka

REB.SK 3-izbový byt v štandarde vrátane kuchyne len 15 minút od BA

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Vrátane kuchynskej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

209,201 € 2510 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23099)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Reality v Martine (737)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie